Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wam wieczor kochani:d

Caly dzien dzisiaj zylam w stresie, bo moja pdp slabowala. Pflegera sie z nia obchodzila jak z jajkiem, bo ledwo dotkniecie a mine zbolala miala,  jakby ja torturowano co najmniej. Podczas sniadania zasnela, terapeutce w trakcie czytania ksiazeczki zasnela, podczas obiadku to samo. Zjadla tyle co kurczaczek, wiec prawie na sile jogurt jej wepchnelam i tankowalam do wytrzeszczu oczu herbatke rumiankowa.

Jak  ostatkiem sil zapakowalam  ja w koncu do lozka, to jeszcze zagladalam czy wypiekow nie dostala, goraczki albo nie wiem co jeszcze, bo bakterie i wirusy tylko czyhaja na biedne staruszki.

Lapka ze soba nie mialam, wiec atak trojanow byl wykluczony, ale kto wie co to  dzisiaj mozna zalapac.

Jak sie moje biedactwo wyspalo, jak zobaczylo buleczke z niemiecka leberka,ten specjal znakomity, ktory pewnie dal jej ta dlugowiecznosc, bo zyje juz 101 lat i 10 i pol miesiaca,  jak sie nie rzucilo do szamania z apetytem , to...oczom nie wierzylam. A potem przyjechala corka i przywiozla ciasteczkowe zajace to tez jednemu nie darowala i jeszcze  poprawila truskawkami. Podobno czasami tak ma i mam sie nie przejmowac:d

No kurcze wczoraj kawior jej tak nie smakowal.

Moze tam sie w nim arsen nagromadzil i dlatego? Kurcze, tez go jadlam:(

No nic,co ma byc to bedzie,   lece na kolacje, bedzie szampan i ostrygi:d Nadal wierze, ze owoce morza sa zdrowe:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swojej nieświadomości dzisiaj błądziłam po pokoju niczym nimfa. Zrazu przypomniało mi się , że jutro sklepy pozamykane O.o. Kopnęam się więc w moją szanowną..... i w te pędy po jakieś ryby do marketu pobiegłam. Uff..... zdążyłam. Tylko ja i sami czarni już tam byli, widać z jednego świata przybyliśmy :szydera:. Dziadek z rozpaczą na tywarzy do mnie tekst: a ja chciałem jutro tylko kartofle jeść.  

Tłumacze ludziom, że w marketachjest dużo produktów spożywczych, nie tylko kartofle i ocet. Dlaczego ja trafiam na samych Skruczów ? Już myślałam, że w miejscu, gdzie jestem , będę mogła wykazać się moją kreatywnością kulinarną. A tu znowu 4litery :słabo:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Podświetlasz interesującą część myszką i pojawi się czarne okienko "cytuj"...fertig :dobrze:

Już zapominam jak to jest mieć myszkę, ostatnio miałam kilka lat temu. Zapominam też jak wygląda forum na lapku. Mój ogromby limit GB na komórce dotyczy Polski, na Niemcy jest tycieńki. Dlatego wczoraj straciłam nie tylko internet ale i komórkę bo z zerem na koncie nie da się dzzwonić. Ze złości się poryczałam i z domowego zadzwoniłam do agencji gotowa byłam zjechać do domu. Ani tv, ani neta, ani telefonu. To w więzieniach mają więcej ! Po interwencji koordynatora internet ma byf za tydzień czyli po 1,5 miesiąca mojego czekania. Ale przyniosłam lapka i dopadłam internet, przelew zrobiłam, mam telefon i 1,74 GB na UE za to w Polsce zwiększyło mi się do 240 GB :kopara:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Iiiiiii,tam-mnie się udało wg instrukcji:)Trenuj Afryko dziko:):):)

He,he.. jak ktoś w nosie dłubie jednym palcem,a drugim za uchem się drapie, to pytam się: jak może uruchomić kursor? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wiszę na telefonie :trele: Skoro na myszy mogę siedzieć to i wisieć na tym i owym mogę też....:haha:

:szydera::szydera::szydera:. No, no , alę Ciebie wzięło !! Na maxa :szydera::szydera::szydera:. Ciekawe co na to ten Ktoś ? Musi bardzo boleć :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...