Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pusto i głucho....czyżby wszyscy pojechali na narty? :haha: Ja co prawda na nartach nie byłam, ale na małym pieszym rajdziku...i szok przeżyłam...pozytywny szok :szok::oklaski: Wiciokrzewy mają pączki i listki...Ktoś mógłby zapytać, co się dziwię...otóż do wczoraj były mrozy i śniegowa warstwa dość pokaźnej grubości, a te świeże oznaki wiosny nijak pasują do aury :szok: Coś naturze się pory roku pomyliły :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 5 dni i wracam do domku.To była pierwsza stella tu w DE ,myślę ze ok.Nie było problemów,poradziłam sobie z wszystkim ,wprawdzie z agencji dzwonili tylko raz:( i to mi sie najbardziej nie podobało .Ale czytając posty to chyba żadna agencja nie wydzwania do opiekunek. Nawet z językiem nie było najgorzej,podszlfowałam,ale teraz mam dylemat czy zaczynać prace w anglii no perfekcyjna znajomość języka przemawia za ,czy kontynuować w DE tu znów są o niebo lepsze warunki mieszkaniowe choc język ..polegne w rozmowie z Niemcem.Będe miała o czym myśleć w domku, zobaczymy.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pusto i głucho....czyżby wszyscy pojechali na narty? :haha: Ja co prawda na nartach nie byłam, ale na małym pieszym rajdziku...i szok przeżyłam...pozytywny szok :szok::oklaski: Wiciokrzewy mają pączki i listki...Ktoś mógłby zapytać, co się dziwię...otóż do wczoraj były mrozy i śniegowa warstwa dość pokaźnej grubości, a te świeże oznaki wiosny nijak pasują do aury :szok: Coś naturze się pory roku pomyliły :haha: 

Ja wczoraj widzialam pszczole!

Tu bylo 15C na plusie,

Zwariowala przyroda zupelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 1bozka napisał:

Jeszcze 5 dni i wracam do domku.To była pierwsza stella tu w DE ,myślę ze ok.Nie było problemów,poradziłam sobie z wszystkim ,wprawdzie z agencji dzwonili tylko raz:( i to mi sie najbardziej nie podobało .Ale czytając posty to chyba żadna agencja nie wydzwania do opiekunek. Nawet z językiem nie było najgorzej,podszlfowałam,ale teraz mam dylemat czy zaczynać prace w anglii no perfekcyjna znajomość języka przemawia za ,czy kontynuować w DE tu znów są o niebo lepsze warunki mieszkaniowe choc język ..polegne w rozmowie z Niemcem.Będe miała o czym myśleć w domku, zobaczymy.

 

Masz ciężki orzech do zgryzienia :szok:  Za DE przemawia fakt, że częściej możesz być w domku...no i nie musisz się tułać od pdp do pdp wieczorami i nocami....Nie zazdroszczę dylematu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Zaraz będę jechać Orient Ekspresem z Turcji do Francji, więc muszę wcześnie się pożegnać :tak2: Tak więc, tym co wyjeżdżają, tym co pozostają, pracusiom i obibokom :haha: życzę 5a6a3919dbffa_dobranocmisiek.jpg.2e39170cae2a71de770ed5b39afacde0.jpg dobrej nocy i miłych snów :cmok: Do jutra kochani :cześć:

@Mirelka1965

jak podroz sie udala????:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Tu na krzewach są zaczątki liści, kwitną przebiśniegi i ranniki. Już drugi dzień mam wrażenie że jest wiosna. :)

Brakuje mi tylko krokusów. Uwielbiam je. :serce:

U mnie ciemiernik kwitnie cudnie, cudnie i  ptaki pięknie śpiewają.

powiadomienie meila.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...