Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co Was pogrzało , czy jaki ch..rabolek ? ....Tak w pierwszych dniach pobytu opinię mi psuć ? ....Kultury trochę ...był czas od Darko nauczyć się ?....Był ! ....Ja się naumiałam ...i gitarra .

Baśka daj spokój ,gacie w dół i do zabawy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewal8 napisał:

Dobry wieczór wszystkim. Jak to miło widzieć ludzi rozbawionych, uśmiechniętych i radosnych po dobrej stronie mocy.

Normalnie "serce roście patrząc na te czasy..." Tu chyba Kochanowski dozwolony :d

Kurde, powiem Wam, że nie pomyślałabym, że w nas taki duch jedności się narodzi. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz czułam się tak mile rozczarowana. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

 

A wszystko w obronie naszej literatury pieknej, bo Kochanowski powiedzial: kochaj i pracuj. A to o nas przecie i zeby nam (szcz)cytowac zabraniac, tego bylo za wiele:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tzn. jednak anioł ...bo Ty może nie orleańska , aleee....pajęczyny mówią same za siebie xd

 

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tzn. jednak anioł ...bo Ty może nie orleańska , aleee....pajęczyny mówią same za siebie xd

O masz ci los.....jeden taki fajny gosciu ( co to imie jego wypowiadać bylo zabronione ) przestal sie czepiać pajeczyn to teraz Ty zaczynasz ? Chcesz w dziób ?

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co Was pogrzało , czy jaki ch..rabolek ? ....Tak w pierwszych dniach pobytu opinię mi psuć ? ....Kultury trochę ...był czas od Darko nauczyć się ?....Był ! ....Ja się naumiałam ...i gitarra .

No przeca Wszyscy już Ciebie lubią. Tubylcy też. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co Was pogrzało , czy jaki ch..rabolek ? ....Tak w pierwszych dniach pobytu opinię mi psuć ? ....Kultury trochę ...był czas od Darko nauczyć się ?....Był ! ....Ja się naumiałam ...i gitarra .

:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

A wszystko w obronie naszej literatury pieknej, bo Kochanowski powiedzial: kochaj i pracuj. A to o nas przecie i zeby nam (szcz)cytowac zabraniac, tego bylo za wiele:szydera:

A żebyś Ty widziała, jakie ja pouczenie na e-maila wcześniej dostał. :kopara:

Poczułem się jak w przedszkolu. Myślałem se, a co to kurna, cofnąłem się w czasie, czy jak??

No żeby starego capa pouczać jak dziecko. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hawana napisał:

A wszystko w obronie naszej literatury pieknej, bo Kochanowski powiedzial: kochaj i pracuj. A to o nas przecie i zeby nam (szcz)cytowac zabraniac, tego bylo za wiele:szydera:

Nooo...kochaj i pracuj ...ucz się i pracuj ...a garb ci sam wyrośnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...