Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jest udowodnione naukowo :czytaj:, że sernik jest najmniej kalorycznym ciastem...wysokobiałkowym...i najmniej odkładającym się na boczkach  :haha:...pod warunkiem, że nie zjesz go za dużo :trele:

Albo dostosujesz sie do linku, ktory umiescił @Łukasz :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, aga1 napisał:

Nie zapominam o aparacie fotograficznym mam okolo 3000 zdjęć z miejsca i okolic gdzie obecnie pracuję. Piękna architektura, muzea, wystawy, jarmarki,krajobraz . Narazie mam to dla siebie . Nie mogę wstawiać na forum, bo wielkośc nie jest odpowiednia . Nie mam czasu na zmniejszanie, bo musiałabym cały cykl zamieścić, żeby miało to sens. To my opiekunki staramy sie to forum ożywić . Właściciel kim by nie był, mówiąc językiem młodzieżowym "olewa" to. Nawet emotikony sa jak z epoki  dawno przebrzmiałej. Można swoje emocje i nastroje nimi poprzeć a tu :nie:

wiesz ale zawsze mozesz foty na fb wrzuci ...wieksze mozliwosci wiecej ogladajacych ..

forum to raczej wirtualne rozmowy w celu np wypicia tej kawy 

ale to tylko moje zdanie 

ja wprawdzie chcialam i zapraszam na spotkanie w realu w okolicach spandau ale jakos mnie zakrzyczeli i tym sposobem nadal pozostaje kawa w takiej a nie innej formie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A co tam piszą ciekawego ? bo niestety nie jestem na bieżąco z forum .Wczoeaj @Łukasz miał coś czytać przed snem @Łukasz co Ci się śniło ?:)

Nie wiemy, co się @Łukaszowi śniło, ale przypuszczam, że coś związanego z rozwijaniem pamięci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

wiesz ale zawsze mozesz foty na fb wrzuci ...wieksze mozliwosci wiecej ogladajacych ..

forum to raczej wirtualne rozmowy w celu np wypicia tej kawy 

ale to tylko moje zdanie 

ja wprawdzie chcialam i zapraszam na spotkanie w realu w okolicach spandau ale jakos mnie zakrzyczeli i tym sposobem nadal pozostaje kawa w takiej a nie innej formie

 

Nie mam konta na fb i nie chcę mieć. Chciałam pokazać miejsca w ktorych pracowałam jako opiekunka. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jolantapl. napisał:

A co tam piszą ciekawego ? bo niestety nie jestem na bieżąco z forum .Wczoeaj @Łukasz miał coś czytać przed snem @Łukasz co Ci się śniło ?:)

Mnie nic :( . Dopiero dzisiaj przeczytałam wklejonego linka. Dobrze, ze nie wczoraj przed snem :):) ale by sie działo :) .

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantapl. Czasami, rzadko,  śnią mi się i erotyczne sny. Ale to normalne :) zarówno i kobiety i mężczyźni miewają takie sny...Ale miewam tzw. katastroficzne sny, śnię, że spadam skądś , czy to z góry, czy lecąc samolotem.....wówczas następuje przebudzenie, sam do siebie wtedy mówię....to tylko koszmarny sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie snów powiem wam, że jest u nas taki...hmmm...przesąd, że ważne są sny między Wigilią a Trzema Królami. Jest 12 nocy, a każda noc odpowiada kolejnemu miesiącowi w nowym roku. I w zależności co nam się przyśni, to w danym miesiącu będziemy mieli ;) Normalnie to ja śpię jak kamień, żadnych snów nie pamiętam, ale w tym szczególnym okresie staram się jak tylko mogę coś z mojej pamięci wycisnąć :$ I tak czeka mnie podróż w kwietniu, wielkie sprzątanie w maju, jakieś super finanse w czerwcu...zostało jeszcze trzy dni...czyli może dowiem się co w ostatnich trzech miesiącach tego roku zgotuje mi los :haha:Zatem uruchomić pamięć proszę, a dowiecie się co też was czeka...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po nocach krzyczę . Właściwie wyję. Mąż  mnie szarpie w celu przebudzenia i mówi : przestań  wyć, bo co sąsiedzi powiedzą co ja tobie robię.  xd. Wyobrażacie sobie te moje oddechy przerażenia? :dxdxd.Zauważyłam  , że  w moim przypadku  to nic innego jak  przełożenie mojego polskiego stresu. Tak jak @Łukasz spadałam często w dół , albo goniły mnie jakieś  osoby.  Jak już  mnie prawie dopadli to zaczynało  się  wycie. I miałam tego świadomość. Koszmar.  Od momentu jak zaczęłam jeździć do De ,moje wycie ustało . Zarabiam tu pieniądze,które  regularnie pozwalają  mi regulować zobowiązania.  I to tyle w moim przypadku. Takie niby nic, a spokój snu w nocy daje. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

W temacie snów powiem wam, że jest u nas taki...hmmm...przesąd, że ważne są sny między Wigilią a Trzema Królami. Jest 12 nocy, a każda noc odpowiada kolejnemu miesiącowi w nowym roku. I w zależności co nam się przyśni, to w danym miesiącu będziemy mieli ;) Normalnie to ja śpię jak kamień, żadnych snów nie pamiętam, ale w tym szczególnym okresie staram się jak tylko mogę coś z mojej pamięci wycisnąć :$ I tak czeka mnie podróż w kwietniu, wielkie sprzątanie w maju, jakieś super finanse w czerwcu...zostało jeszcze trzy dni...czyli może dowiem się co w ostatnich trzech miesiącach tego roku zgotuje mi los :haha:Zatem uruchomić pamięć proszę, a dowiecie się co też was czeka...;)

Czemu tak póżno o tym napisałaś >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Ja po nocach krzyczę . Właściwie wyję. Mąż  mnie szarpie w celu przebudzenia i mówi : przestań  wyć, bo co sąsiedzi powiedzą co ja tobie robię.  xd. Wyobrażacie sobie te moje oddechy przerażenia? :dxdxd.Zauważyłam  , że  w moim przypadku  to nic innego jak  przełożenie mojego polskiego stresu. Tak jak @Łukasz spadałam często w dół , albo goniły mnie jakieś  osoby.  Jak już  mnie prawie dopadli to zaczynało  się  wycie. I miałam tego świadomość. Koszmar.  Od momentu jak zaczęłam jeździć do De ,moje wycie ustało . Zarabiam tu pieniądze,które  regularnie pozwalają  mi regulować zobowiązania.  I to tyle w moim przypadku. Takie niby nic, a spokój snu w nocy daje. 

Masz rację jak człowiek ma spokojną stabilną sytuację życiową to koszmary się nie pojawiają czyli można spać spokojnie bo nic nam snu z powiek nie spędza :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz się odmelduję....idę w odwiedziny do najmniej ulubionego lekarza...image.png.8522e2ae5209f0b0e183d57e0ffb7d2b.png Zatem..over...chyba przeżyję? :smutek:

Hm...m wyglada jak stomatolog,a może to ginekolog jakiś  beton gdzieś młotkiem usuwał, potem dopiero  sąsiada  ząb znalazł :trele: w czeluściach,bo niby dlaczego mordę  ma okrwawioną? Hm... chyba,że  się pomylił  i sobie ząb wyrwał, a Ciebie  dalej Twoj  ząb będzie  napier...ł:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...