Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O rany..jak późno już...wszyscy poszli spać :smutek:Chciałam opisać wrażenia po...ale ledwo próg przekroczyliśmy po wycieczce do Torunia, goście przyszli, a właściwie przyjechali i dopiero parę minut temu wyszli :oops: I nie dałam rady wpisu stosownego uczynić :sorry: Ale jutro naprawię ten błąd, obiecuję :cześć3: Dzisiaj pozostało mi pożegnać się z wami... 5a4ffb3e0a04f_dobranocnahamaku.jpg.8cb9a1e94df7b91e916e8320adb7ab14.jpg :cześć: Do jutra kochani :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wszystkich zaskoczę :haha: Jestem pierwsza dzisiaj....właśnie minęła północ i zrobię taki myk: nastawię budzik na 4:30, rozlegnie się alarm żeby @lucyna.beata, @aga1, @Łukasz, i @Maria Jolanta przypadkiem nie zaspali i świeżuteńką :kawa: dla nas przygotowali :hura:5a50006dd8225_dziedobrypobudka.gif.ad8cbd07ad5222c455e5e1a58d6f1125.gif

A reszta towarzystwa wstanie, gdy będzie się chciało i cieplutkim, aromatycznym napojem Bogów z termosu będzie się częstowało :oklaski: Fajnie, co? :haha: To się nazywa delegowanie zadań!!! :tak2: Miłego poranku kochani :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj skyp sie odinstalował . Nie wiem co to go tak zmęczyło. Wczoraj wieczorem nikt do mnie nie zadzwonił, pomysłałam, że wszyscy zajęci. Dzisiaj zobaczyłam ze moj biedaczek uciekł mi z pulpitu .Ale go zwabiłam - jest .I humor mi sie poprawił.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aga1 napisał:

Co sie dzieje ? wszycy spią ?

dzwoniacy-budzik.gif

Pewnie tak :tak2: Toż to młoda godzina jest :d Wywołałam po północy czwórkę rannych ptaszków... i jesteście, ale reszta to przewraca się na drugi bok :haha:I wyłącz to dryndające pudełko, bo wszystkich obudzisz :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani...:cmok: Cieszę się, że mój nocny apel (niekoniecznie Jasnogórski :haha:) przyniósł efekt i skowronki stawiły się na posterunku przy kawiarce :d Już nalałam, już siorbię, ale chętnie pokokosiłabym się jeszcze w pieleszach :$ Ale @aga1 nie ma litości...wredota jedna...nastawiła ryczące pudełko, które nawet dogorywającego postawiłoby na nogi :trele: I jak tu kokosić się w ciepłym łóżeczku, jak coś drynda nad uchem? :szok: Nic, tylko wstać i :kawa: do hoboczka nalać, siorbać i :dyskusja: o poranku :haha: Czyli dzień pięknie rozpoczęty :hura:5a5073713dd5c_dziedobryszkodadnia.gif.3567b3c2b5f99454dddbea244eca8a16.gif

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, aga1 napisał:

Moj skyp sie odinstalował . Nie wiem co to go tak zmęczyło. Wczoraj wieczorem nikt do mnie nie zadzwonił, pomysłałam, że wszyscy zajęci. Dzisiaj zobaczyłam ze moj biedaczek uciekł mi z pulpitu .Ale go zwabiłam - jest .I humor mi sie poprawił.

Odinstalował, czy odkochał, tfu...zaktualizował? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pewnie tak :tak2: Toż to młoda godzina jest :d Wywołałam po północy czwórkę rannych ptaszków... i jesteście, ale reszta to przewraca się na drugi bok :haha:I wyłącz to dryndające pudełko, bo wszystkich obudzisz :trele:

No i o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Widziałam tęczę !!!

Ucieszyłam się jak dziecko bo to piękny widok o poranku. :)

To nie moje zdjęcie ale właśnie taka była. :d:d:d

 

..

Co się tak tęczą zachwycasz? :szok: Zwykłe zjawisko optyczne i meteorologiczne po deszczu, które jest wynikiem rozszczepienia światła, załamującego się i odbijającego wewnątrz kropli wody, a że poprawne politycznie...:haha:Chciałaś nam zwrócić uwagę na tolerancję i homofobię? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Co się tak tęczą zachwycasz? :szok: Zwykłe zjawisko optyczne i meteorologiczne po deszczu, które jest wynikiem rozszczepienia światła, załamującego się i odbijającego wewnątrz kropli wody, a że poprawne politycznie...:haha:Chciałaś nam zwrócić uwagę na tolerancję i homofobię? ;)

@ jesteś. :)

Ilekroć widzę tęczę czuję się jakby mi ktoś niespodziewany prezent dał. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...