Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Blondi napisał:

A ja wcinam kolację:hahaha: i na laptopie nadaję,,tak mi fajnie leci czas,,,  musze stanąc na wagę,,koniecznie,,bo jak stanę i zobaczę co tam wsykoczy to ja sama wyskoczę z siebie,,:płacz:

Jak bedziesz wchodziła na wage to odłuż laptopa bo taki laptop tez swoje wazy jakieś 10 kg:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi. nie rób mi tego:hahaha: :love:

A co się tutaj nie podoba???? stringi?:hahaha:czy moje sexi łydki,,nie wspomnę o brzuszku:hahaha: a może moje bystre oczka?:płacz::hahaha: tyłek trochę mi opadł:płacz: ale jak się ubiorę,to wszystko się zatuszuje,,:odam Ci takiego ogromnego buziaczka:love:

A teraz do tego cudownego wyglądu ,wsadzę trochę dyskoteki:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i już łykam ten  poranny  eliksir życia :kawa:,który postawi na równe i proste nogi,,:hahaha: @Maria Jolanta cała heppi,,wcale się nie dziwię,,wcale a wcale,,bo taki dzien dodaje skrzydeł ,,jeszcze takich dodatkowych -podwójnych:hahaha: dzięki za eliksir -mi też doda  skrzydeł z uczuciami:serce::love: Opiekunkowo -miłego dnia!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta wstawaj z tych walizek ,bo tyłeczek Ci oklapnie,,:hahaha: spokojnego powrotu do domku,,nie zapomnij o tym naszym malarzuniu,jak będziesz pecykowac sciany swoje:hahaha: 

Dziewczyny decydują się na pracę ,trochę pouczą się niemieckiego i wyjazd ,,duzo jest takich opiekunów ,,tylko przez tą nie wiedzę ,,przez słaby język nadrabiają pracami i nadgorliwością,,wczoraj też słyszałam co robiła poprzedniczka,,a ja nie chcę-:płacz: bo ja wiem ,że tego nie powinnam robić i nie będe robić,,,:płacz:wróci włazidupa ,to niech robi ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim:):kawa: się chętnie z wami napije A jutro u mnie wielkie grilowanie ;) pierwszy raz w tym roku:)

27 minut temu, Blondi napisał:

@Maria Jolanta wstawaj z tych walizek ,bo tyłeczek Ci oklapnie,,:hahaha: spokojnego powrotu do domku,,nie zapomnij o tym naszym malarzuniu,jak będziesz pecykowac sciany swoje:hahaha: 

Dziewczyny decydują się na pracę ,trochę pouczą się niemieckiego i wyjazd ,,duzo jest takich opiekunów ,,tylko przez tą nie wiedzę ,,przez słaby język nadrabiają pracami i nadgorliwością,,wczoraj też słyszałam co robiła poprzedniczka,,a ja nie chcę-:płacz: bo ja wiem ,że tego nie powinnam robić i nie będe robić,,,:płacz:wróci włazidupa ,to niech robi ,,

A co ty jeszcze niby miałabys tam robić ? przeciez przy babci masz wystarczająco dużo roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z takimi przypadkami się spotkałam zresztą poczytaj uważnie forum niektórzy 3-4 letni staż a język słabiutki ale czasami nie jest on konieczny albo podopieczny i rodzina po Polsku mówią różne są przypadki .Ja też czasami czegoś nie rozumie ale przynajmniej słucham co się do mnie mówi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam 5 min to moge cos napisac:p tak naprawde to opiekunki nie chca sie uczyc jezyka a szkoda, pownny bo ptem sa klopoty znajomosc jezyka moim zdaniem to podstawa ulatwia to nasze zycie tutaj,tez juz mialam taki przypadek gdzie pojechalam pierwszy raz w moim zyciu do opieki sama sie dopiero uczylam a ta pani co byla tam juz 5 lat wcale sie nie uczyla  ipotem jak po miesiacu wracala do DE to stala na dworcu  i nie wiedziala jak ma rozmawiac z rodzina zeby przyjechali po nia bo predzej przyjechala i wydzwaniala do mnie zebym sama z nimi rozmawiala bo lepiej mowie po niemiecku no masakra tyle w necie tego jest wystarczy pol godziny dziennie i cos sie mozna nauczyc glupie podstawy, no ale nic kazdy robi jak chce , ja nie mam z tym problemu :d tak teraz ide obiadek podac pozdrawiam buzka:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kinga napisał:

No mam 5 min to moge cos napisac:p tak naprawde to opiekunki nie chca sie uczyc jezyka a szkoda, pownny bo ptem sa klopoty znajomosc jezyka moim zdaniem to podstawa ulatwia to nasze zycie tutaj,tez juz mialam taki przypadek gdzie pojechalam pierwszy raz w moim zyciu do opieki sama sie dopiero uczylam a ta pani co byla tam juz 5 lat wcale sie nie uczyla  ipotem jak po miesiacu wracala do DE to stala na dworcu  i nie wiedziala jak ma rozmawiac z rodzina zeby przyjechali po nia bo predzej przyjechala i wydzwaniala do mnie zebym sama z nimi rozmawiala bo lepiej mowie po niemiecku no masakra tyle w necie tego jest wystarczy pol godziny dziennie i cos sie mozna nauczyc glupie podstawy, no ale nic kazdy robi jak chce , ja nie mam z tym problemu :d tak teraz ide obiadek podac pozdrawiam buzka:serce:

Nie każdy jest taki zdolny:hahaha:

Tylko póżniej nie wiedzą,co polskiego lubi podopieczny i rodzina przywożą frankfuterki i się obrażają bo nikomu to nie smakuje a ja po 1 razie wiem,że córka lubi kiełbase kminkową a babcia krakowską i mój niemiecki też nie rewelacja ale trzeba słuchać uchem a nie brzuchem:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zacznę klepać babci ,,to babcia od razu mówi,ja Ciebie rozumię,,:hahaha: ale tym klepaniem moim ,to jest kupa śmiechu,,coś zawsze przekręcę,bo nie pamiętam i sie pytam czy to tak się mówi czy tak:hahaha: nastepna porcja śmiechu,,jakiś słówek co nie używam nacodzien ,to wiadomo ,że glowa myśli:święty: czy to było tak czy tak,,,ale jak nie z tej beczki to z innej i zawsze powiem,że wiadomo o co chodzi,,ale to już są powazniejsze tematy , nie takie tam z codziennej pracy,,:święty:

Pada deszczyk,,niech pada,,w sam raz pogoda na naukę,,jak się nie dac agencji-hahahaha:hahaha: do plutona całego za 1150 euro,,,:płacz::rozpacz: niech szukają wariata,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...