Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Możliwe,bo ja pierwotnie miałam być do 8 grudnia.Czyli kalkulacja dobra .A rodzina jakieś rozmowy czyniła ,bo sama słyszałam co nie co.Kurczę ,czyli tylko myśleć o swojej doopie.

 

Swoja wredotę już pokazali , więc mnie to nie dziwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Barbara48 napisał:

cała, ale kość ogonowa stłuczona :smutek:

Basiu, jak nie przestanie boleć, to koniecznie idź do szpitala i niech to prześwietlą. 

Jadę zaraz do przyjaciółki, upadła schodząc z tarasu i złamała rękę. Też chciała przeczekać, bo myślała, że tylko potłuczenie, a tuż tuż wyjazd do domu :(. 

 

Zdrowia życzę i spokojnego finiszu!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, violka napisał:

Mam już dość i chcę do domu :rozpacz: Zjazd psychiczny Anielicy , wyssał ze mnie resztę oparów cierpliwości i sił . Jeszcze jeden taki dzień i wyląduję w psychiatryku , oby tylko nie z babcią w jednym pokoju :mur:

Podaj numer pokoju jak coś:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Mam już dość i chcę do domu :rozpacz: Zjazd psychiczny Anielicy , wyssał ze mnie resztę oparów cierpliwości i sił . Jeszcze jeden taki dzień i wyląduję w psychiatryku , oby tylko nie z babcią w jednym pokoju :mur:

Jeszcze tylko troszke...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszsz ,szlag!

wlasnie teraz,przed noca!!!!

Dowiozlam pdp przed  tv,po wizycie w klopie.

Mowi,ze wlasnie dowiedziala sie,jak wszystko co jemy jest falszowane,

Zamienilam kilka zdan na ten temat ,i zaczelam zamykac drzwi

a ta ze zloscia ,,auf wiedersehen,,

ja :kopara:

ale ze co pytam

ona ze ide wlasnie teraz i znow zostawiam ja sama!!!

:grzmotnąć::mur:

Dzis przez jakis czas posiedzialam z nia, bo byly ciekawe programy o zwierzetach.

I juz spodobalo sie ?

Ludzie  pomijajac wszystko, jest godzina 22.00!

Poza tym juz kiedys byla jazda na moja niechec siedzenia obok.

I nie mam zamiaru tego zmieniac,

Bo stane sie niewolnikiem pani starszej,

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja muszę pochwalić moje babcie za pomoc dzisiaj. 

Ta pani sprawniejsza pozmywala po obiedzie i kolacji , a moja babunia tak wysoko podnosila nogi zebym tylko nie musiała się schylac przy zakladaniu jej skarpet.

Caly czas kazały mi tylko lezeć, bo wtedy bólu nie czulam. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie bardziej obeznanych z tym tematem.Musze zjechać wczesniej do domu z uwagi na chorobę męża.Firma zakupiła mi bilet na sobote,ale z Bielefeld,do którego mam 26 km twierdząc,że oni zrobili swoje,transport załatwili a jak dojadę na prawie 23 cią w nocy do Bielefeld ,to już nie ich sprawa,powiedziano.Wczoraj wieczorem zadzwoniłam do przewożnika ,który miał jedno miejsce na sobote,odetchnełam. Rano dzwonie do firmy,że mam zamówionego busa z drzwi pod drzwi,co jest dla mnie najwygodniejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem.I tu zaczęły sie schody,na meila dostałam bilet z     zadaniem zapłaty (potrącą mi z pensji,zaznaczono),twierdząc,że Sindbad nie mógł anulować mojego biletu.Potem nerwy,bo bus ma być po mnie o 14 tej a zmienniczka po 17 tej.Dodam,że wraca ta sama,która tu była przedemną.Znowu naciskanie na mnie,że...muszę zostać do jej przyjazdu,bo seniorka nie może być sama.Dodam,że pracuję na terenie małego Altenheimu,gdzie szef jest pflegedienstem i w razie w mógłby zostać do jej przyjazdu.Powiedziałam,że mogę z nim o tym porozmawiać,na co inna Pani(bo moja koordynatorka już sie do mnie nie odzywa) powiedziała,że jak juz i tak za dużo z nim rozmawiam,a oni maja potem problemy ze strony niemieckiego klienta?! Stanęło na tym,że zjeżdżam jednak busem,ale mam czekać na ostateczne potwierdzenie-o której nie raczyła mi powiedzieć,bo się rozłaczyła... I co,ja musze za bilet za Sindbada wybulić z własnej kieszeni ?Ktoś ,coś ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...