Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

a... prze Kochanowskim to było motto przewodnie cystersów. Jakiś XIII wiek naszej ery. O dziwo cały czas z przyjemnością korzystamy z tego zawołania. A... szczegónie z pierwszej jego części; KOCHAJ . I my tu sobie dorobimy drugą część:  I RZUĆ:oklaski:

Ne, ne, jak kochac to prawdziwie,a my tylko tak umiemy, wiec jesli sie rzucim, to przez morze(ze spadochronem):d i tylko wtedy, gdy muss.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzien dobry wszystkim. Nie wiem jak u was, ale tu deszczyk pada sobie rowno. Nie jestem zadowolona bo na zakupy musze isc. Bleh! No nic. Trzeba to jakos ogarnac...Cudownej srody zycze.

Już mieliśmy gołębie pocztowe na ratunek tobie słać, jako, że @sayonara 52 pułapki na myszy nastawiła...:haha: Ale widzę, że nie dałaś się złapać....uff...szkoda by było...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

@fioletowa.mysz Kot sobie przysposobił, teraz jest zielona :d

A może zzieleniała ze złości ?? Chociaż Fioletka dobry człowiek ale ......

Dzień dobry. Jakoś się ogarniam z rana ale w domciu to trudniejsze jest niż w DE :szydera:

Miłego dnia pracusie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak tyglysek ....to kotecek mNiee. Musi być a nie kot .... z kajdaneckami koniecznie .

Zaden tam kotecek ze szpitala dla wariatow.  To porzadny obywatel. Kajdanecki moze ma, nie zdradzil mi tej tajemnicy, ale zapewne z sexshopu, nie zawodowo:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mycha napisał:

A może zzieleniała ze złości ?? Chociaż Fioletka dobry człowiek ale ......

Dzień dobry. Jakoś się ogarniam z rana ale w domciu to trudniejsze jest niż w DE 

Miłego dnia pracusie. 

Nie psuj mi opinii ta dobrocia! Jak ajlowek to nie znaczy zaraz, ze dobry czlowiek :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

:trele:żeby tylko jeden. ..

 

 

 

received_1776671005712709.jpeg

No to ja już wiem czemu Ty zawsze mówisz,że Twoja Pdp taka " cichutka " , " spokojna" i rodzina też nie " pyskata"....noo,tak to można pracować ,kwiatki świeże zasadzić,podlać i fertig.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie psuj mi opinii ta dobrocia! Jak ajlowek to nie znaczy zaraz, ze dobry czlowiek :szydera:

No nie będę tak od początku ludzi uświadamiała :szydera: z czasem sami się przekonają co z Ciebie za ziółko.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was cieplutko,,,pada sobie za oknami,,ale nischt zu tragisch,,:oklaski: ja dzisiaj się pakuję ,,szykuje się nowa wycieczka urlopowa,,,:trele: tym razem Kehl,,czemu ja lubię podróżowania ,,a w aucie czuję się jak w domu,,nigdy nie jestem zmęczona jazdą,,pamiętam jak jechaliśmy 700 km czy 800 km,  dojechaliśmy na 18 a o 19 godz,  tance ,,i bylam wyszykowana w mig, tance zaliczone,,,hahahha,, Miłego Dnia opiekunkowo,,,:love:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...