Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

Widzisz co z nim Hilton zrobił!? Nerwicy natręctw się nabawił...teraz już w życiu nie zatrzyma się w hotelu pięciogwiazdkowym ... obawiam się nawet,że tylko pole namiotowe będzie w stanie znieść ,w najlepszym przypadku agroturystykę gdzieś na Huculszczyźnie...:szydera:

Po takim Hiltonie to nawet w bunkrze lepiej:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Świeże powietrze...nikt nie popierduje na zielono.

I ludzi nie zamykają !!!  Niewinnych i fajnych i w ogóle. Chamstwo! Nie zejdę chamstwu z drogi!!! To on mnie atakuje. Zobaczcie to u Elekcji!!!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mycha napisał:

Ty się lepiej przyznaj co Ty bierzesz i jak często. Pewnie przez rok odwyku oprzytomniałeś trochę, chociaż przy Nugatce to co innego mogło Cię dopaść :d ale teraz możesz "bredzić" od nowa ku uciesze gawiedzi. 

Zapytam Nugatki co mnie dopadło ale trochę później bo teraz prasuje...

PS. Nic nie biorę. Mam to od zawsze. Czyli od 9-12-1969...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, maras1 napisał:

byłem, w afryce wiele razy jeśli jesteś afrykanka jak w opisie to biorę cię bez dwoch zdań

Coś z Afryki z pewnością mam ... taką jedną" dzikuskę"' obecnie na stanie ...ale jak to mówił Kargul : Dziki też człowiek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna dojechała, więc nie będę się martwiła, że zmienniczka nie przyjechała. Jutro jej jeszcze pokażę,gdzie ma jakie produkty kupować dla babci i pokażę Jej galerie z przecenami, zarąbistymi. Wieczorem powiem już...żegnaj Hannover, może jeszcze tu wrócę....A jako, że na urlopie w kraju nie mam czasu na forum, to życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych  :love: A teraz mówię Dobranoc:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszalałam trochę dzisiaj na forum a jutro będzie spokój,,,Blondi wsiada w brykę i wio ,,,szukać słońca i cieplejszych wiatrów,,,tylko mi nie pisac gdzie mogą być te cieplejsze wiatry ,,bo wiem:przekleństwa: ,,,więc wypad robimy nad ranem,,,hahahha nowe wrażenia i atrakcje mnie czekają ,,jak zawsze zresztą,,,moje życie to jedna wielka atrakcja ,,,buziole kochani i dobranoc :spioch: Aniołki na noc ,,,Matka Boska do łóżka a Pan Jezus do serduszka:serce: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, foczka63 napisał:

Witaski:)Kawka wypita,zaraz się zbieram do miasta,śnieg sypie i zimno:( Miałam się z naszą Lawendka zobaczyć ,ale nie przyjedzie bo gołoledź:( Ja muszę się ruszyć bo się z księgową umówiłam.Spokojności :)

@foczka63 nie lec golo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Knorr napisał:

Co Ty, Ella, już od dawna nie warto czytać  tamtych bredni. To nic innego jak zwyczajny hejt, którego w necie wszędzie pełno.

A tak na poważnie, no to wiosna nadejszła, nalałem wody do dwóch nasion w takim ładnym, okrągłym i szklanym pojemniku. To prezent bożonarodzeniowy. Zapomniałem o nim. Ma niby wyrosnąć kwiat lotosu. Czekam więc.

Miłego dnia. Pozdrowienia.:tulipan:

p.s. dla mnie tamto już nie istnieje. Powietrze. Zero.

@Knorrteraz siadz w pozycji kwiat lotosu i czekaj, kiedy wykielkuje,

ciekawam, czy faktycznie cos sie wykluje?

w razie tak, zrob fotke.

tenkju:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Knorrteraz siadz w pozycji kwiat lotosu i czekaj, kiedy wykielkuje,

ciekawam, czy faktycznie cos sie wykluje?

w razie tak, zrob fotke.

tenkju:love:

O.k. zobaczymy, co z tego wyrośnie. Wywaliłem papier z informacją, jak to pielęgnować. W razie gdyby, to nasypię ziemii. he, he, he. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...