Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...przeglądałam ogłoszenia z różnych firm.Przy jednym z nich a raczej przy firmie-zaniemówiłam.

Informują iż przy przyjeździe prezent!!!  jest niekonieczny. Czy ktoś sobie jaja robi?!!!

Zaczynam np. pracę w ... Urzędzie Miasta,no dobra-poniosło mnie.Zaczynam pracę w Zieleni Miejskie j czy innym Amazonie. I co ??? 

Zaczynam od prezentu i pieczenia ciasta:szok:

A może zacznę od podlizywania się wszystkim w koło. Bo co?!

Ufff.Koniec.undefined

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BabaJagusia napisał:

...przeglądałam ogłoszenia z różnych firm.Przy jednym z nich a raczej przy firmie-zaniemówiłam.

Informują iż przy przyjeździe prezent!!!  jest niekonieczny. Czy ktoś sobie jaja robi?!!!

Zaczynam np. pracę w ... Urzędzie Miasta,no dobra-poniosło mnie.Zaczynam pracę w Zieleni Miejskie j czy innym Amazonie. I co ??? 

Zaczynam od prezentu i pieczenia ciasta:szok:

A może zacznę od podlizywania się wszystkim w koło. Bo co?!

Ufff.Koniec.undefined

 

Właśnie to mnie wkurza u opiekunów...prezenty dla pdp >:( A niby z jakiej racji? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie to mnie wkurza u opiekunów...prezenty dla pdp >:( A niby z jakiej racji? :szok:

Zgadzam się z Tobą i @BabaJagusia...Nie obdarowywałam / raczej mnie obdarowywano / , bo przyjeżdżam do pracy zarobić a nie tracić kasę . Niestety są tacy , którzy z palcem w doopę by weszli , przywożą pierdolinki , które później gdzieś   po strychach , piwnicach walają się , ale liczy się gest i następna , która przyjedzie a nic nie przywiezie już nie będzie cacana no bo jak ...tak z pustą ręką do kogoś , kto nam płaci ciężkie pieniądze ?! Wkurzają mnie takie włazidupy i już . Czekoladki -sratki to ja najwyżej mogę przyjąć ...o ile dadzą ....ale też wcale tak na nie nie oglądam się , bo sama mogę sobie kupić ....za granicą popitalam , ojrasy zarabiam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zgadzam się z Tobą i @BabaJagusia...Nie obdarowywałam / raczej mnie obdarowywano / , bo przyjeżdżam do pracy zarobić a nie tracić kasę . Niestety są tacy , którzy z palcem w doopę by weszli , przywożą pierdolinki , które później gdzieś   po strychach , piwnicach walają się , ale liczy się gest i następna , która przyjedzie a nic nie przywiezie już nie będzie cacana no bo jak ...tak z pustą ręką do kogoś , kto nam płaci ciężkie pieniądze ?! Wkurzają mnie takie włazidupy i już . Czekoladki -sratki to ja najwyżej mogę przyjąć ...o ile dadzą ....ale też wcale tak na nie nie oglądam się , bo sama mogę sobie kupić ....za granicą popitalam , ojrasy zarabiam :szydera:

Dokładnie tak :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Jak wracam w swoje miejsce ,to ptasie dwa pudełka.W nowym nic nigdy nie daję.

Tereniu, przeciez ja wracam od blisko 4 lat, jak przyjechałam pierwszy raz to tez nic nie przywiozłam.

A zawsze jak jade na urlop to dostaje kopertę dla mnie i podarunki dla rodziny.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BabaJagusia napisał:

Dziewczyny przypominam,że o podarunkach a raczej o zwolnieniu z obowiązku ich wręczania przeczytałam na stronie "agencji"opiekunek.Tak naprawdę to właściwie użyto określenia ,"że niekoniecznie".Jaja c'nie:szok:

Ż E N A D A !!!

Bo my z  @Barbara48 dajemy w swoich stałych miejscach( ptasie mleczko Pdp.)to dla @Baśka powtarzająca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Bo my z  @Barbara48 dajemy w swoich stałych miejscach( ptasie mleczko Pdp.)to dla @Baśka powtarzająca się.

Zaklepuję Was na moje opiekunki ...będziecie się zmieniać . Uwielbiam ptasie mleczko ...jakby co :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Bo my z  @Barbara48 dajemy w swoich stałych miejscach( ptasie mleczko Pdp.)to dla @Baśka powtarzająca się.

Zacytowałam  całego posta, dobrzeTereniu że chociaż w nawiasie ujęłaś to Ptasie mleczko, bo by ten post trochę dziwnie zabrzmiał :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

@Baśka powtarzająca się

Zacytowałam  całego posta, dobrzeTereniu że chociaż w nawiasie ujęłaś to Ptasie mleczko, bo by ten post trochę :szydera:dziwnie zabrzmiał :szydera:

Może to  ptasie mleczko przez pomyłkę napisała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może to  ptasie mleczko przez pomyłkę napisała ?

Noż kurde, tamten post był do Tereski, internet mi się ciągle zawiesza, bo już i moja zmienniczka korzysta. 

A Ciebie też szczytowałam:trele:

A czy przez pomyłkę to nie wiem, poczekam na odpowiedź @Teresadd :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

@Barbara48  @Baśka powtarzająca się wiedziałam zbereżnice co wam po łepetynkach chodzi.Waniliowe jest poza konkurencją.Wszelką.Najpierw schrupuję czekoladę ,potem pianka rozpuszcza się w ustach ( nie w dłoni).

Tereska, to teraz nie wiem. Czy mam syna do kina wysłać, czy my mamy iść? 

O te waniliowe mnie się rozchodzi. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Teresadd napisał:

@Barbara48  @Baśka powtarzająca się wiedziałam zbereżnice co wam po łepetynkach chodzi.Waniliowe jest poza konkurencją.Wszelką.Najpierw schrupuję czekoladę ,potem pianka rozpuszcza się w ustach ( nie w dłoni).

Myślałam , że tylko ja tak ptasie mleczko zjadam :szydera:...Musimy zmienić przyzwyczajenia , bo jak ta babcia z kawału możemy kierowcy autobusu  codziennie orzeszka  dawać ....a jak kierowca upomniał się któregoś dnia o orzeszka babcia powiedziała ze smutkiem w głosie " nie mam ....już zjadłam wszystkie toffi.. fi .....Kurde ...może nam tak zostać ...trza wziąć się w garść i czekoladkę w całości zjadać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...