Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Heidi napisał:

Nigdy kochana nie jest za późno na piękny czas. Nasze zegary biją swoim rytmem dla każdego  zresztą innym. I to jest piękne.  Dla mnie  czasem słonce świeci nawet nocą ,bo zakręcona jestem jak korkociąg. A może za poradą pewnej opiekunki powinnam szukać już lekarza? hm... pomyślę  o tym jutro, bo kierunek specjalizacji  trzeba dobry obrać, bo  jak do wariatów trafię  to:smutek:

Potrzebujesz specjalisty, a jakże...jak my wszyscy 5a4bda134f3bd_poczuciehumorutochorobapsychiczna.jpg.458c0eef88cb386b7a72331b72183afd.jpg Zatem, wariatko, witaj na pokładzie....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Nie mów, że to jej pierwsza miłość?  Ha!!! Dzięki.  Mamy jej słaby punkt ;) . To teraz sobie poużywamy. Przyjaciele dawajcie. ..... @Mirelka1965 trzeba ciśnienie poprawić :p. Pogryzć nie da rady,chyba że mechanikowi górną szufladę zajuma. Narzędzi w warsztacie bez liku:grzmotnąć: . Hmm, może  jej się udać jeśli  szybko się  ogarnie , więc spieszcie się 

Wrrrrrr.....>:( Mogę moje pancerne cudo oddać, ale od Niuniusia wara >:( To moje dziecko, kochanek, mężczyzna życia...wierny, uprzejmy i zawsze słucha, a na dokładkę mówi do mnie ludzkim głosem :tak2: Zatem, jeśli chcesz pożyć jeszcze ciut, to wara...wara....:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

A może  trafię  na przystojnego psychiatrę? :dobrze: Skoro Mąż  pozwala mi spać w domu do woli i mnie tak bardzo kocha, to pewnie pozwoli mi mieć kogoś na boku:oklaski:

Na boku, to możesz mieć co najwyżej opuchliznę, jak ci małż przyłoży :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to pusto i głucho się zrobiło :smutek: Wróciłam, a tu żadnych :dyskusja:, ani :szept:...Jestem traurig :smutek: A ja mojego Niuńka odebrałam od lekarza, tfu...elektryka, ale żadnych spektakularnych efektów leczenia nie otrzymałam :sos:. Dla większości pań sprawy mechaniczne w pojazdach są czarną dziurą w kosmosie...Ale moje autko mówi, że go boli. Jakieś zapalenie, tfu...przebicie ma i wyładowuje się akumulator :przekleństwa: Elektryk coś tam podejrzewa, ale jakieś bezpieczniki mam powyjmować i obserwować jak będzie się zachowywał...No, quźwa...fajna diagnoza? :mur: Jestem ciut, ciut wnerwiona :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aga1 napisał:

Czekam az mnie nerw przejdzie :) zaprosiłam wszystkich na kawke z sernikiem a nie wiem co jutro podam :) / Jeszcze pól godziny i już będę wiedziała czy mam sie wstydzić :przekleństwa: .

Sernik to jedyne ciasto, które zawsze się udaje :haha: Zakalca nigdy nie ma, więc nawet jak ciut usiądzie, to i tak zjemy ;) Kein stress @aga1 :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

No, to pusto i głucho się zrobiło :smutek: Wróciłam, a tu żadnych :dyskusja:, ani :szept:...Jestem traurig :smutek: A ja mojego Niuńka odebrałam od lekarza, tfu...elektryka, ale żadnych spektakularnych efektów leczenia nie otrzymałam :sos:. Dla większości pań sprawy mechaniczne w pojazdach są czarną dziurą w kosmosie...Ale moje autko mówi, że go boli. Jakieś zapalenie, tfu...przebicie ma i wyładowuje się akumulator :przekleństwa: Elektryk coś tam podejrzewa, ale jakieś bezpieczniki mam powyjmować i obserwować jak będzie się zachowywał...No, quźwa...fajna diagnoza? :mur: Jestem ciut, ciut wnerwiona :przekleństwa:

@Mirelka1965

a moze dr house?? on zdiagnozuje niunka...ale jaki to musi byc spec?? nie wiem co mozna poradzic...ja napewno musze rozminowac alarm bo strasznie zre ...

a moze u ciebie to samo sie dzieje?? pamietasz jak wylo ci dzecko u hansa? juz wtedy wolal ze mu cos nie pasi kupilas nowy aku i powtorka z rozrywki jest...masz jakiegos magika od alarmow??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

:haha:

@jolantapl.

no bo jaka to moze byc lektura jak lukasz pisze ze sny bedzie mial?? no dobra mozemy sie zastanowic jakie to sny beda ale pisze tak niedwuznacznie ze tylko jeden temat bedzie przewodni ha ha ha

ewentulanie moze to jakis harlekin???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@jolantapl.

no bo jaka to moze byc lektura jak lukasz pisze ze sny bedzie mial?? no dobra mozemy sie zastanowic jakie to sny beda ale pisze tak niedwuznacznie ze tylko jeden temat bedzie przewodni ha ha ha

ewentulanie moze to jakis harlekin???

Zapytamy jutro co mu się sniło to może ja też sobie poczytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Zapytamy jutro co mu się sniło to może ja też sobie poczytam ;)

oj bo pekne...a jak sie rozmarzysz i nie bedziesz mogla myslec o pracy??

ale to tez jest potrzebne

ja czekam na rower..zamowienie zlozylam ....az mnie nosi..

i potem jestem naprawde wyluzowana...zobaczymy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

uprzedziałas mnie ..ale za to jak fajnie....czekaj jeszcze drepcze w pizamce i szlafroczku...oczy zamkniete ale aromat czuje...lece lece lece..

pychotka hmmmm...mniam....:kawa::d

dzien dobry:kawa2: siorbiemy??

Ja do łózka spowrotem . Dzisiaj musiałam śmietnik wystawić, jeszcze sami jestesmy w domu i na mnie wypadło. Tu "śmieciarze" wczesnie robotę zaczynają. Wolałam sie nie spoźnić. Podopieczny wczoraj spał prawie do 12-tej mam cichą nadzieję,że to mu w krew wejdzie. Kto jest blisko @Lukasz niech go w bok szturchnie :) kawa stygnie. Nie mozna mieć wszystkiego i kawę gorącą i  leżenie w betach :) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...