Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spakowalam sobie juz pierwsza torbe z zakupami do domu:hura:...mam jeszcze dwie....:szok:

dobrze ze zostawiam tu troche rzeczy:d wiec szansa jest ze zabiore sie ze wszystkim..:oklaski:

obejrzalam widok za oknem zapowiada sie ladny mrozny dzionek wiec jak dziadek z zakupow wroci wybiore sie popedalowac....trza kcal spalic po obiedzie odstresowac przewietrzyc ...posluchac czegos innego niz klasyka...-.-

podoba mi sie sciezka z filmu "joe black"  -thomas newman whisper of  a thrill - pelna nazwa tego kawalka...jak chce ktos posluchac...dla mnie niezly zwlaszcza w polaczeniu ze scena ktorej ten kawalek dotyczy

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stęskniłam się za wami....5a62eaf6a1b1f_myszzsercamizamiastkwiatw.jpg.c88ca0a201a2983d36cfb0ad8f0181fd.jpg A teraz przyłączam się do siorbania :d Dobrze, że mój hoboczek jest wielkości wiaderka, bo mam duuuużo do czytania :oops: Wczoraj mnie nie było, a wy tu sobie :dyskusja:...pomysły takie, że hej, hej...obgadywanie, tapetowanie, kupowanie i czekoladowe obżarstwo...:szok:  Mój post forumowo-telefoniczny skończony, melduję się, że jestem i odrabiam zaległości klepankowe...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowana , kasza sypie się z nieba  a na ziemi błoto .  Rower choć stary ale jary ma dzisiaj wolne.  Skoczę tylko " z buta"  do Aldika po masło, bo koniec widzę :) i po mojej pracy. Z zapowiadanej dzisiaj eskapady wyszły nici, chyba, że do muzeum pojadę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Mam nadzieję,że :kawa: dla mnie jeszcze się znajdzie idę przeszukiwać dom :haha:.U mnie podobnie jak u @aga1 prószy drobny śnieżek .Lepiej się już czuje i powoli zaczynam rozglądać się za pracą więc jakby ktoś wiedział coś o krótkim ,lekkim i dobrze płatnym zleceniu to proszę o mnie pamiętać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Stęskniłam się za wami....5a62eaf6a1b1f_myszzsercamizamiastkwiatw.jpg.c88ca0a201a2983d36cfb0ad8f0181fd.jpg A teraz przyłączam się do siorbania :d Dobrze, że mój hoboczek jest wielkości wiaderka, bo mam duuuużo do czytania :oops: Wczoraj mnie nie było, a wy tu sobie :dyskusja:...pomysły takie, że hej, hej...obgadywanie, tapetowanie, kupowanie i czekoladowe obżarstwo...:szok:  Mój post forumowo-telefoniczny skończony, melduję się, że jestem i odrabiam zaległości klepankowe...:cześć:

Wczoraj dzwoniłam a dzisiaj już nie pamiętam co Ci chciałam powiedzieć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Wręcz przeciwnie a u uzupełnienie moich zeznań tfu wspomnień z wczorajszego wieczoru muszę @violka i @Alicja09 zapytać bo one lubią tak jak ja :$:haha:

Rozrywkowe dziewczynki z was...:haha: Ja to taka grzeczniusia dziewczynka jestem, że hej....;) Nie pije, troszkę pali, nie rozrabia, lubi :szept: i pamięć ma jak u słonia...czasami :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Rozrywkowe dziewczynki z was...:haha: Ja to taka grzeczniusia dziewczynka jestem, że hej....;) Nie pije, troszkę pali, nie rozrabia, lubi :szept: i pamięć ma jak u słonia...czasami :zdrówko:

Taa ciekawe co wczoraj cały dzień robiłaś o nocy nie wspominając :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...