Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Łukasz napisał:

 a piję, piję...ale problem jest...dziś chciałem się w łazience babci zważyć, a waga kaput:smutek::haha:

 

15 minut temu, violka napisał:

Bo te domowe , pokazują tylko do 150 kg :haha:

To może przesadziłeś z ilościami  poszczególnych składników?O.o:o . Może kup wagę co waży tylko do 5 kg :szydera:. Może bobaskiem już jesteś ? :trele:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alicja09 napisał:

Mówią,że tylko alkoholicy piją sami ze sobą. Ja lubię alkoholikiem nie jestem (chyba) :haha:,więc jakoś mi dziwnie :zdrówko:.

Kto tak mówi >:( ja chyba też nie jestem ale czasami kieliszeczek czegoś dobrego lubię wypić sama ze sobą szczególnie jak wszyscy już śpią wtedy lepiej słyszę własne myśli :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Kto tak mówi >:( ja chyba też nie jestem ale czasami kieliszeczek czegoś dobrego lubię wypić sama ze sobą szczególnie jak wszyscy już śpią wtedy lepiej słyszę własne myśli :haha:

No to polewam :wino: Wczoraj otworzyłam butelkę likieru i musimy ją opróżnić przed moim wyjazdem , żeby się nie popsuł :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

No to polewam :wino: Wczoraj otworzyłam butelkę likieru i musimy ją opróżnić przed moim wyjazdem , żeby się nie popsuł :d

To Ty w nocy już wyjeżdżasz ?O.o:haha: a jaki smak tego likieru masz ?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Na jedną noc , to on trochę za ciężki O.o                  a smak ma jajeczny :d

A to ten co wczoraj to poproszę odrobinkę będzie mi się lepiej spało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torebka.jpg.f5904ab7d9c3a135e4045384aa5560e6.jpgChcecie się pośmiać ? Proszę bardzo : zrobiłam wirtualne zakupy. Frustracja, stres w mig wyleczona. Interesuje mnie tylko wysoki Qalitet , więc podróbki  torebek nie wchodzą w grę. Skoro mój małżonek to Krokodyl , zatem krokodyla skóra w sam raz dla mnie , bo bedę Go mieć zawsze przy sobie. Argument to silne narzędzie, cena nie gra roli ( tylko 980 euro) . Jak zamówię więcej dla moich koleżanek z Opiekunkowa , to dostaniemy rabat. Co wy na to ?:d. @Łukasz zaraz zjeżdża i dostanie wypłatę. Zadysponujemy jego kasą ? Jak dobry kumpel, to nam nie pożałuje :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

torebka.jpg.f5904ab7d9c3a135e4045384aa5560e6.jpgChcecie się pośmiać ? Proszę bardzo : zrobiłam wirtualne zakupy. Frustracja, stres w mig wyleczona. Interesuje mnie tylko wysoki Qalitet , więc podróbki  torebek nie wchodzą w grę. Skoro mój małżonek to Krokodyl , zatem krokodyla skóra w sam raz dla mnie , bo bedę Go mieć zawsze przy sobie. Argument to silne narzędzie, cena nie gra roli ( tylko 980 euro) . Jak zamówię więcej dla moich koleżanek z Opiekunkowa , to dostaniemy rabat. Co wy na to ?:d. @Łukasz zaraz zjeżdża i dostanie wypłatę. Zadysponujemy jego kasą ? Jak dobry kumpel, to nam nie pożałuje :d

Na kawę by @Łukaszowi nie zostało a co my będziemy pić jak się spotkamy wodę z kranu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.01.2018 at 22:04, Blondi napisał:

Czy ja muszę się tak rzucać w oczy???? pytam!!! a paradowanko to moja specjalnośc ,,w opiekunkowie tej wprawy nabylam,,nigdzie indziej,,żartuję,,,od zawsze byłam odważna,,,ale wiesz co @Łukasz ta moja nauka tańca nie pojdzie na marne,,wykorzystam te tańce do nauki innych ludzi starszych,,chętnie tańczą i się uczą tutaj,,,więc czemu nie uczyc tańca np, w domach starców  czy nawet na stelach? jak lubią tanczyc?ale mi chodzą pomysły po glowie,,,no żyje,,,,mam ciągle perspektywy jakies tam przed sobą,,a talentów u mnie nie brakuje,,,buzka:love: a ordery niech zaczekają,,  a może zazdrośnikom rozdac????

Teraz modne sa zajecia z tanca na rurze,,,

Tylko czy PDP dadza rade:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór -  dzisiaj zabałaganiłam w mieście . Trochę zakupów zrobiłam wyprzedaże jak się patrzy . Fajne rzeczy, tanie i ładne. Ja już nic sobie nie kupuję, bo w domu szafa zapchana . Jadę do pracy to biorę przeważnie ubrania codzienne . Mam jedną wyjściówkę jak do teatru idziemy .Spacery to przeważnie  przebieżka,  więc sportowe ubranie. Buty widziałam ładne, bardzo ładne takie jak ja lubię, ale .............też nie kupiłam :):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

torebka.jpg.f5904ab7d9c3a135e4045384aa5560e6.jpgChcecie się pośmiać ? Proszę bardzo : zrobiłam wirtualne zakupy. Frustracja, stres w mig wyleczona. Interesuje mnie tylko wysoki Qalitet , więc podróbki  torebek nie wchodzą w grę. Skoro mój małżonek to Krokodyl , zatem krokodyla skóra w sam raz dla mnie , bo bedę Go mieć zawsze przy sobie. Argument to silne narzędzie, cena nie gra roli ( tylko 980 euro) . Jak zamówię więcej dla moich koleżanek z Opiekunkowa , to dostaniemy rabat. Co wy na to ?:d. @Łukasz zaraz zjeżdża i dostanie wypłatę. Zadysponujemy jego kasą ? Jak dobry kumpel, to nam nie pożałuje :d

Boszsz! biedny korkodyl...xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Na kawę by @Łukaszowi nie zostało a co my będziemy pić jak się spotkamy wodę z kranu?

dla cibie jest taka za 9000 Euro, a dla @violka za 30.657 € (violka może sobie robótkami dorobić, więc dla niej najlepszy kąsek). Nasze torebki będa z podbrzusza, jej z grzbietu bardziej atrakcyjne :d. O naszych , to nie napiszę z jakiej bliższej części ciała będzie krój :$

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...