Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wstałam.

Na "urlopie" w końcu jestem nie ? Siorbię kawkę, wszyscy śpią oprócz kotów bo te też chyba cieszą się na mój powrót bo obłażą mnie od rana.

Ale chyba raczej nie - chcą żebym im dała śniadanko. :d:d:d

Pora brać się za "odpoczynek" i kroić sałatkę jarzynową i okupować kuchnię do jutra. Jak to fajnie gotować dla swoich i to na dodatek nasze polskie jedzonko. xd Normalnie pierwszy raz chyba aż tak sie cieszę że jestem w domu. :oklaski:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń dooooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Siorbię, już siorbię....:kawa: z rana lepsza jak śmietana :haha:Cieszę się ogromnie, że jesteście na posterunku :tak2: @Maria Jolanta szczęśliwie zajechała, teatrzyk powitalny obejrzała, @1bozka kuchnię opanowała, @erika się pojawiła....jestem szczęśliwa, że jesteście :cmok:Wszystkim pracusiom tu i tam image.png.7cc352ae471135a90de5cb134c7c219f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dopiero wstałam.

Na "urlopie" w końcu jestem nie ? Siorbię kawkę, wszyscy śpią oprócz kotów bo te też chyba cieszą się na mój powrót bo obłażą mnie od rana.

Ale chyba raczej nie - chcą żebym im dała śniadanko. :d:d:d

Pora brać się za "odpoczynek" i kroić sałatkę jarzynową i okupować kuchnię do jutra. Jak to fajnie gotować dla swoich i to na dodatek nasze polskie jedzonko. xd Normalnie pierwszy raz chyba aż tak sie cieszę że jestem w domu. :oklaski:

 

 

Witaj w kieracie :haha: W domku nawet nawał pracy sprawia radochę :tak2: Zatem do dzieła :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Szukaj dzielnego, odważnego, wytrzymałego, cierpliwego, tolerancyjnego, uśmiechniętego....prawie świętego, bo tylko taki z nami tu wytrzyma :haha:

Wet moich zwierzaków mawia, że nalezy szukać faceta, który lubi koty...bo tylko taki zrozumie kobietę:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Miałam napisać o zmienniczce.

Według mnie to klon @Blondi, tylko nasza Blondi zgarnęła cały zasób speeda. :d:d:d

Wczoraj zeszła na dół wpół do dziewiątej jak już byłyśmy po śniadaniu i przywitała się po polsku. Koniec. Kropka.

 

No i @Blondi po niemiecku mówi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A mnie się facet który lubi koty kojarzy od razu z gejem. :trele:

 

28 minut temu, Hexa napisał:

Wszystko się zgadza, geje lubią kobiety i rozumieją, to przyjaciółki najlepsze:p

Wielbiciel kotów niekoniecznie gejem być musi....ma po prostu mniej adrogenów, a więcej estrogenów niż macho :haha:No i jeszcze samotny może by....jest się do czego, tfu....do kogo przytulić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki....ciasta będę robić dzisiaj....nie gniewajcie się zatem, że rzadko będę zaglądać :$ No i zaczął mnie boleć ząb :smutek: Od 25 lat nie miałam problemów i wczoraj mnie dopadło zapomniane uczucie :smutek: Na wszelki wypadek znalazłam pogotowie dentystyczne....co za...pech? :donos: Ciekawe, kto mi tak źle życzy? :szok::oops: I dlaczego akurat przed BN? :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja z innej beczki....ciasta będę robić dzisiaj....nie gniewajcie się zatem, że rzadko będę zaglądać :$ No i zaczął mnie boleć ząb :smutek: Od 25 lat nie miałam problemów i wczoraj mnie dopadło zapomniane uczucie :smutek: Na wszelki wypadek znalazłam pogotowie dentystyczne....co za...pech? :donos: Ciekawe, kto mi tak źle życzy? :szok::oops: I dlaczego akurat przed BN? :mur:

Nie patrz tak na mnie :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Moj facet nie lubi kotow:| a ja bardzo.Zawsze mi powtarza ze wystarczy mu jedna kocicaO.o z pazurkami :d woli psa bo chociaz pies go slucha :d a koty chodza swoumi drogsmi.Powiem Wam ze nie rozimiem czasem facetowxd

Ja nie tylko czasami w ogóle ich nie rozumię ;):haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...