Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Alicja09 napisał:

image.png.221f43bb2fb0a012692f477a3ac25b59.png

Teraz spokojnie wrzucam swoje kości do wyra. Torebki dla torby kupione . Będę spać spokojnie jak nigdy. Teraz odliczać będę trzy daty: data zjazdu(25-go) , data wyjazdu 30-go) i data odbioru przesyłki torebek( jak wrócę ) . Czas oczekiwania jest piękny. To prawie tak jak z ciążą :) , tylko bobaska nie widać na horyzoncie :) . Dobranoc 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witajcie robaczki:d

kawusie zrobilam i juz sie nia delektuje...

filizaneczki sa na stole i czekaja na chetnych,,,kto sie dolaczy??:kawa::kawa::kawa:

@Łukasz

odliczasz widze i cieszycz sie na zjazd do domku nawet jezeli jest on szybciej niz plany zakladaly...zawsze sie cieszymy prawda??:d

torebeczki....nie mam okreslonego stylu ale czasami takie cuda wpadaja w oko ze nie sposob sie powstrzymac i...czasamai z wyrzutem sumienia place i kupuje ale za to potem jaka radosc:oklaski:

milego dnia przy poniedzilaku zycze opiekunkowo...zima zima ale kwiaty zawsze dobra rzecz:bukiet::róża:

dzisiaj wiatr zimny mrozny chociaz termomentr wskazuje zero...

powoli pakuje kolejna torbe do domku..

wczoraj mialam pierwsza scysje z mezem mojej pdp....rozeszla sie po kosciach ale...zobaczylam troche innego czlowieka...kogos kto ma swoje slabosci humory i strach..strach o zone....jakas bardziej ludzka ta twarz dla mnie byla...

a pro po czytal ktos z was te ksiazke??

 

file.okladka.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w poniedziałek . Nowy tydzień czas zacząć i wysunąć się z miękkiego łóżeczka . Tęsknie za wiosną, za ciepełkiem , za słoneczkiem . Wstawię zdjęcie naszego krzewu z ubiegłego roku. Jest tu ich kilka w różnych kolorach. Wczoraj przeglądałam albumy, ciągle się nimi zachwycam ,

ogrod w Braunaschweig maj 2016 001.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

:kopara:Przepiękne różaneczniki i takie ogromne ! Ja też tęsknię do wiosny i już na kilku krzewach i drzewach wypatrzyłam zaczątki liści. :d

 

 

U nas już hiacynty wysunęły się i przebiśniegi kwitną. Byłam po gazety -  śnieg prószy i lekki przymrozek. Zaskoczenie dla mnie , tu ciągle pada i pada deszcz. Bez ma już pąki i hortensje nabrzmiałe a jest tu ich kilka . Forsycja prawie zielona , szkoda by było, gdyby mróz wszystko zniszczył. Trzeba mieć nadzieję, że to nie nastąpi .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .@aga piękny ten rododendron mam w swoim ogrodzie 3 takie tylko inne kolory ale często mi pąki przemarzają w zimę w ubiegłym roku też tak było i tylko jeden miał parę kwiatów czy Ty przykrywasz go czymś na zimę?.Gdzie Ty jesteś,że kwiatki jakieś u Ciebie już wyrastają ? U mnie zima całą parą mrozik -3 i trochę śniegu .Miłego dna Wam życzę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry .@aga piękny ten rododendron mam w swoim ogrodzie 3 takie tylko inne kolory ale często mi pąki przemarzają w zimę w ubiegłym roku też tak było i tylko jeden miał parę kwiatów czy Ty przykrywasz go czymś na zimę?.Gdzie Ty jesteś,że kwiatki jakieś u Ciebie już wyrastają ? U mnie zima całą parą mrozik -3 i trochę śniegu .Miłego dna Wam życzę :)

Ja jestem na starym miejscu . Taka tu pogoda . Nie, nie przykrywamy rododendronów . Masz chyba posadzone w złym miejscu . Rododendron lubi mieć coś za placami, najlepiej jak  jest  to wysoki żywopłot albo ściana budynku. Ale o tym może w innym temacie napiszę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dziękuję za kawę, której rano nie piję >:(. Może w końcu ktoś kiedyś postawi mi kakao z rana >:( ? Jak tu czytam, to wnosze, że paru saperów przeżyło pierwsze poranne spojrzenie w lustro. Widać tu są sami dobrzy ludzie  z gębusiami uśmiechniętymi od rana do wieczora :dobrze: Tak trzymać :cześć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Witajcie, dziękuję za kawę, której rano nie piję >:(. Może w końcu ktoś kiedyś postawi mi kakao z rana >:( ? Jak tu czytam, to wnosze, że paru saperów przeżyło pierwsze poranne spojrzenie w lustro. Widać tu są sami dobrzy ludzie  z gębusiami uśmiechniętymi od rana do wieczora :dobrze: Tak trzymać :cześć:

A plany zakupowe na dzisiaj jakieś masz?:haha: wrzuć jakieś najnowsze trendy modowe ,żeby było na czym oko zawiesić :$:) Wiosna nadchodzi nie ubłagalnie i trzeba będzie zrzucić z tyłka te barchany z nogaweczkami ,wełniane skarpety i płaszczyk ten sam od 20 lat i co wtedy ?:$ w co się ubrać na wiosnę ?:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Tak zawsze chciałoby się zaczynać dzionek...dobrymi wieściami z rana. Jeszcze jednej szteli nie skończyłem, a mam już akceptację na następną. Zdaję sobie sprawę, że chłopaki mają mniej ofert niż dziewczyny, więc nie wybrzydzam. Lekka sztela na obrzeżach Berlina, bez nocnego wstawania, samochód i to za jedyne ...1500. A dziadek trzy razy w tygodniu do przedszkola jeździ, gdzie go muszę zawieźć na 9 i odebrać o 17...Więc nic,  tylko się :oklaski:

Miłego dnia:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Witajcie:) Tak zawsze chciałoby się zaczynać dzionek...dobrymi wieściami z rana. Jeszcze jednej szteli nie skończyłem, a mam już akceptację na następną. Zdaję sobie sprawę, że chłopaki mają mniej ofert niż dziewczyny, więc nie wybrzydzam. Lekka sztela na obrzeżach Berlina, bez nocnego wstawania, samochód i to za jedyne ...1500. A dziadek trzy razy w tygodniu do przedszkola jeździ, gdzie go muszę zawieźć na 9 i odebrać o 17...Więc nic,  tylko się :oklaski:

Miłego dnia:)

:oklaski::cmok: mam nadzieję,że woda sodowa nie uderzy Ci z tego powodu do głowy i będziesz nadal utrzymywał ze mną kontakt ;):love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...