Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, aga1 napisał:

Ja do łózka spowrotem . Dzisiaj musiałam śmietnik wystawić, jeszcze sami jestesmy w domu i na mnie wypadło. Tu "śmieciarze" wczesnie robotę zaczynają. Wolałam sie nie spoźnić. Podopieczny wczoraj spał prawie do 12-tej mam cichą nadzieję,że to mu w krew wejdzie. Kto jest blisko @Lukasz niech go w bok szturchnie :) kawa stygnie. Nie mozna mieć wszystkiego i kawę gorącą i  leżenie w betach :) .

@aga1

lleee...jam tak nie mam  ale potem legne odespac..

lukasz spi pewnie jeszcze...bo ksiazke czytal i zmeczony jest :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@aga1

lleee...jam tak nie mam  ale potem legne odespac..

lukasz spi pewnie jeszcze...bo ksiazke czytal i zmeczony jest :trele:

Jak pogoda u Ciebie ? mnie juz tu chyba trafi cos. Ciągle pada deszcz .Jeszcze takich anomalii pogodowych nie widziałam pare miesięcy 

pada deszcz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, aga1 napisał:

Jak pogoda u Ciebie ? mnie juz tu chyba trafi cos. Ciągle pada deszcz .Jeszcze takich anomalii pogodowych nie widziałam pare miesięcy 

pada deszcz.jpg

@aga1

tu wieje i pada...miałam w planie zabrac aparat i porobic troche zdjec ale chyba nic z tegoO.o, nie mam pomyslu na wolny dzien , na zakupy nie pojade bo kase chce zarabiac a nie wydawac a ja nic nie potrzebuje dziadek mi kupuje i kosmetyki i ine moje rzeczy a spac....nie tak nie mam ochote spedzac dnia, zawinac  sie w koc i spac?? ile mozna??

nie mam tu kolezanek zeby kawke wspolnie wypic...

bleee

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aga1 napisał:

Jak pogoda u Ciebie ? mnie juz tu chyba trafi cos. Ciągle pada deszcz .Jeszcze takich anomalii pogodowych nie widziałam pare miesięcy 

pada deszcz.jpg

Wróciłam z miejsca gdzie tyle było deszczu że w ogrodzie zrobiło się na trawniku bagienko. W radio coś mówili że jest 60% więcej opadów niż w poprzednim roku. Ale chyba nie wszędzie bo tutaj trawniczki normalne. :)

A kubły zawsze wystawiam wieczorem poprzedniego dnia.

A w ogóle to dziękuję za kawkę i serniczek. Uwielbiam serniczki. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszczowe spanie, haha. 

Witajcie miłe dziewczyny:cześć2: Już :kawa2: od aga1 i jem pyszny serniczek. 

Miłego dnia:love:

lucyna.beata  niedawno wkleiłem artykuł o facetach, teraz o kobietach, a co tam;) to mój "arlekin":haha:

https://kobieta.onet.pl/co-sie-dzieje-z-cialem-kobiety-kiedy-przestaje-uprawiac-seks/plxwzjc?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

Deszczowe spanie, haha. 

Witajcie miłe dziewczyny:cześć2: Już :kawa2: od aga1 i jem pyszny serniczek. 

Miłego dnia:love:

lucyna.beata  niedawno wkleiłem artykuł o facetach, teraz o kobietach, a co tam;) to mój "arlekin":haha:

https://kobieta.onet.pl/co-sie-dzieje-z-cialem-kobiety-kiedy-przestaje-uprawiac-seks/plxwzjc?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

@Łukasz

hmmm...sugerujesz cos???

uprawia sie role na polu albo roslinki w doniczkach...nie cierpie tego slowa ...nie cierpie...jest takie bezosobowe ...tak jak np..slowo fajnie bylo albo fajnie ze np wyplismy kawe itp...fajny jest towar na wystawie no dobra..marudze ale to nie jest spowodowane brakiem...."gimnastyki".

.jakie wnioski po przeczytaniu artykulu??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani :róża:Obudził mnie zapach obiecanej :kawa:, a tu patrzę....niespodzianka....obiecany serniczek dazu...prawie raj na ziemi :tak2: Dzięki @aga1 za rozkosz o poranku :cmok: A jeszcze lektura pobudzająca od @Łukasz:haha: Teraz to moje szare komórki zgłupieją...:donos: Ratunku...sama nie wiem, czy siorbać napój ulubiony i serniczek podżerać, czy lecieć z powrotem do łóżeczka...pamięć krótkotrwałą ćwiczyć :oops: Ale zanim pognam na ćwiczenia, życzę wszystkim image.png.6ca6cd385d634e1a1cbd0b48bd214ff9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie poczytam. :( Mam blokadę na wyskakujące reklamy.

Zresztą mnie w horoskopie na ten rok wyszło że większość czasu będę się seksiła w łóżku. :haha:

Czyli problemów z pamięcią nie będziesz miała :haha:I dieta cud jak znalazł :haha: Szczęściara :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Czyli problemów z pamięcią nie będziesz miała :haha:I dieta cud jak znalazł :haha: Szczęściara :oklaski:

Nie strasz mnie dietą, będę musiała w łóżku trzymać tonę czekolady żeby ze mnie coś jeszcze zostało. :) Zmarchy powychodzą i każdy będzie uciekał z łóżka szybciej niż  Speedy Gonzales. :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie strasz mnie dietą, będę musiała w łóżku trzymać tonę czekolady żeby ze mnie coś jeszcze zostało. :) Zmarchy powychodzą i każdy będzie uciekał z łóżka szybciej niż  Speedy Gonzales. :haha:

 

No co ty? :szok: Ja zrobiłam już bilans...3 razy w tygodniu ćwiczenia to tylko 1200 kcal, a jedna czekolada to 570 kcal w 100 g...czyli wcale tak dużo tych czekolad nie musisz jeść i falty nie grożą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Łukasz napisał:

Deszczowe spanie, haha. 

Witajcie miłe dziewczyny:cześć2: Już :kawa2: od aga1 i jem pyszny serniczek. 

Miłego dnia:love:

lucyna.beata  niedawno wkleiłem artykuł o facetach, teraz o kobietach, a co tam;) to mój "arlekin":haha:

https://kobieta.onet.pl/co-sie-dzieje-z-cialem-kobiety-kiedy-przestaje-uprawiac-seks/plxwzjc?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

I tu w pełni sie zgadzam .......................... z tym, że serniczek pyszny :):) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

z serka % tłuszczu . A co tam ten olej  2 łyzki a masła 5 dkg. Coż to jest do porcji bigosu w domu, albo sałatki z majonezem .

Albo do czekolady? ;) A na samych białkach jest jeszcze bardziej kaloryczny :oklaski: Tylko ten kokos podbija stawkę i zmusza do ćwiczeń  :smutek::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

@aga1

tu wieje i pada...miałam w planie zabrac aparat i porobic troche zdjec ale chyba nic z tegoO.o, nie mam pomyslu na wolny dzien , na zakupy nie pojade bo kase chce zarabiac a nie wydawac a ja nic nie potrzebuje dziadek mi kupuje i kosmetyki i ine moje rzeczy a spac....nie tak nie mam ochote spedzac dnia, zawinac  sie w koc i spac?? ile mozna??

nie mam tu kolezanek zeby kawke wspolnie wypic...

bleee

 

Nie zapominam o aparacie fotograficznym mam okolo 3000 zdjęć z miejsca i okolic gdzie obecnie pracuję. Piękna architektura, muzea, wystawy, jarmarki,krajobraz . Narazie mam to dla siebie . Nie mogę wstawiać na forum, bo wielkośc nie jest odpowiednia . Nie mam czasu na zmniejszanie, bo musiałabym cały cykl zamieścić, żeby miało to sens. To my opiekunki staramy sie to forum ożywić . Właściciel kim by nie był, mówiąc językiem młodzieżowym "olewa" to. Nawet emotikony sa jak z epoki  dawno przebrzmiałej. Można swoje emocje i nastroje nimi poprzeć a tu :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Wróciłam z miejsca gdzie tyle było deszczu że w ogrodzie zrobiło się na trawniku bagienko. W radio coś mówili że jest 60% więcej opadów niż w poprzednim roku. Ale chyba nie wszędzie bo tutaj trawniczki normalne. :)

A kubły zawsze wystawiam wieczorem poprzedniego dnia.

A w ogóle to dziękuję za kawkę i serniczek. Uwielbiam serniczki. :oklaski:

Ja nie wystawaim dlatego zrobiłam to dzisiaj a mogłam wczoraj. Jestem teraz sama z podopiecznym więc sie postarałam :) . Tu zięć mojego podopiecznego zajmuje się tym, a wręcz jest zazdrosny jak coś zrobię. Chce być gospodarzem na włościach . Strach mnie ogarnia co będzie wiosną, chyba zabroni mi do ogródka wychodzić w obawie, że cos zrobię. 

huba.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...