Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, jolantapl. napisał:

Tobie Szwajcaria się marzy a na taką imprezę nie potrafisz się wkręcić:hahaha: przecież Ty do elity opiekunowa należysz;)

Błaha, ha, ha.......Elita to @Blondi,, @Serenity, @Łukasz, ty i wieeeeelu innych! :serce: Ja tu świeżak jeszcze jestem i muszę się dużo nauczyć....jak na imprezę prominentną się wkręcić i jak się z niej wykręcić też, błaha, ha, ha....:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.......Elita to @Blondi,, @Serenity, @Łukasz, ty i wieeeeelu innych! :serce: Ja tu świeżak jeszcze jestem i muszę się dużo nauczyć....jak na imprezę prominentną się wkręcić i jak się z niej wykręcić też, błaha, ha, ha....:d:d:d

:hahaha: nie załamuj mnie :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

W dyby też można :d I łoże madejowe też niezłe....:cool:

W Dyby,  w dyby.... a  jak je dostanie to do Holandii nam Jegomść zwieje:d. Królewstwo na pastwę losu zostawi>:(. Łoże nowe znajdzie>:(, następcy będziem pozbawieni :o .Aferę  trzeba nową skręcić, coby go pośród nas targało zostać !!!

 

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:
3 godziny temu, jolantapl. napisał:

A wiesz ile za bilet chcieli?:rozpacz: ale to normalne przecież to impreza elitarna była tylko dla VIP -ów:rozpacz:

Jak takie persony bilety kupowały, to chyba drogie być musiały ;) VIP-y na pewno....stół kryształami zastawiony, srebra do tego....fiu, fiu...że mnie to ominęło! :rozpacz: Świata takiego bogatego nie liznęłam....:hahaha:

Lokal  trzeba większy zamówić , bilety tańsze zrobić i jakieś żarło na stół wrzucić, bo mnie coś dziś na żołądku kryształy nie chcą się przetrawić. Nikt nie mówił, że tego do brzucha nie wtyka się :(. Kandelabry bokiem mi wychodzą, a po świeczce to już nie powiem co mi jest :$ . Dobrze, że mgła jest u @violka i  swoich stóp nie widzi , bo przynajmniej nie ma świadomości, że poślizgnąć się może  ;)  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa dot. wczorajszej wycieczki . Poszukiwana jest właścicielka nóg. Ja nie rozumiem jak nogi mogą iść w jedną stronę , a korpus w drugą ? Czyje to nogi , przyznać się bez bicia.  Trzeba było sięgać po nie swój kieliszek ? Jakaś mała głowa musiała być, nie wprawiona jeszcze :) 

nogi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halao, halo!!!     towarzystwo na zmywaku ?  Przeliczyliśmy się co ?    ha, ha, ha...:d, zabrakło sponsorów!!! No tak !!! na imprezę bierze sie ze sobą kasę.  Siedzą w DE , do skarpet kasę upychają, a na imprezę łosia szukają ha, ha,ha .    Łosie wymarły Opiekunki i Opiekunowie !!!  Zapamiętać to sobie!!!!  :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jasne  @Serenity my tu wszyscy elita i  palimy strasznie się do pracy 24 na dobę :) . Nie łam się ciemne okulary na nos i nic nie widzimy :), trawa w usta i langsam, langsam....

żyrafy w okularach.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Jeszcze jedna sprawa dot. wczorajszej wycieczki . Poszukiwana jest właścicielka nóg. Ja nie rozumiem jak nogi mogą iść w jedną stronę , a korpus w drugą ? Czyje to nogi , przyznać się bez bicia.  Trzeba było sięgać po nie swój kieliszek ? Jakaś mała głowa musiała być, nie wprawiona jeszcze :) 

nogi.jpg

Przypuszczam, że to któraś z nich zapodziała 59e9f4c526ac4_ksiniczkiwmaskach.jpg.205f83f10679e15a9a1dc66acd06f66e.jpg I obstawiam tę środkową, bo pod kolor buty do paska pasują :d No i jak ma być w prawiona, jak takie imprezki to rarytasik prze tej robocie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Heidi napisał:

Jasne, jasne  @Serenity my tu wszyscy elita i  palimy strasznie się do pracy 24 na dobę :) . Nie łam się ciemne okulary na nos i nic nie widzimy :), trawa w usta i langsam, langsam....

żyrafy w okularach.jpg

To jakaś tajna agencja wegetarianek na tym zdjęciu? ;) To ja u nich zatrudnienia nie znajdę, bo czasami padlinę jadam :hahaha: A płacą chociaż dobrze? Bo może upodobania kulinarne i życiowe menu zmienię...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Serenity napisał:

@Mirelka1965 oczywiście, że stanowisz elitę, a ja to tu jedynie nieco dłużej pukam w klawiaturę, ale zwyyyczajna jestem do bólu, a generalnie to my tu równi jesteśmy, bo wszyscy te 24 na okrągło odwalamy raz za razem.

O to, to... @Serenity, równi jesteśmy, ale nie najrówniejsi ;) Bo to i zobacz: Król i Królewna karetami się rozbijają, @Blondi już nie musi odwalać pańszczyzny, ja mogę co najwyżej za klowna forumowego robić ;) Chociaż musimy z @Heidi za bary się zabrać, która większe głupoty wypisuje hi, hi, hi.... :d Ale lepiej śmiać się niż płakać, no nie? :love: A ja naprawdę świeżak jestem, no przynajmniej od tyłu błaha, ha, ha.....:d:cool:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Heidi napisał:

Halao, halo!!!     towarzy stwo na zmywaku ?  Przeliczyliśmy się co ?    ha, ha, ha...:d, zabrakło sponsorów!!! No tak !!! na imprezę bierze sie ze sobą kasę.  Siedzą w DE , do skarpet kasę upychają, a na imprezę łosia szukają ha, ha,ha .    Łosie wymarły Opiekunki i Opiekunowie !!!  Zapamiętać to sobie!!!!  :love:

Nie na zmywaku, a na plotach! :d A teraz miast obiadek spóźniony szykować, siedzę tu z Wami i plotkuję o inwestycjach w skarpetę ;) A z łosia pieczeni nie jadałam :( no i skoro wymarły, to już nie posmakuję :rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 w porządku, ale 65 rocznik - choć bardzo dobry - to już nie ...młodzież przecież..świeżość...może  tak.

   a co do łosi to nie wymarły przecież i w Niemczech to nawet polskie żubry już na grile trafiają...

Serio, ustrzelili jednego jak tylko granicę przeszedł. ( nie miał papierów, że jest immigrantem )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Lokal  trzeba większy zamówić , bilety tańsze zrobić i jakieś żarło na stół wrzucić, bo mnie coś dziś na żołądku kryształy nie chcą się przetrawić. Nikt nie mówił, że tego do brzucha nie wtyka się :(. Kandelabry bokiem mi wychodzą, a po świeczce to już nie powiem co mi jest :$ . Dobrze, że mgła jest u @violka i  swoich stóp nie widzi , bo przynajmniej nie ma świadomości, że poślizgnąć się może  ;)  

A z tym lokalem w temacie? Może ten z niedzielnych wyborów się nada? Opłacony po wsze czasy, co najwyżej stoły piętrowo postawić :d Jak te tłumy tych szwajcarskich person przylezą, to na ramionach stawć sobie mogą, coby z wyższych pięter pojeść i popić mogły ;) A kryształy w magenie zaległy? Było tyle nie chlać beze mnie hi, hi, hi....;) Ja bym ci wytłumaczyła, że kandelabr to nie szabla - i zobacz jak swojego słodziaka pokiereszowałaś, że grubymi nićmi szyty być musiał :hahaha: I co ta świeczka złego ci zrobiła? @Blondi kabanosy położyła na innym stole, a ty co? Haps...i za latarenkę możesz robić :d:d:d Na następną imprezkę, jak będziesz gości spraszać, upewnij się, że jam również zaproszenie dostała i będę mogła za brytana twego robić hi, hi, hi....:cool: No i te adresy od person szwajcarskich podstępnie wydobywać, urokiem swym czarując damy....i nie damy...Bo jak nie damy to nie żyjemy ;):d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Serenity napisał:

@Mirelka1965 w porządku, ale 65 rocznik - choć bardzo dobry - to już nie ...młodzież przecież..świeżość...może  tak.

   a co do łosi to nie wymarły przecież i w Niemczech to nawet polskie żubry już na grile trafiają...

Serio, ustrzelili jednego jak tylko granicę przeszedł. ( nie miał papierów, że jest immigrantem )

Błaha, ha, ha......a żubrówka jak granice przekracza to jej nie odstrzeliwują jakoś, a też auslanderką jest :cool: A w temacie 1965: to może taka Jej Wysokość jest? Błaha, ha, ha....;) I cały czas młodzież jestem :d Przy naszych pdp jestem młódka :d:d:d A z racji tego,że kąpieli dość często zażywam, to i świeżynka jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A z racji tego,że kąpieli dość często zażywam, to i świeżynka jestem ;)

Ty myślisz ,  że woda i to, że do kosmetyków dopadłaś, to młódką będziesz ? Fotoreporterów za tobą posłałam i wiemy , że lubisz przesadzać !!! a jak ktoś mi nie wierzy, to niech sam popatrzy i oceni:p:d. Całuśna to może i byłaś, ale kiedyś >:(

małpa umalowana.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha......a żubrówka jak granice przekracza to jej nie odstrzeliwują jakoś, a też auslanderką jest 

Ciężko Żubrówkę w Niemczech wypatrzeć, a i tak nie jest to wódka polska, a rosyjska całą gębą.

    od paru lat polski alkohol to można jedynie sobie samemu upędzić. Dlatego ja nic nie piję, żeby Rosjan i Francuzów nie bogacić.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Serenity napisał:

@Heidi jasne, zawsze to  lepiej trawę mieć w ustach a nie piasek...

No @Serenity teraz to przegięłaś! :d Tu na forum to preferujemy "kapuchę", najlepiej w banknotach 200 euro'wych, a piasek to tylko złoty, a nie w nerkach ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Ja też tą kapuchę wolę ! Ale cóż się czarować ? każdemu piasek sie w końcu dostanie...

Dzisiaj to przeczytałam właśnie, że zmarła Anna Szałapak, a byłam kiedyś na jej koncercie i myślałam, że była w moim wieku, ale była sporo starsza, ale i tak za młodo odeszła. Prawdziwa dama polskiej piosenki.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Heidi napisał:

Ty myślisz ,  że woda i to, że do kosmetyków dopadłaś, to młódką będziesz ? Fotoreporterów za tobą posłałam i wiemy , że lubisz przesadzać !!! a jak ktoś mi nie wierzy, to niech sam popatrzy i oceni:p:d. Całuśna to może i byłaś, ale kiedyś >:(

małpa umalowana.jpg

@Heidi tak to ja wyglądałam jak na jeża się strzygłam, na laserową depilację nie chodziłam, przed operacjami plastycznym byłam i zanim zaczęłam z porad wizażystki korzystać :d A teraz, to zupełnie inna bajka!!! :cool: Tylko skąd ty to moje stare zdjątko wydłubałaś?!!! >:( Wszystkie stare portrety mej facjaty z internetu usunęłam, a jak ty je wykopałaś to nie wiem :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...