Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Przebije.., choć nie moje osobiste :) Nie było obiadu, bo koleżanka wypłukała mięso mielone w durszlaku xd

nie wiem czy cię nie przebiję :haha:kuzynka gotując niedzielny obiad, myślami była jednocześnie przy problemach w pracy..i tym sposobem odcedziła do zlewu ugotowany rosół....a ziemniaki zostały na palniku :kopara:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, scarlett napisał:

nie wiem czy cię nie przebiję :haha:kuzynka gotując niedzielny obiad, myślami była jednocześnie przy problemach w pracy..i tym sposobem odcedziła do zlewu ugotowany rosół....a ziemniaki zostały na palniku :kopara:

Przebiłaś :kopara: xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Poskarżam się znowu :haha: Cały dzień lata mi głowa na wszystkie strony...spać mi się chce okrutne...to musi być coś gorszego, niż listopadowica :donos:

@Mirelka1965 no na SKS chyba za młoda jesteś  :haha:/ starość k...a starość / :szydera:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Nosz kuźwa.., zmiana ma tu dotrzeć między 20 a 22-gą i to taka ze słabym językiem :oChyba żeby nie mogła w te pędy wrócić do domu... Mam nadzieję, że choć praktykę w De jakąś ma  :(

Ty naprawdę Danuśka piznęłaś to miejsce:tak: bez fotela, kuzwa,masz rację, ale chyba coś musiało być więcej, że podjęłaś taką decyzję, pisz bo ciekawa jestem ale też się cieszę, że nie popuszczasz ,jak postanowiłaś wczesniej tak realizujesz, w dopie z nimi, znajdzie się lepsza oferta ,adres,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskarżę się i ja...tylko nie wiem na co? :haha: Aaaa.....córka Divy nas odwiedzi....w czasie poobiedniej drzemki >:( Te "mniemieckie" bachory nie kumają, jak ważny jest wypoczynek, tylko organizują mamusi czas, ale w dogodnym dla siebie momencie >:( Tyle razy tłumaczyłam....a to i tak, jak grochem o ścianę :oops: No i się ulało, bo moja drzemka też poszła się teges >:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskarżam się , że moja drzemka również poszła się w....... >:( Spałam sobie snem sprawiedliwym , aż nagle obudził mnie dzwonek do drzwi . Anielicy siostra postanowiła nas odwiedzić . To już druga niedziela z taką "niespodzianką " . Cwana wredota celowo przychodzi w niedzielę , bo w inne dni zostawiałam ją z siostrą i szłam na zakupy . Nie znoszę niedziel w pracy , a od dzisiaj moja nienawiść do tego dnia sięga zenitu >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

Poskarżam się , że moja drzemka również poszła się w....... >:( Spałam sobie snem sprawiedliwym , aż nagle obudził mnie dzwonek do drzwi . Anielicy siostra postanowiła nas odwiedzić . To już druga niedziela z taką "niespodzianką " . Cwana wredota celowo przychodzi w niedzielę , bo w inne dni zostawiałam ją z siostrą i szłam na zakupy . Nie znoszę niedziel w pracy , a od dzisiaj moja nienawiść do tego dnia sięga zenitu >:(

Pozwolę sobie powspółczuć ci :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucinda napisał:

Dawaj tu trochę słoneczka 

A skąd ja ci je wezmę ? 

Przez ten krótszy dzień to ja mam po kolacji wyścig z czasem bo kilka pensjonariuszek kiwa się przy kolacji albo wręcz zasypia. I czasem nie wiem którą pierwszą do koja położyć. Za to potem już tylko czekam na koniec pracy. :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucinda napisał:

Poskarze sie..kolano mnie boli...wrrrr...

Rower rower rower..jest tak blisko i tak daleko jednocześnie...to jest to co tygryski lubią najbardziej...rower

Poskarze się bo jestem niewyspana 

Poskarze się bo...no bo tam mam>:(

 

k***a nać!!! Dzisiaj obchodzimy jakiś dzień boleści???

Jak nie rupie w dupie, to głowa boli, tudzież w kolanie piergoli, szyja swędzi, wszystkich mędzi

Ok. Przykładam kompresik: :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...