Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965..nie mow ze ci leci....z nosaxdxd

Nie mówiłam, że leci z nosa....powiedziałam, że jak coś mnie kręci, to co najwyżej katar, a nie rower....no chociaż, po dłuższym namyśle, jeszcze jakiś Przystojniak by mnie zakręcił....w tańcu na przykład :trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudy, nudy, nudy . Podopieczny dostał znów kilka książek , czyta z zacięciem. Po południu przyjeżdża córka w odwiedziny a mnie sie nie chce wychodzić z domu. Chcę zakopac sie pod pierzynę i przespac niedzielę. Nie lubie niedziel sa długie i bezowocne. Dzisiaj  juz zasiliłam kwiaty nawozem, uzupełniłam wodę w nawilzaczach powietrza. Siedze i dumam :) obiad juz mam . Jedno co mnie cieszy i to bardzo, że zamontowano wczoraj uchwyty dla podopiecznego. Ma sie czego złapać nawet w toalecie . To nie wielki wydatek a jakie ułatwienie dla starszej osoby . Trochę to trwało nim zeralizowali, ale wczoram zadowolona mina podopiecznego powiedziała im, że moje wymagania były włwściwe .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ja..tyle tylko ze najpierw zjedlismy obiad dunczyk posporzatał po oobiedzie a ja leglam..dwie godziny jak kamien, potem szybko sie przebralam i zrobilam probe generalna mojego nowego nabytku...muzyka w uszach:d...wiatr:p zimne powietrze:d totalny odlot:oklaski:, czulam sie jak pies spuszczony z smyczy:oklaski:...krotko bo tylko pol godzinki ale i tak bylo cudnie...jutro wyregulowac musze tylko siodelko i moge sie oddawac przyjemnosci rowerkowania:oklaski::oklaski::oklaski:

polecam kazdemu kto czuje brak energii i zmeczenie..swietna metoda na ladowanie baterii...ROWER !!!!

kawke zrobilam moze posiorbiemy??:kawa::kawa::kawa:??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z powrotem :cześć3: Mrozik -2, sucho, słoneczko cały dzień świeciło, teraz gwiazdy i bardziej na noc przymrozi :tak2: Wizyta u krewnych, jak zwykle, udana :dobrze: Naplotkowali, naśmiali, najedli po pachy, napili po brody...staropolskim obyczajem ugoszczeni zostaliśmy :tak2: Wchodzę tutaj..i zdziw :szok: Pusto, głucho, leniwie, żadnych :dyskusja:, żadnej :kawa2:, towarzystwo polegiwało, spało....masakra jakaś :smutek: To może jakaś muza na pobudzenie organizmów? :donos:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...