Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ,jak to działa? Dostałam dziś na maila propozycje pracy w... Anglii pzez polską agencje.,na takiej samej zasadzie jak w DE ,ale skąd oni wiedza ze tam pracowałam. Nadmieniam ze nie od tej firmy w której teraz jestem Ja owszem tam byłam ale zatrudniona przez anglielską agencje,no i nie wiem ,musze sie dobrze zastanowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To byłaś tylko 50 kilosów ode mnie. :d

Ana zdjęciu to ja widzę pszczółkę a nie jabłuszko. :trele:

Ale zwróć uwagę, że pszczółka ma koszyk...pusty...widocznie po tych jabłuszkach, które @erika wykosiła i pewnie na mus przerobiła ;) Albo to sama @erika w przebraniu nam się zaprezentowała :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale zwróć uwagę, że pszczółka ma koszyk...pusty...widocznie po tych jabłuszkach, które @erika wykosiła i pewnie na mus przerobiła ;) Albo to sama @erika w przebraniu nam się zaprezentowała :oklaski:

:szept:ta pszczółka to nie ja:smutek:a koszyczek pusty bo chętnych było:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Heidi napisał:

Jesteś w jakimś danym  miejscu w DE. Wchodziśz w Google, wpisujesz Kleiderkammer. Sprawdzasz adres, na mapa.de sprawdzasz jak daleko od twojego miejsca pobytu, orgnizujesz wyjście na zakupy, zabierasz ze sobą gotówkę, wracasz do domu już  bez niej :) . Pierzesz i paradujesz  juz na drugi dzień :oklaski:     

Kleiderkammer ( często związane z Caritas) , to miejsca, gdzie zazwyczaj ludzie przynoszą zbędne przedmioty z domów są albo przydzielane jako pomoc socjalne, albo odsprzedawane za grosze . Pieniądze zwykle idą na potrzeby socjalne osób, które zgłoszą się do Caritas. Mi to pasuje. Zobacz jaka ja dobra jestem . No !!! 

A w bylym RFN tyz som takie ,,laden,,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Na zdjęciu jest moja córka i wnuczka. :szydera::szydera::szydera:

To u was rodzinne, że na głowie stajecie ? Pewnie trudno myśleć tyłkiem do góry ? :d:d:d. Normalna szalona rodzina  posr... ne pomysły ma xd:dxd:love:. Moi na głowie nie stają ,ale dziwne pos... e pomysły mają , że mnie dzisiaj z równowagi wyprowadzili. >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień dzisiaj pos... y mam. >:( . Najpierw przewoźnik z bla, bla... mnie wystawił do wiatru. Zmienniczka mnie wyrolowała. Spieprzyłam sobie relacje  córką, bo rekomendowałam osobę nieodpowiedzialną. Miałam zjechać do domu na bara, bara, tu  Krokodyl zawiedziony :( . Moje dzieciaki " stare konie", a kłopoty jak z "małymi kucykami". Spieprzyłam  zaplanowany czas mojemu pracownikowi (aż  2 dni >:( ). Jedyne dobre co mam pod ręką , to mój kochany PoP, którego przedstawiana potencjalna zmienniczka określiła jak zboka . Dzisiaj miałam doskonały przykład przedstawienia profilu jednego PoP dwum osobom i skronie różnego odbioru mojego przekazu w przeciągu 15 minut .  Teaz wiem na pewno jak wspominała często @jolantapl. , że nie wszyscy do tej roboty się nadają. Ludzie słyszą to co chca usłyszeć, a kombinacje z przekręceniem informacji porównam do dantejskich. Szok goni szok. Taki dzień >:(. Jutro obudzę się i będzie pięknie, wzejdzie słońce i pojawią się dobrzy ludzie na horyzoncie :). Pewne jak w banku !!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nie, no na pivat jak byłam tam z agencji to nie pojadę bo to świństwo i tyle.

Szukam czegoś jednak za większą kaskę. :)

No... cóż: każdy kowalem swego szczęścia :dobrze:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzisiaj obśmiałam, dawno mnie i brzuch i policzki nie bolały ze śmiechu.

Dostałyśmy takiej głupawki z podopieczną że śmiałyśmy się i nie mogłyśmy przestać. Tylko nie wiem dlaczego akurat z moich wpadek robótkowych.... :szydera::szydera::szydera:

Nawet uprzedziła że jak jej się w nocy przypomni i się posika ze śmiechu to rano będę musiała pościel zmieniać. :d

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo !!! jestem  !!! Panie Niemieckie chcą mnie uczyć jak mam zyć na Campingu:rozpacz: zazdrosne o moje ubiory,,:oklaski:powiedzialy mi jedne ,że wyglądam zawsze ślicznie,,jestem szyk itd, a inne powiedziały ,że na Campingu powinno miec się dużo sportowych rzeczy ,,,i one mają dużo sportowych rzeczy i jest im wygodnie-hahahhaha stare baby,,więc ja od razu ,,ja Camping uważam za miasteczko-bo tak tutaj jest,,,ja jestem inna,,,jestem inna i będę miała swoje sukienki i całą resztę,,a ciuchow sportowych mi nie brakuje,,kiedy sportowo to jestem sportowo,,a kiedy balowo to jestem balowo,,:oklaski: ja się nigdy już nie zmienię,,jak się ubiorę elegancko to mój slodziak rośnie z zachwytu,,,hahhahha jak mam zmienic ? nigdy się nie zmienię,,,jestem inna ,,jestem z Pl:zwyciezca:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.01.2018 at 17:25, Heidi napisał:

Zakupiłam Zakiety Gary Weber, Taifun i inne super marki , po 5 € sztuka. W markowym sklepie tuż obok ta sama sztuka 135 €. Tak lubię. Oczywiście nakręciłam się jak szwjcarski zegarek i już wiem, gdzie są Kleiderkammern w Monachium.

Heidi ja mam ubaw tutaj też ,,,na rynkach są pełne stoły ciuchow,,po 1 albo 2 euro,,albo góra 3 euro,,,grzebałam tylko w strojach na karnawał,,śmiechu było co nie miara,,ale strój mam super ,,sztuka 2 euro,,,słodziak strój Korrida ,,,śmiech na sali,,,stroje super ale czy my je ubierzemy??? ja sukienkę jedną taką z tiulu,,druga taka hiszpanka ,,,kapelusz złoty,,cuda na kiju,,nie ważne ,,czy ubierzemy ale radocha jaka byla w grzebaniu i wybieraniu,,, to sie liczy,,slodziak za 2 euro za sztukę by ten cały stół kupil bo mówi to geszenk,,hahhaha ale na innych rynkach widze,ładne rzeczy leżą i za 1 euro albo 2 euro za sztukę i co jeszcze mnie dziwi,,są stoły z nowymi rzeczami,,z metkami,,,atrakcji nie brakuje,,a mi sie nic nie podoba,,ot wybredna ze mnie damusia:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...