Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, ORIM napisał:

Ta powietrza :d Na obiad razem zjedliśmy tyle co nigeryjska cała wioska w tydzień i jak by to było mało to jeszcze kawa i lody :d

Jak tylko zaczelam zapominac o tym obzarstwie, to mi przypominasz! Na sama mysl spodnie mi sie zrobily za ciasne:d. Nigdy wiecej!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Witajcie Kochimage.png.973fdc9a7152b333488f51ac69ca966c.pngani . U nas pogoda paskudna , ciemno i leje . Łepetyna mi pęka i wyglądam jak to ptaszysko O.o Muszę zrobić jeszcze jedną sałatkę i krem do ciasta , to będę mogła wreszcie odtrąbić Święta 

A wiesz, że mamy wątek na życzenia? :p A ty tu wyskakujesz jak Filip z konopi...:haha: Na pocieszenie dodam, że tu też leje....:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po robocie, ciasta upieczone, sałatka jarzynowa zrobiona, żurek na jutro ugotowany .

Teraz tylko zjesc obiad, prysznic, trochę retuszu i czekam na moich gości. 

I tak przez 3 dni. 

Nie wiem jak babcie przeżyją ten nalot xd.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Fenkju wery macz und spasiba :)...tutaj nie będzie żadnych oznak świąt , koniec i basta  ,tak postanowiłam ,to choć wirtualnie napasę swoje cudne oczęta .:d

My mamy oznaki świąt....synuś jutro na obiadek świąteczny przylezie....:haha: W temacie cudnych ocząt...napaś je, napaś...przeciwwskazań nie widzę...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

Ja wręcz przeciwpołożnie ,a koszmary też miałam...a może u mnie to z głodu!? O.o

Chodź do mnie maleńka ..podkarmię Cię . Wprawdzie na obiad to nie licz , bo tylko dla PDP-go gotuję dzisiaj ....Maultaschen traditionell schwabisch ....tak na torebce jest napisane ....Alee...na po obiedzie to już wyżerkę posiadam . Sałatka prima ...szarlotka a'la pleśniak już za moment będzie gotowa ...lodówka przez " prawną " zaopatrzona solidnie ...........a mi i tak chce się płakać :-(:-(:-(...Chooo...do mnie to nie będę wyła ...noo:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Chodź do mnie maleńka ..podkarmię Cię . Wprawdzie na obiad to nie licz , bo tylko dla PDP-go gotuję dzisiaj ....Maultaschen traditionell schwabisch ....tak na torebce jest napisane ....Alee...na po obiedzie to już wyżerkę posiadam . Sałatka prima ...szarlotka a'la pleśniak już za moment będzie gotowa ...lodówka przez " prawną " zaopatrzona solidnie ...........a mi i tak chce się płakać :-(:-(:-(...Chooo...do mnie to nie będę wyła ...noo:love:

Basiu choooodz do nas :całus:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z kościoła. Dziwne...Zawsze jak tam jestem to śpiewają,że " bydlęta klękają..." i śmierdzi rybą oraz wódką.  Dziś nikt nie śpiewał a ludzie przynieśli to co im się zepsuło z żywności  w domu bo śmierdziało jajkami. Pierwszy raz byłem na takiej Pasterce...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Właśnie wróciliśmy z kościoła. Dziwne...Zawsze jak tam jestem to śpiewają,że " bydlęta klękają..." i śmierdzi rybą oraz wódką.  Dziś nikt nie śpiewał a ludzie przynieśli to co im się zepsuło z żywności  w domu bo śmierdziało jajkami. Pierwszy raz byłem na takiej Pasterce...

Taaa a w kościele siedział jak baranek 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...