Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Heidi napisał:

@violka jakie ja śliczne firanki szydełkowe widziałam.  Zrobiłam zdjatko dla Ciebie. Wyślę  jak będę miała Internet. Zaczynam myśleć o robotach na szydełku i drutach, którą to pasję dawno zarzucilam. Jest tu sklep z wełnami po 1 € za motek. Kusi mnie . och Kusi los :love:

Teraz przez Ciebie nie będę mogła zasnąć :( Dawaj tą fotkę szybciutko :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się, późno...ale lepiej późno niż wcale :haha: Poczytałam co naklepaliście...aj, jaj, jaj.....i muzyczka była i koafiurki cudaczną metodą robione, i moteczki dla Ariadny...oj działo się, działo :szok: A ja to wszystko opuściłam :smutek: Cóż proza życia na urlopie :haha:Ale nie leniuchowałam, oj nie...zakupki zrobiłam, pokręciłam się w celach porządkowych, obiadek jakiś machnęłam z PP na spółkę, pranie w międzyczasie, goście po południu na skoki przyjechali i dopiero teraz jestem frei...A że późno się zrobiło, towarzystwo do łóżeczek grzecznie poszło spać, to mi wypada tylko 5a47f99427ea4_dobranocsowa.jpg.87812a2fe5c5926e736b59a469282ff0.jpg powiedzieć...Do jutra kochani :cmok::cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Sluchajcie ,ruszyla juz akcja WOSP.

 

Wspieracie ta akcje?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jak-pomagac-przez-internet-mobilne-zbiorki-wosp/vl67x3c

Ja wspieram,a właściwie moja córka,od 3 lat tańczy na scenie,by zachęcić licytujących.Zawsze też wrzucamy kilka złotych do puszki i licytujemy drobną rzecz. Na tyle na ile nas stać. Przy porodzie mojej córki używano sprzętu z WO

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kawę aga1 :):dobrze:

Witajcie w ten szczególny dzień :cześć2: Miłego dnia :love:

I zapraszam także na :kawa: , dla każdego wystarczy, zaparzyłem w dwóch dzbankach, przed nami dłuuuuugi dzionek :)

A czy był to dobry rok dla Was, czy nie, pozostawiam ocenie każdemu  z Was

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry

kulam sie z moim kubeczkiem ...aromat :kawa:czuje wiec i ja lykne

zycze wszystkim i sobie tez...SPOKOJU...CIERPLIWOSCI...SZACUNKU od pdp i rodzin..i dobrej kasy...

oby kazdy z nas znalazł  w tej pracy to czego szuka...byc moze pokory zeby sobie przypomniec ze nie wszystko jest dane na zawsze???a moze spelnienia w pomaganiu innym?? moze szansy na wyjscie na prosta??

tak czy inaczej zycze nam wszystkim zeby ta praca dawala nam satysfakcjie

no i faktycznie obu ten nowy rok byl rokiem faktycznie dobrych zmian...te obecne jakos mi sie nie podobaja

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani :cześć3: Poczęstowałam się moim ulubionym napojem, siorbię aż miło, poczytałam życzenia, za które bardzo dziękuję :cmok:I naszła mnie konkluzja....każdy myśli tylko o Nowym, a nie pamięta o Starym :haha: Ale jesteście tacy wredni ;) Może ten stary cierpi, że odejdzie w zapomnienie? Zatem w imieniu Starego Roku dedykuję wam piosenkę...wsłuchajcie się w słowa, bo jakże prawdziwe są....:tak2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To znaczy? :szok: Martwię się o ciebie...no bo ile można spać? ;) Niedźwiedzie całą zimę śpią i chudną...też tak chcesz? :haha:

qurcze,chyba się nie zrozumiałyśmy. Dziś już od dawna na chodzie,śniadanie,obiad,sałatka sylwestrowa i ciasto,ostatnie zakupy w tym roku. Spać będę jutro, po Sylwestrze. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...