Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nic straconego, pewnie tam wrócę w marcu. Jeśli nie do podopiecznej to do normalnej pracy etatowej. :d

 

Ale mój bidulek już tam nie wróci :trele: Teraz pozamiatane...okazja koło nosa poooooszła :haha: Od Nowego Roku będziemy miały jednego kolegę opiekuna więcej...no i gdzie los go rzuci nie wiadomo :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w domu jeszcze cisza, a ja juz śniadanie przygotowuje . Bracia Cugowscy śpiewają a ja z nimi. Pogoda nie jest świąteczna, cóż trzeba się z tym pogodzić. Pójdę z pieskiem na spacerem i tak rozpoczne  dzień. Śniadanie na 10_ta .

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Widzę, że dzisiaj @erika ma dyżur w kuchni, zatem częstuję się świąteczną  :kawa:, siorbię, głośno ze smakiem.....ale po wczorajszym obżarstwie za śniadanko, póki co, dziękuję :haha: Najpierw niech się strawi....:oops: Wesołych Świąt kochani 5a409155e1675_BNchoinkasrebrna.gif.c6a8adba8ca2f213a5300345468ee429.gif

No, no . Ja juz wczoraj zaprosiłam na sniadanie z kawką :) . Erika zrobi poźniejszy poczęstunek . Jak dalej będę miała taki nawał zajęć to pewnikiem :) zatęsknię za sztelą :) . Po co ja się pcham, na pierwszą linie. Powinnam leżeć w łóżeczku i czekać. Ale kto tak fajnie przygotuje śnadanie ?  no kto ?. Ja , ja , ja. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu na stole w kuchni widnieją ślady wczorajszego przestępstwa.

Pusta miseczka po galarecie.

I wiem na pewno kto popełnił to przestępstwo. Moja najstarsza wnuczka. Jak zrobię galaretę to zjada na śniadanie, obiad i kolację aż do wyczerpania zapasów. :d:d:d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ale mój bidulek już tam nie wróci :trele: Teraz pozamiatane...okazja koło nosa poooooszła :haha: Od Nowego Roku będziemy miały jednego kolegę opiekuna więcej...no i gdzie los go rzuci nie wiadomo :tak2: 

Na smyczy go będziesz prowadzać ?:haha: juz mu wspłóczuje miał chłopak trochę luzu a teraz to on chyba sam nie wie w co się pakuje nie dość ,że do opieki to jeszcze blisko Ciebie :haha:Ale za to już wiem jaki będzie miał nik na forum :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani w ten piękny czas :serce: U mnie obżarstwa ciąg dalszy :$ Pogoda jest tak paskudna , że jedyny spacer na który można się odważyć , to przejście z domu do garażu , żeby szybko wskoczyć do auta . Pracusiom życzę spokojnej pracy w miłej atmosferze a urlopowiczom super trawienia :d No i oczywiście piosenka dla wszystkich a wszyscy wykonawcy dla @jolantapl.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenty pod choinką były lub nie, ale właśnie się zastanawiam czy jest jakiś taki specjalny, wymarzony prezent jaki bym chciała pod choinkę ?

I wiecie co ? Nie wiem. Nie mam zielonego pojęcia czy w ogóle jest jakiś wymarzony prezent pod choinkę. Do głowy przychodzą mi całkiem zwyczajne rzeczy i NIC wymarzonego albo specjalnego.

Macie jakieś swoje marzenia co do prezentów ?

Czy tylko ja taka przyziemna ? :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Prezenty pod choinką były lub nie, ale właśnie się zastanawiam czy jest jakiś taki specjalny, wymarzony prezent jaki bym chciała pod choinkę ?

I wiecie co ? Nie wiem. Nie mam zielonego pojęcia czy w ogóle jest jakiś wymarzony prezent pod choinkę. Do głowy przychodzą mi całkiem zwyczajne rzeczy i NIC wymarzonego albo specjalnego.

Macie jakieś swoje marzenia co do prezentów ?

Czy tylko ja taka przyziemna ? :trele:

Odkąd pamiętam nigdy nie miałam sprecyzowanych marzeń odnośnie prezentów i nie nastawiam się na jakieś wow . Dzięki temu cieszę się z każdego i nie czuję się rozczarowana .. Lubie być zaskakiwana :) mojemu synowi udaje się to często , z mężem trochę gorzej :haha: W tym roku zaskoczyli mnie oboje , tylko dlatego , że synek przejął inicjatywę za tatusia  . Więc od jednego dostałam wisior z czaroitu w srebrze a od drugiego bransoletkę z czaroitem i perłami :oklaski:Ale przede wszystkim jest to biżuteria artystyczna i nie ma drugiej takiej samej sztuki :love: Więc dostałam to co lubię  .... kamienie i unikaty :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani. Póki mam w miarę Internet ściskam Was serdecznie w te święta jak najbliższą  rodzinę.   pierwszy raz i ostatni jestem w DE na Wigilii. Nigdy  więcej za żadne pieniądze.  Nic nie zastąpi  atmosfery świat w Polsce i przy bliskich, dzielenie się opłatkiem . Pasterka i nasze wspólne kolęd śpiewanie, a nawet spacery i wylegiwanie sie na własnym tapczanie w uścisku ręki najbardziej ukochanej osoby .  Tradycja to rzecz święta . Teraz to wiem na pewno . CHWILE SĄ  JAK MOTYLE (nawet  zimą  ). Każda  sekunda jest warta  zapamiętania  ( jak Bóg  da). Życzę  wszystkim ,aby czas w rodzinnej  atmosferze  płynął  wg waszych życzeń ,czas bił na waszą  korzyść  i  by pamięć  doskonała przy Was zawsze stała . Szacunku i uwielbienia  świata , bo wszystko "TO " jest bezcenne.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuje pracę bardzo powaznie . Jesli wypadaja mi świeta na wyjeździe to nie szukam wymówki tylko pracuję. Zmienniczka tez człowiek . Każda z nas pewnie wybrałaby ten czas żeby z rodziną przebywać. To jest przeciez  norma, że rodzina jest blizsza. Ale praca to praca. Wracam w srodę do pracy, bo taka jest potrzeba pracodawcy. Szampana z podopiecznym wypiję , oczywiscie ja więcej :):):):) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dokulałam :tak2: Goście poszli, niepożarte resztki pochowane, stroje wieczorowe przywdziane i teraz LB....leżenie bykiem :haha: A jutro LB ciąg dalszy :oklaski: I trawienie tego co zostało pożarte i zostanie pożarte :haha:Małżonek przywlókł niemiecki wirus, zainfekował wszystkich, bierzemy prochy :483_ambulance: Od trzech dnie mój ząb daje do wiwatu, wywaliło mi bulwę...bez dentysty się nie obejdzie :donos: :smutek: Takie święta radosne i pogodne mamy w tym roku :smutek: Ale pomimo zdrowotnych niedogodności :dyskusja: były, wspominki, śmiechy...tylko kolęd nie śpiewaliśmy, bo nasza rodzina, przyjaciele i powinowaci do chóru się nie nadają :haha: I teraz cisza....cisza....no, prawie cisza, bo córka nadaje przez telefon...Królik nie przemówił wczorajszego wieczora i teraz nie wiem, czy to dobrze, czy źle? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No to i ja się dokulałam :tak2: Goście poszli, niepożarte resztki pochowane, stroje wieczorowe przywdziane i teraz LB....leżenie bykiem :haha: A jutro LB ciąg dalszy :oklaski: I trawienie tego co zostało pożarte i zostanie pożarte :haha:Małżonek przywlókł niemiecki wirus, zainfekował wszystkich, bierzemy prochy :483_ambulance: Od trzech dnie mój ząb daje do wiwatu, wywaliło mi bulwę...bez dentysty się nie obejdzie :donos: :smutek: Takie święta radosne i pogodne mamy w tym roku :smutek: Ale pomimo zdrowotnych niedogodności :dyskusja: były, wspominki, śmiechy...tylko kolęd nie śpiewaliśmy, bo nasza rodzina, przyjaciele i powinowaci do chóru się nie nadają :haha: I teraz cisza....cisza....no, prawie cisza, bo córka nadaje przez telefon...Królik nie przemówił wczorajszego wieczora i teraz nie wiem, czy to dobrze, czy źle? :haha:

Wszystko jest ok.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...