Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Afryka napisał:

Mnie też, nawet bardzo, dorzuciłabym do tego jeszcze Malediwy i jakieś Bara Bara czy tam Bora Bora :haha:

a ja w zupelnie innym kierunku bym sie wybrala...powtorzylabym znow pprzejazdzke koleja transsyberyjska do samego konca..pieknie ziiiimno dziko i nieprzewidywalnie

bilecik niesteyy troche drogi wiec zapewne w marzeniach temat pozostanie..albo na alaske.....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, BabaJagusia napisał:

... a niech to jasny piorun!!! Góry zasłonięte chmurami, wieje i oczywiście leje. Pamiętacie?... sandałki cienka kurtałka, brak podkoszulka i klapki na zmianę:mur::smutek::haha:

W przyszlym tygodniu ma się trochę ocieplić:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Dziękuję za wsparcie. Dam radę, ostatecznie kupić a następnie wymienić akumulator to mogę nawet sama. Aktualnie szukałam kogoś z prostownikiem, bo w babcynej chałupie tylko opakowanie po prostowniku znalazłam :d , ale nikogo z sąsiadów nie ma w domu. Jutro będę działać. Jak tak się tylko pożalić i poskarzyć chciałam, bo nieczęsto bywałam w poskarzyjkach :d . Całkiem tu nawet fajnie jest, a nie tylko przy kawie i przy kawie :d .

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 Dziękuję za wsparcie. Dam radę, ostatecznie kupić a następnie wymienić akumulator to mogę nawet sama. Aktualnie szukałam kogoś z prostownikiem, bo w babcynej chałupie tylko opakowanie po prostowniku znalazłam :d , ale nikogo z sąsiadów nie ma w domu. Jutro będę działać. Jak tak się tylko pożalić i poskarzyć chciałam, bo nieczęsto bywałam w poskarzyjkach :d . Całkiem tu nawet fajnie jest, a nie tylko przy kawie i przy kawie :d .

Każde miejsce na "kwaczki" i "traczki" jest dobre :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Boli mnie głowa a na dodatek nudzi mi się. Mam zły humor i wszystko mnie wkurza. 

Ja chcę do domu ! Zakopać się pod kołderkę i NIC nie robić dwa dni. 

Jak ci się nudzi to może otwórz z klucza drzwi ogrodowe ....coo ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos mnie przeklal,czy jaki sosna?!

 

W kazda niedziele babka obsr#$%^wa sie po lopatki.

Naszarpalam sie ,bo chcialam wyrzucic obfajdane gacie,przeciez nie bede ich zapierac,p:mur:rzed wlozeniem do pralki!!!

Wyrzucilam jednak.

No i zaparla sie ze nie pojdzie pod prysznic.

wiec powiedzialam,ze lopata nie bede jej skrobac, tylko muss pod wode.:przekleństwa:

Ledwo przebralam,wola ze znow klo....

,,Klein,,

Nie zdazylam,

Pooszlo ,,klein,, w swieze spodnie, rollstuhl .

Teraz by trza jakie uroki odzczynic, bo za tydzien bedzie to samo,

Teraz mam na 3 wsady prania, bo rano lozko tez mialo ,,pokropek,,

Chyba ja szalwia okadze, bo podobno szalwia ma wlasciwosci odpedzajace zle moce:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Ktos mnie przeklal,czy jaki sosna?!

 

W kazda niedziele babka obsr#$%^wa sie po lopatki.

Naszarpalam sie ,bo chcialam wyrzucic obfajdane gacie,przeciez nie bede ich zapierac,p:mur:rzed wlozeniem do pralki!!!

Wyrzucilam jednak.

No i zaparla sie ze nie pojdzie pod prysznic.

wiec powiedzialam,ze lopata nie bede jej skrobac, tylko muss pod wode.:przekleństwa:

Ledwo przebralam,wola ze znow klo....

,,Klein,,

Nie zdazylam,

Pooszlo ,,klein,, w swieze spodnie, rollstuhl .

Teraz by trza jakie uroki odzczynic, bo za tydzien bedzie to samo,

Teraz mam na 3 wsady prania, bo rano lozko tez mialo ,,pokropek,,

Chyba ja szalwia okadze, bo podobno szalwia ma wlasciwosci odpedzajace zle moce:d

 

I czerwonej kokardki nie zapomnij uwiązać...też dla odczynienia uroków :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sayonara 52 napisał:

Jaasne!

Znow sie stalo!

Jak to sie brzydko mowi:chcial perdnac i sie zes#$%&al:grzmotnąć:

Szukaj pozytywów w tym zasranym interesie . To nic , że się narobisz , napierzesz , naprasujesz , ale pomyśl jak pięknie jelita PDP wypróżnione będą . I temat do " Poskarżyjek " nadający się ...branżowy ...prawie . A nie tylko " jejku ...nakupiłam dupereli , bo angeboty były i walizki zapakować nie mogę ...nie mieści się ! "...Spójrz z tej strony ...od razu ci się na duszy poprawi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Szukaj pozytywów w tym zasranym interesie . To nic , że się narobisz , napierzesz , naprasujesz , ale pomyśl jak pięknie jelita PDP wypróżnione będą . I temat do " Poskarżyjek " nadający się ...branżowy ...prawie . A nie tylko " jejku ...nakupiłam dupereli , bo angeboty były i walizki zapakować nie mogę ...nie mieści się ! "...Spójrz z tej strony ...od razu ci się na duszy poprawi :haha:

Obśmiałam się jak norka, rodowa pooooleciała...ale z bączkiem zdążyłam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poczułam się jak złodziejka: synuś przeliczał pieniądze w portfelu i sprawdzał pozycję po pozycji na paragonach. Pierwszy raz zostałam tak potraktowana. Wcześniej słyszałam od siostrzenicy, potem od sąsiadki, że facet jest delikatnie mówiąc - a właściwie zacytuję - nienormalny. Twierdzi, że to jest normalna procedura. Nie wiem czy chcę tu być! 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Dzisiaj poczułam się jak złodziejka: synuś przeliczał pieniądze w portfelu i sprawdzał pozycję po pozycji na paragonach. Pierwszy raz zostałam tak potraktowana. Wcześniej słyszałam od siostrzenicy, potem od sąsiadki, że facet jest delikatnie mówiąc - a właściwie zacytuję - nienormalny. Twierdzi, że to jest normalna procedura. Nie wiem czy chcę tu być! 

Przy mnie nie sprawdzają tych paragonów, ale wiem że sprawdzają :tak2: Dla mnie jest to normalna procedura :tak2:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Przy mnie nie sprawdzają tych paragonów, ale wiem że sprawdzają :tak2: Dla mnie jest to normalna procedura :tak2:

Niech sprawdza ale niech nie robi tego ostentacyjnie. Zapisuje na kartce i ja podpisuję się pod tym. Stare powiedzenie mówi, żeby nie sądzić nikogo według siebie. Nie podoba mi się takie traktowanie. 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Niech sprawdza ale niech nie robi tego ostentacyjnie. Zapisuje na kartce i ja podpisuję się pod tym. Stare powiedzenie mówi, żeby nie sądzić nikogo według siebie. Nie podoba mi się takie traktowanie. 

No takich mecyi to nie znam. Każ mu podpisać, że otrzymał od Ciebie np. 5 szt. paragonów na łączną kwotę ... tyle i tyle. Przecież Ty do niego nie musisz też mieć zaufania :|

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...