Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:szok: Czy tu nie były jakieś groźby uskuteczniane pod moim adresem, które Bożyszcze moje usunęło, żebym się nie stresowała? :haha::haha::haha:

Mirelko kochana,jeśli już to co najwyżej wyznanie miłości mogłabym ci wysłać,a tak poważnie to coś mi się zablokowało i i nie mogłam nowego postu wysłać tylko za każdym razem wyskakiwał mi cytat. Stąd ten pusty post.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że w Niemczech środkowych, w Hanowerze wiosna przyszła...na krótko, ale jest :haha: Słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają, jajka ( nie wiem czyje ;)) na drzewku się bujają...temperaturka przyjemna...:oklaski: Na spacerek sie nie wybiorę, bo koleżanka opiekunka Kasia z Poznania przyjedzie na rowerku do mnie w odwiedziny i będziemy napychać się kaloriami kupnymi...:$ Mój serniczek siedzi sobie w piekarniku i rozpoczniemy go z babką dopiero jutro...wszak glazurkę należy jeszcze poczynić...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Mirelko kochana,jeśli już to co najwyżej wyznanie miłości mogłabym ci wysłać,a tak poważnie to coś mi się zablokowało i i nie mogłam nowego postu wysłać tylko za każdym razem wyskakiwał mi cytat. Stąd ten pusty post.

Kein stress...:szydera: Moja kula czarodziejska powiedziała, że problemy techniczne gnębią co niektórych :haha: Niejeden taki kwiatek jeszcze się pojawi...:haha: Dublowanie postów, znikające poematy rangi Pulitzera i takie tam....:szydera: Przywykniesz...:dobrze: A i pośmiać się trochę trzeba dla poprawy humorku i nastroju...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję, że w Niemczech środkowych, w Hanowerze wiosna przyszła...na krótko, ale jest :haha: Słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają, jajka ( nie wiem czyje ;)) na drzewku się bujają...temperaturka przyjemna...:oklaski: Na spacerek sie nie wybiorę, bo koleżanka opiekunka Kasia z Poznania przyjedzie na rowerku do mnie w odwiedziny i będziemy napychać się kaloriami kupnymi...:$ Mój serniczek siedzi sobie w piekarniku i rozpoczniemy go z babką dopiero jutro...wszak glazurkę należy jeszcze poczynić...:dobrze:

Niezłą ma kondycję Kasia,skoro z Poznania na rowerku grzeje,szacun wielki....xd

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Nie pordzewiały,tylko lekkie lumbago z rana twoje tryby trzyma. Trochę gimnastyki i zatrybisz ;)

Gimnastyka? :szok: Czym ty mnie straszysz? :szydera::szydera::szydera: WD40 by nie szafnęło...ja jak Matuzalem prawie...tylko w wersji weiblich...:haha:Mogłabym tej gimnastyki nie przeżyć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Gimnastyka? :szok: Czym ty mnie straszysz? :szydera::szydera::szydera: WD40 by nie szafnęło...ja jak Matuzalem prawie...tylko w wersji weiblich...:haha:Mogłabym tej gimnastyki nie przeżyć...:szydera:

Nie miałam na myśli wysiłku fizycznego,a fuj...... tyllko raczej intelektualną gimnastykę. O co ty mnie @Mirelka1965 posądzasz...?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Moni.r napisał:

Dzien dobry ze słonecznej Wielkopolski.

Milego dnia dla wszystkich pracujacych a dla urlopowiczów blogiego lenistwa (przed świętami to pewnie brzmi jak żart:))

Kolejna urlopowiczka też gorąco Was pozdrawia :). Nie lenię się, ale jest błogo , spokojnie, pachnąco, podniecająco, przyjemnie i mięsa w piekarniku zaczynają się rumienić :oklaski: . Zrobiłam już pięknego mazurka, ale foto nie mogę  wstawić na telefonie. Na jutro zaplanowałam żurek i sałatki- przepis od Salazar też wpadł mi w oko.Miłego świętowania życzę :cześć::d gdzie by to nie było i obojętnie w jakiej oprawie :love:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Margaritka napisał:

Kolejna urlopowiczka też gorąco Was pozdrawia :). Nie lenię się, ale jest błogo , spokojnie, pachnąco, podniecająco, przyjemnie i mięsa w piekarniku zaczynają się rumienić :oklaski: . Zrobiłam już pięknego mazurka, ale foto nie mogę  wstawić na telefonie. Na jutro zaplanowałam żurek i sałatki- przepis od Salazar też wpadł mi w oko.Miłego świętowania życzę :cześć::d gdzie by to nie było i obojętnie w jakiej oprawie :love:

Odważne jesteście.

Nie boicie się że Was zagryziemy z zazdrości. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Odważne jesteście.

Nie boicie się że Was zagryziemy z zazdrości. :szydera:

A niech świętują ...na zdrowie ...My też sobie poświętujemy . Upiekę szarlotkę a'la pleśniak ...zrobię sałatkę jarzynową ....Walniemy po lufie ( wirtualnie ) i też zakrzykniemy ALLELUJA ...Nawet jak będziemy se chcialy to jakąś mszę o 6 -tej rano odprawimy ...z kalichlorku postrzelamy ...i gitarra xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już wiem że tu też święto. W lodówce jest mięso. :haha:Nie gotowe kotlety ale normalne, prawdziwe mięso !

I ugotowane kolorowe jajca. :szydera:

Zanim odkryłam sprytnie zakamuflowane wiktuały to wpadłam w panikę bo na zupę miałam tylko marchewkę, ziemniaki i cebulę. Zrobiłam "cebulową" :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przesyłam buziole z Campingu,,ja takich atrakcji się nie spodziewałam na święta,,,ale raz spróbuję:dobrze: wczoraj to było poznawanie nowych ludzi i jedzenie i picie,,wszystko na raz ,,Tutaj tworzy się grupa ludzi,,czy Wy wiecie ile tutaj jest ludzi? dużo:szok:,,,dużo dzieci ,,Jestem teraz w Kehl,,zimno :tak2: ,,,jak im sie chce Camingować w taką pogodę,,pod namiotami jest ciepło ,bo grzejnik chodzi na pełnych obrotach,,wczoraj jadąc na Camping w radiu nadawali co dzisiaj można a czego nie,,uśmiałam się równo,,bo dzisiaj przeciez święto w De,,,na obiad -rybę w sosie rieslingowym,,makaron ,,robi sąsiad obok,, tydziendam radę tutaj,,ale nie więcej,,,,toalety ok! ale pryśnice -musisz zapłacić,,jakie automaty pozakładane ,,ale nischt zu tragisch,,,jest czysto i cieplutko,,,Głowa mi trochę pęka:hura: po wczorajszym wieczorku zapoznawczym,,ja to kultura,,pomieszałam tylko :piwo: ,,podziwiam innych ,,pili wszystko ,,,co nazywa się alkohol,,,:zdrówko:,,,do tej pory śpią,,ale ludzie bardzo mili,,nazwali mnie atrakcją na Campingu,,no znowu za elegancko ,,,musze łachy sobie fundnąc  w lumpie ,,wtedy się dopasuję do wszystkich,,oni nie wiedza ,że mam sukienki z sobą:oklaski: moje żelazko parowe,,ze mna jezdzi,,

Czekamy jeszcze na pozostałych ,,mają dzisiaj dojechac a może jutro,,tak w gronie są spędzane święta ,,na powietrzu jak ciepło albo w ogrzanym namiocie,,jest inaczej ,,ale zaopatrzenie mamy super,,:oklaski: Miłego dnia ,,pracującym i urlopującym sie:love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...