Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 29.11.2019 at 07:52, Radosna napisał:

Wychylę się zza krzaka i napiszę...

Odkryłam stronkę Flaconi

Wczoraj byla obciążona niesamowicie bo 30%znizki.Zakupiłam podklad za ok 20€ który w Douglasie kosztuje 34,i Dior Sauvage ok 18€ taniej niz w Douglas

 

witaj,czy nasze tena lady ,nie są dobre?:d i kosztują parę złotych:dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

Dawno tu nie bylam ;)))

Mam biegunke.....

A jutro lece.

Zjadlam 2 wegle,ale w brzuchu przelewa sie i warczy:płacz:

kurczę, ja w takich wypadkach łykam 4 Loperamidy i zawsze sofort pomagaja,..spojrzałam teraz do tajnej szuflady robiącej za Apotheke i nie ma..puste opakowanie, a podrzuciłabym ci...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpitak szpital szpital:przekleństwa:  moja wnuczka w piątek rano wylądowała w szpitalu, wymiotowała i bół brzucha,dali kroplówki i na tym koniec,  corka dzisiaj pojechała w odwiedziny, przytuliła córkę i patrzy ??? a tam na calym ciele wysypka, do lekarza szybko i mówi,że to szkarlatyna i dopiero zrobili badania i się potwierdzilo,,że szkarlatyna,,masakra,,z wnuczką w szpitalu jest zięc, tatuś. a gdyby córka nie pojechała? to tam nikt nie bada? masakra jedna wielka,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a tu dyskusji o pilocie ciąg dalszy...

Cwirek przeszukal parter nie ma...u siebie patrzyłam nie ma...na piętro na ich włoscia nie pójdę bo...cytuję " my go nie potrzebujemy na górę zabierac"...jałowa rozmowa przerywana dluuuugim milczeniem zaowocowała moim pytaniem.." ile kosztuje nowy sensor"  cwirek pyta A po co mi to wiedzieć na to ja ze skoro się nie odnalazł A tylko mi on był potrzebny w ubiegłą niedzielę i ostatnia to widziałam to czuje się w obowiązku zakupić nowy bo mamusia nauczyła mnie brania odpowiedzialności za błędy lub uchybienia...tylko będę musiała mieć rachunek

..cwirek znów pyta A czemu A ja na to...że muszę te koszty dołączyć do mojej polisy OC  za którą płacę..A on pyta na jaką kwotę..A ja mu na to że duża...i na te szkodę wystarczy..

Zrobił ta swoją minę niedookreslenia ja wyszłam rozpakowywac zmywarkę.  Temat zamknęłam.. niech znają że polka z dupy sroce nie wyskoczyla i niech teraz myślą 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lucinda napisał:

No a teraz news...

Pilota synek zabrał...I właśnie to oddał...bo mu się zapomniało.. słowo przepraszam nie padło 

Podziwiam Twój stoicki spokój! Ja nie omieszkałabym grzecznie i po pańsku zwrócić im uwagę na sposób zachowania wobec Ciebie. Tak zrobiłam dzisiaj na swoim adresie: na kolejnego focha zareagowałam stanowczo! Mówiąc, że jestem pracownikiem i humory to do rodziny a nie do mnie. Poskutkowało i nagle cudownie wszystko zaczęło pasować. :kawa2:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

:przekleństwa: brak taktu i kultury >:(

Morela.. 

Stowka na karku...I tak lekko dojebal...m przy kolacji że dobrze zguba się znalazła...bo byłby problem mieć pilota bez rachunku...spojrzał ale nic nie powiedział..babka tylko proszacym wzrokiem zasygnalizowala żeby już zamknąć temat...A ja podsumowała tylko że fajnie że jest usmiechnięta bo przecież w końcu dla NIEJ TU JESTEM A reszta to małe detale mało ważne...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Podziwiam Twój stoicki spokój! Ja nie omieszkałabym grzecznie i po pańsku zwrócić im uwagę na sposób zachowania wobec Ciebie. Tak zrobiłam dzisiaj na swoim adresie: na kolejnego focha zareagowałam stanowczo! Mówiąc, że jestem pracownikiem i humory to do rodziny a nie do mnie. Poskutkowało i nagle cudownie wszystko zaczęło pasować. :kawa2:

Powiedz to starszemu od wegla...

Dzisiaj przy kolacji położyłam na talerzu to co zakupił Szogun dla nich w ramach poczęstunku z duńskiej kuchni ich ichnie kanapki po 12 euro za sztuke..ona zjadła chociaż nie gustuje, on...absolutnie że je tylko to na co ma ochote i co mu odpowiada..A ja słodko mówiąc do niej ale on słuchał...miło jest gdy ktoś o nas myśli i pamięta...I tak już kobiety mają że są bardziej otwarte na innych bardziej taktowne  w kwestii zachowania ...I może dlatego rozróżniania  ponad 20 kolorów A faceci 9...to było specjalnie bo cwirek jest...daltonista...I ten defekt genetyczny tłumaczy ich tok rozumowania. Ona śmiała się z tego ..on przezuwal  swój suchy chleb z serem popijając wodę z czerwonym winem...

Dyskusje na temat kuchni i obiadu na jutro zamknęłam stwierdzeniem że on przecież ZAWSZE JE TO co jest na talerzu..on przytaknal A ja na to że jutro smażone ziemniaki z dzisiaj z sosem z ogonow i jajko sadzone plus reszta warzyw z obiadu...coś  zaczął mamrotac A ja mu że mogę jeszcze usmażyć mu te kiełbaski co ważność skończyły...W sierpniu..jest 5 sztuk w opakowaniu jeszcze..Ale ona dostanie co innego bo ja muszę na nią uważać bo jest moja pdp  według umowy.  Bez słowa zjadł nadasal się i pojechał winda...do nieba:szydera: czyli nie ten do sypialni...jeb...l go pies

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przykulałam się poskarżyć >:( Usiłuję zakupić felgi alu do mojego Niuńka...najlepiej w korzystnej cenie :haha: I coopa >:( Ceny oryginałów powalają na kolana, a zamienniki mają jakiś detal nie teges....no nie pasujący do mojego modelu auta >:( Przyjdzie mi oddać obecnie używane felgi do regeneracji i zostanę na tydzień bez środka transportu >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I przykulałam się poskarżyć >:( Usiłuję zakupić felgi alu do mojego Niuńka...najlepiej w korzystnej cenie :haha: I coopa >:( Ceny oryginałów powalają na kolana, a zamienniki mają jakiś detal nie teges....no nie pasujący do mojego modelu auta >:( Przyjdzie mi oddać obecnie używane felgi do regeneracji i zostanę na tydzień bez środka transportu >:(

Mój boszszeee.....serdecznie współczuję :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...