Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Od 16-tej wczoraj jestem na nowym miejscu, a od 16-dzisiaj jestem sama z pdp. Jeszcze nie jestem sama gotowa na rozsądne opisanie adresu. W opisie jaki dostałam z firmy pominięto tylko mały drobiazg : schizofrenia paranoidalna :o, a wiedząc o tym na pewno by mnie tu nie było. O innych wadach adresu nie warto wspominać … Adres posiada też plusy: noce raczej przespane i godne pieniądze na utrzymanie, przerwa też jest przestrzegana, więc nie wiem czy lecieć z tym do topiku stela mina? Jestem też po burzliwej rozmowie z moją firmą i albo czas zmienić koordynatora, albo też firmę >:(

:szok::kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NNNdanuta napisał:

Od 16-tej wczoraj jestem na nowym miejscu, a od 16-dzisiaj jestem sama z pdp. Jeszcze nie jestem sama gotowa na rozsądne opisanie adresu. W opisie jaki dostałam z firmy pominięto tylko mały drobiazg : schizofrenia paranoidalna :o, a wiedząc o tym na pewno by mnie tu nie było. O innych wadach adresu nie warto wspominać … Adres posiada też plusy: noce raczej przespane i godne pieniądze na utrzymanie, przerwa też jest przestrzegana, więc nie wiem czy lecieć z tym do topiku stela mina? Jestem też po burzliwej rozmowie z moją firmą i albo czas zmienić koordynatora, albo też firmę >:(

Jednego i drugiego,,do wora , :przekleństwa: a Ty sama podejmiesz następną decyzję, sama będziesz wiedziała , czy dasz radę czy zjeżdzac i na nowo zaczynać, już powinnaś szperac i szukac nowej agencji i nowej kasy, do roboty,,jazda,,ja będąc na zleceniu szukalam nowej agencji,jak zobaczylam jakie mają podejscie do opiekunek, szybko podjęlam decyzję, bo nikt nie będzie przedszkolaka ze mnie robił, 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też przeraziło na początku to, co @NNNdanuta napisała. Ale...no właśnie....moja Diva ma też wiele różnych schorzeń. Groźnych, mniej groźnych, rzeczywistych i wyimaginowanych. I bałam się jak cholerka. I denerwowałam. I przeżywałam. Dajmy szansę rozwinąć się sytuacji. Każda choroba psychiczna pod kontrolą nie musi oznaczać miny. Zjechać zawsze Danuta zdąży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@NNNdanuta Sorry,ale meczennikiem chcesz byc?

Osobiscie po prostu bym sie bala.

Nie mam zamiaru się podkładać, choć zadziwiająco dobrze znoszę zderzenie z rzeczywistością xd Właściwie to śmiać mi się chce, ale ja tak też reaguje jak jest zupełnie do doopy O.o Z moją opiekunką adresu poszłam na noże bo próbowała mi coś wciskać i odwracać kota ogonem. Będzie źle to ja mam kim robić raban na miejscu i to kimś kto ma niewyparzoną gębę. Dałam im do wyboru ewentualne przerzucenie mnie.@Basiaim  nie mam już noża na gardle finansowo i nie muszę brac wszystkiego, ale fajnie jest mieć właśnie taką pozycję i o to żeby być w takiej pozycji też trzeba dbać.@Mirelka1965  ja właśnie czekam na rozwój sytuacji w razie W mam powód do opuszczenia adresu natychmiast.)))) Kuźwa jeszcze mi się tu internet zawiesza, pojawia się i znika >:(

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Nie mam zamiaru się podkładać, choć zadziwiająco dobrze znoszę zderzenie z rzeczywistością xd Właściwie to śmiać mi się chce, ale ja tak też reaguje jak jest zupełnie do doopy O.o Z moją opiekunką adresu poszłam na noże bo próbowała mi coś wciskać i odwracać kota ogonem. Będzie źle to ja mam kim robić raban na miejscu i to kimś kto ma niewyparzoną gębę. Dałam im do wyboru ewentualne przerzucenie mnie.@Basiaim  nie mam już noża na gardle finansowo i nie muszę brac wszystkiego, ale fajnie jest mieć właśnie taką pozycję i o to żeby być w takiej pozycji też trzeba dbać.@Mirelka1965  ja właśnie czekam na rozwój sytuacji w razie W mam powód do opuszczenia adresu natychmiast.))))

I tak trzymaj :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, salazar napisał:

@NNNdanutaDanusiu, jakby coś, to możesz do mnie liczyć, możesz się u mnie zatrzymać i np. poczekać na busa, nie ma z tym problemu. 

Mam nadzieję, że jakoś opanujesz sytuację i będzie ok, ale pamiętaj, że nie jesteś w Monachium sama.

Bosze !!! Salazar mam nadzieję, że do takich konieczności nie dojdzie, ale dziękuję bardzo bo poczucie wsparcia i w De już mam. Nie jestem wylewna, ale :serce::cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta trzymaj się! Schizofrenia ustawiona lekowo-jest do wytrzymania. Kurcze-jakieś takie trudne adresy masz do "przerobienia". Wiem, że podejmiesz dobrą decyzję a na razie :cmok:

A tam zaraz do "przerobienia" xd Takie życie jaka inteligencja.., kto nie umie uczyć się teoretycznie to poznaje praktycznie, kuźwa ! xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A iććććć mi z tym lataniem :haha: Doopsko za ciężkie, głupota wyparowała, więc nie ma co unieść mnie w powietrze, Red Bulla na podorędziu brak, a na dodatek Mniemce obniżyli druty o półtora metra :szydera: 

Zmobilizuję Ciebie:

Twoja pdp ostatni raz zechciała iść do przedszkola... .:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałam boksować się z pytaniem czy zostać tu, czy zjeżdżać... Właśnie zmieniałam pościel u pdp, a ta w kilku miejscach przyspawana do kołdry po przypaleniu papierosem :szok: Najgorsze adresy przeżyłam tylko dlatego, że umiałam o własnych siłach zasnąć w każdych warunkach i po każdym dniu.., ale schizofrenia paranoidalna z papierosem w łóżku to chyba zbyt wiele dla mnie :(

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, NNNdanuta napisał:

Przestałam boksować się z pytaniem czy zostać tu, czy zjeżdżać... Właśnie zmieniałam pościel u pdp, a ta w kilku miejscach przyspawana do kołdry po przypaleniu papierosem :szok: Najgorsze adresy przeżyłam tylko dlatego, że umiałam o własnych siłach zasnąć w każdych warunkach i po każdym dniu.., ale schizofrenia paranoidalna z papierosem w łóżku to chyba zbyt wiele dla mnie :(

Danusiu przykro mi , bo zmarnowałaś swój czas i energię , ale podjęłaś teraz jedyną słuszną decyzję . 

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Przestałam boksować się z pytaniem czy zostać tu, czy zjeżdżać... Właśnie zmieniałam pościel u pdp, a ta w kilku miejscach przyspawana do kołdry po przypaleniu papierosem :szok: Najgorsze adresy przeżyłam tylko dlatego, że umiałam o własnych siłach zasnąć w każdych warunkach i po każdym dniu.., ale schizofrenia paranoidalna z papierosem w łóżku to chyba zbyt wiele dla mnie :(

Powiem tylko : o cholera! Myślę, że już podjęłaś decyzję. Trzymaj się! 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw poleciałam na pochwalijki, ale......miast radować się, to muszę się poskarżyć :donos: Pizgnęło mnie coś w krzyżu, w związku z czym musiałam wspomóc się Olfenem >:( :donos:A to wszystko przez takiego jednego, co kazał mi latać :mur: No i poleciałam jak na skrzydłach wydawać kasę :haha: I nadźwigałam się zakupionych torebek, torebeczek, siatek i siateczek :mur: I jeszcze zachciało mi się na piechotę wdrapywać na drugie piętro z obciążeniem u rąk :mur: A teraz cierpię :donos: I morał zapodam...nie słuchajcie, jak ktoś doradza wam latanie :szydera: 

No...to teraz nie polecę, tylko wolnym kroczkiem udam się na pochwalijki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Przestałam boksować się z pytaniem czy zostać tu, czy zjeżdżać... Właśnie zmieniałam pościel u pdp, a ta w kilku miejscach przyspawana do kołdry po przypaleniu papierosem :szok: Najgorsze adresy przeżyłam tylko dlatego, że umiałam o własnych siłach zasnąć w każdych warunkach i po każdym dniu.., ale schizofrenia paranoidalna z papierosem w łóżku to chyba zbyt wiele dla mnie :(

Cokolwiek nie zrobisz, ja jestem na tak :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Najpierw poleciałam na pochwalijki, ale......miast radować się, to muszę się poskarżyć :donos: Pizgnęło mnie coś w krzyżu, w związku z czym musiałam wspomóc się Olfenem >:( :donos:A to wszystko przez takiego jednego, co kazał mi latać :mur: No i poleciałam jak na skrzydłach wydawać kasę :haha: I nadźwigałam się zakupionych torebek, torebeczek, siatek i siateczek :mur: I jeszcze zachciało mi się na piechotę wdrapywać na drugie piętro z obciążeniem u rąk :mur: A teraz cierpię :donos: I morał zapodam...nie słuchajcie, jak ktoś doradza wam latanie :szydera: 

No...to teraz nie polecę, tylko wolnym kroczkiem udam się na pochwalijki :szydera:

Amen. Jak w pacierzu. Słowem nie doradzę. Ale współczuję. ❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...