Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakbyscie zobaczyli jak już jest zorganizowany i jak wszystko już przygotowane do zabrania z sobą,:555_island:,nakupił co trzeba ,,:320_sun_with_face: oj trafło mi się,,o nic nie muszę sie troszczyć i o niczym myśleć,,bo nie chcę zabierac mu tej przyjemnosci,,ja tylko swoje klamoty abym zmiesciła ,,bo też będę chciała trochę wziąsc,,ale ja dam radę,,,:oklaski: bardzo dużo wygadałam ,,aż za dużo,, a rower co mi kupił okazał się bomba,,i mówi do mnie teraz możemy zrobić na rowerach 70 km:smutek: oszalał ,,,:rozpacz::oklaski: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

Hejka:love: ja już spakowana , jutro wczesnym rankiem wyjazd :38_worried: trochę długo ta podróż będzie trwała :smutek:ale takiego wyboru dokonałam:) Podobno zmienniczka wraca tym samym Bus , ale tajemnica :nie_słyszę: Oby sztela była ok :szept:

Trzymamy kciuki :) i szerokiej drogi :róża: Zamelduj się ładnie jak dotrzesz na miejsce :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożegnam Was miło i pożyczę miłego wieczoru i spokojnej nocki:love: 

Ze zlecenia nic nie wyszło, facet potrzebuje opiekunki do mamusi. A opiekunka,która tam jedzie,zrezygnowała z fajnej agencyjnej szteli za 1700, wymyśliła pretekst "chorej mamy" i pojechała na sztelę  prywatną 2000. Ech pazerność niektórych ludzi przechodzi czasami ludzkie pojęcie. Są i inne 'kwiatki" w całej sprawie, ale już nie będę pisać.

Jutro jadę podpisać umowę na zaakceptowaną, dobrą sztelę,pod każdym względem.Ale jeżeli na miejscu się okaże,że nie ma osobnej łazienki...to żądam zadośćuczynienia z powodu strat moralno-intymnych:(

Dobranoc ludziki:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się porobiło jak mnie chwilkę nie było ;) Jedni dojechali, jedni jadą, inni się szykują do odjazdu :smutek: Tym co dojechali gratuluję :tak2:, tym co wyjeżdżają szerokiej drogi życzę :oklaski:, tym co się szykują ślę życzenia powodzenia :dobrze:. A tym co będą już za chwileczkę, już za momencik pakować torby do domu....zazdroszczę jak nie wiem co :szok::haha::szydera: Ja dopiero za 21 dni o tej porze będę w domku :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, erika napisał:

Hejka:love: ja już spakowana , jutro wczesnym rankiem wyjazd :38_worried: trochę długo ta podróż będzie trwała :smutek:ale takiego wyboru dokonałam:) Podobno zmienniczka wraca tym samym Bus , ale tajemnica :nie_słyszę: Oby sztela była ok :szept:

Ich te tajemnice są  śmieszne ,,wszystko robią aby jak najmniej wyciągnąc od zmienniczki i się nie zrazić,,a sama wiem po sobie ,że mi wystarczą dwa slowa o stelli i wiem czy jechac czy nie,,po co pchać kogos w ciemno,,ale sama jechalam nie raz w ciemno,,wierzyłam ,że dam radę i dałam,,,   @erika odważnie ruszaj i powodzenia,,dasz radę wszystkim:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Hallo :) Ist jemand da ? :$ Napiłabym się wieczornej kawki , ale nie ma mi kto zrobić :smutek:

Kawkę Ci mogę zrobić :):kawa: kto jeszcze ma ochotę .A dla ciekawostki w pierwszym lepszym Lidlu w mojej mieścince kupiłam piękne ,dorodne ,mięsiste żeberka :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Kawkę Ci mogę zrobić :):kawa: kto jeszcze ma ochotę .A dla ciekawostki w pierwszym lepszym Lidlu w mojej mieścince kupiłam piękne ,dorodne ,mięsiste żeberka :trele:

Dziękuje ślicznie za kawkę :cmok:a do Lidla mam bardzo daleko >:( I nie przypominaj mi o moich zaściankach , bo jak zacznę znowu fantazjować to i piwka mi się zachce :zdrówko: pochwal się co tam nakupiłaś ciekawego :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Dziękuje ślicznie za kawkę :cmok:a do Lidla mam bardzo daleko >:( I nie przypominaj mi o moich zaściankach , bo jak zacznę znowu fantazjować to i piwka mi się zachce :zdrówko: pochwal się co tam nakupiłaś ciekawego :d

Tak przed 20 bo teraz idę zapalić a potem muszę dziadka do łóżeczka położyć :$ uf jeszcze 11 dni od jutra zaczynam końcowe odliczanie czyli 10 ,9,8...........:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mnie już półmetek minął, nawet nie zauważyłam kiedy. Teraz już z górki i pewnie szybko zleci. Dopiero ostatni tydzień zaczyna się jakoś dziwie wlec. :d

Dzwonili z agencji, rodzinka mnie chwali ile wlezie bo chcieli bym została na święta. :szydera::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

Tak przed 20 bo teraz idę zapalić a potem muszę dziadka do łóżeczka położyć :$ uf jeszcze 11 dni od jutra zaczynam końcowe odliczanie czyli 10 ,9,8...........:oklaski:

To nie muszę liczyć ile mi zostało , tylko będę patrzeć na Twoje cyferki :d:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

 Mnie już półmetek minął, nawet nie zauważyłam kiedy. Teraz już z górki i pewnie szybko zleci. Dopiero ostatni tydzień zaczyna się jakoś dziwie wlec. :d

Dzwonili z agencji, rodzinka mnie chwali ile wlezie bo chcieli bym została na święta. :szydera::haha:

Nie ważne o co im chodziło :d Przynajmniej posłuchałaś sobie komplementów na swój temat :dobrze::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...