Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

dla cibie jest taka za 9000 Euro, a dla @violka za 30.657 € (violka może sobie robótkami dorobić, więc dla niej najlepszy kąsek). Nasze torebki będa z podbrzusza, jej z grzbietu bardziej atrakcyjne :d. O naszych , to nie napiszę z jakiej części ciała będzie krój :$

O.o to jakiegoś bogatego Niemca trzeba poszukać ,żeby nam za sponsorował z wdzięczności za opiekę :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Gdybym dzisiaj znowu zniknęła po angielsku , to pozwolę sobie już teraz wrzucić jedną z moich ulubionych niemieckich piosenek :love:

 

To miało być do mnie? Faktycznie nie zdążyłam się pożegnać ale miałam problem z internetem od wczoraj do dzisiaj dlatego dopiero po południu udało mi się na forum pojawić :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

A może słodziak @Blondi nie połapie się jakby kupił 4 torebki ? Jedną dla niej , 3 dla nas  ?:d

Można by spróbować hm tylko jakby się zorientował to dla @Blondi mogłoby się to żle skończyć :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

dla cibie jest taka za 9000 Euro, a dla @violka za 30.657 € (violka może sobie robótkami dorobić, więc dla niej najlepszy kąsek). Nasze torebki będa z podbrzusza, jej z grzbietu bardziej atrakcyjne :d. O naszych , to nie napiszę z jakiej części ciała będzie krój :$

Kiedyś 2 noce nie spałam i biłam się z myślami czy kupić sobie torebkę za 99.9 euro , była tak piękna , że nie moglam oderwać się od wystawy :love: W końcu nie wytrzymałam i po krótkich zastanowieniach doszłam do wniosku , że jak najbardziej na nią zasługuję :d Pobiegłam jak na skrzydłach do sklepu , moje cudo nadal na mnie czekało ale oczom moim ukazała się cena 999.9 euro O.o Nawet nie było mi smutno , po prostu zaczęłam się w głos śmiać , jeszcze w sklepie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

To miało być do mnie? Faktycznie nie zdążyłam się pożegnać ale miałam problem z internetem od wczoraj do dzisiaj dlatego dopiero po południu udało mi się na forum pojawić :sorry:

Ty się ładnie pożegnałaś , tylko pózniej przez sen pisałaś :haha: To ja byłam ta niedobra :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Pobiegłam jak na skrzydłach do sklepu , moje cudo nadal na mnie czekało ale oczom moim ukazała się cena 999.9 euro O.o Nawet nie było mi smutno , po prostu zaczęłam się w głos śmiać , jeszcze w sklepie :szydera:

takiej stelli trzeba szukać, gdzie wypłata będzie godziwa i na torebkę wystarczy i na buty . :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ty się ładnie pożegnałaś , tylko pózniej przez sen pisałaś :haha: To ja byłam ta niedobra :sorry:

Ty się chyba nie miałaś nawet z kim żegnać bo tak długo mnie zagadywałaś,że oprócz nas to chyba już na forum nikogo nie było :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

takiej stelli trzeba szukać, gdzie wypłata będzie godziwa i na torebkę wystarczy i na buty . :d

O.o:( mi tylko na buty starczyło z ostatniej wypłaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, aga1 napisał:

Dobry wieczór -  dzisiaj zabałaganiłam w mieście . Trochę zakupów zrobiłam wyprzedaże jak się patrzy . Fajne rzeczy, tanie i ładne. Ja już nic sobie nie kupuję, bo w domu szafa zapchana . Jadę do pracy to biorę przeważnie ubrania codzienne . Mam jedną wyjściówkę jak do teatru idziemy .Spacery to przeważnie  przebieżka,  więc sportowe ubranie. Buty widziałam ładne, bardzo ładne takie jak ja lubię, ale .............też nie kupiłam :):)

Jak będzie Angebot- nie będzie rozmiaru :d

Pozdrawiam wieczornie. Dobrze, że już nie p........O.oxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...