Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jolantapl. napisał:

O czym ty piszesz @Mirelka1965 ? ja z wczorajszego dnia pamiętam tylko przytulanie ,trufle ,zamki i kilka fajnych piosenek :love:.Pogodnego i spokojnego dnia Wszystkim życzę:)

Ja to też doskonale pamiętam :d Ale pamiętam też katorżniczą pracę i pęcherze na paluszkach moich delikutaśnych z powodu tego co w wątku zaprawowym opisywałam :( Ale dzisiaj, jest dzisiaj :love: I dobrze :serce: Polezę do lasu w celach spacerkowo-grzybowych, może jakaś robota później będzie, bo po co siedzieć dzień cały w fotelu? ;) Po co się urlopować, nic nie robić, bąki zbijać?:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniam,mniam, pyszna kawka jolantapl.:love: dziękusiam:)

Wszystkim życzę miłego dnia:serce: bo już potraciłem się, kto na urlopie,a kto w pracy, więc piszę ...wszystkim. Wszak i mamy prawko do urlopu. Specyfika mojej pracy sprawia,że i ja mogę być niedługo urlopowany:( Nic to...fakt,że dziadek w szpitalu,nie oznacza wcale, że nie mam co robić, haha.Papatki, Bis spaeter:)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy :kawa:. Ja dzis miałam fatalna noc. Dopadło mnie rozwolnienie, za późno wstałam, za późno zrobiłam śniadanie.  Teraz chwila spokoju dziadki zajęci jedzeniem. Babcia nie panikuje. Aby do soboty. Jadę do domu. Może się uda trochę odpoczać. 

@jolantapl ma rację nie dajmy się terrroryzować, bo nas wszyscy po kolei zamęczą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz napisał:

mniam,mniam, pyszna kawka jolantapl.:love: dziękusiam:)

Wszystkim życzę miłego dnia:serce: bo już potraciłem się, kto na urlopie,a kto w pracy, więc piszę ...wszystkim. Wszak i mamy prawko do urlopu. Specyfika mojej pracy sprawia,że i ja mogę być niedługo urlopowany:( Nic to...fakt,że dziadek w szpitalu,nie oznacza wcale, że nie mam co robić, haha.Papatki, Bis spaeter:)

 

Musimy napisać do Moderatora o dodanie "okienka" przy nicku z informacją kto i gdzie jest dla lepszej orientacji pozostałych ;) Donoszę, uprzejmie, że ja na urlopie jestem, czyli w kieracie :d I donoszę, że @Blondi i @violka też się opierniczają, a @Heidi i @Maria Jolanta przebywają aktualnie w niemieckim luksusie, jak Ty. Reszta się jeszcze nie przyznała, bo na tortury nie wzięta była :cool::d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Gratulacje!!!! Teraz to już z górki :d

Taaaa...Wszystko dograne.Transport zamowiony, rozmowa ze zmienniczka przeprowadzona.

A minelo szybko, bo tylko 3 tygodnie razem.  Wybieram krotkie wyjazdy, wiec chyba zmienie nick na Maria-Awaria...:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LENA_57 napisał:

Witam przy :kawa:. Ja dzis miałam fatalna noc. Dopadło mnie rozwolnienie, za późno wstałam, za późno zrobiłam śniadanie.  Teraz chwila spokoju dziadki zajęci jedzeniem. Babcia nie panikuje. Aby do soboty. Jadę do domu. Może się uda trochę odpoczać. 

@jolantapl ma rację nie dajmy się terrroryzować, bo nas wszyscy po kolei zamęczą. 

Cieszę się,że :kawa: Ci smakuje.Pozdrawiam:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, hawana napisał:

Taaaa...Wszystko dograne.Transport zamowiony, rozmowa ze zmienniczka przeprowadzona.

A minelo szybko, bo tylko 3 tygodnie razem.  Wybieram krotkie wyjazdy, wiec chyba zmienie nick na Maria-Awaria...:hahaha:

No to będziesz musiała z @jolantapl. doświadczeniami się wymienić, bo ona to powinna Struś Pędziwiatr mieć w nicku :d Fajnie macie, tak pojechać, palcami strzyknąć i myk....home, sweet home :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No to będziesz musiała z @jolantapl. doświadczeniami się wymienić, bo ona to powinna Struś Pędziwiatr mieć w nicku :d Fajnie macie, tak pojechać, palcami strzyknąć i myk....home, sweet home :d

A co Ty sobie myślisz,że przez  te 2-3 tygodnie to pracować nie musimy? Jest czasami wiecej roboty niż jak się jest 2 miesiące bo po poprzedniczce,która była 2 miesiace albo i dłuzej wszystkie niedociagnięcia trzeba poprawić i to w szybkim tępie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to będziesz musiała z @jolantapl. doświadczeniami się wymienić, bo ona to powinna Struś Pędziwiatr mieć w nicku :d Fajnie macie, tak pojechać, palcami strzyknąć i myk....home, sweet home :d

To pewnie kwestia wyboru, ale charakteru nie wykluczam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

A co Ty sobie myślisz,że przez  te 2-3 tygodnie to pracować nie musimy? Jest czasami wiecej roboty niż jak się jest 2 miesiące bo po poprzedniczce,która była 2 miesiace albo i dłuzej wszystkie niedociagnięcia trzeba poprawić i to w szybkim tępie:(

Joluś, miało być dzisiaj miło, sympatycznie a ty na Mirelkę bum, bum....A ja wcale nie twierdzę, że macie lżej. Ja tylko wskazałam, że fajnie takie krótkie zlecenia mieć. Nie strzelaj do mnie proszę :serce:

59e863f49cb12_piesproszacy.jpg.bbb47d703732a4b1a5ae0b12c6ba456e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...