Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, sayonara 52 napisał:

Cos za czesto goszcze w tym zakatku.

Co za licho  mnie podkusilo zaklepac urlop w Turcji???:mur:

No i masz!

wojna, Kurdowie licho wie co jeszcze.

No i zagwozdka:dokad w maju na urlop?

Myslimy z siostra ma luba o Krecie,

ew Hiszpania?

choc jakos malo mnie ciagnie.

Z Chorwacji tylko by marzy mi sie Dubrownik, ale chce i blisko miec morze,a ceny hoteli w tym miescie przy plazy, nie dla mnie.

Zadne Tunezje,ani Egipty ,tez nie,

Albania ,raczej nie.

Nie jestem sklonna placic mase kasy ,ale chce wygod.

W Bulgarii mialam luksus za 2.400.

z

Kosmetyki Rituals wszedzie,automat do kawy Lawazz na kapsle, barek co dzien uzupelniany,kapcie szlafroki ,prywatna plaza.

No raj!

Plaza 50 m od hotelu

https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g499087-d2236646-Reviews-Grifid_Hotel_Vistamar-Golden_Sands_Varna_Province.html

 

 

pokoj

https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g499087-d2236646-Reviews-Grifid_Hotel_Vistamar-Golden_Sands_Varna_Province.html#photos;aggregationId=106&albumid=106&filter=7&ff=404919415

 

https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g499087-d2236646-Reviews-Grifid_Hotel_Vistamar-Golden_Sands_Varna_Province.html#photos;aggregationId=106&albumid=106&filter=7&ff=404919992

Moze teraz czas na Czarnogore albo Bosnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

...i resztę krajów dawnej Jugosławii :haha: Chociaż na Kaukazie też jest ciepło :szydera: 

@Mirelka1965mam zaliczona Chorwacje, Serbie ,Czarnogore, Kosowo z Bosnia na czele.

Jak i wladam biegle tymi jezykami.

No kosowski czyli albanski nie ponimaju jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965mam zaliczona Chorwacje, Serbie ,Czarnogore, Kosowo z Bosnia na czele.

Jak i wladam biegle tymi jezykami.

No kosowski czyli albanski nie ponimaju jednak.

:cześć2:Zazdraszczam umiejetnosci lingwistycznych:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakim cudem nie słyszałam dzwonka?!!! Trzy razy byłam przywoływana bo szklanka z wodą nie stała pod ręką.  Popisowa gadka przy sąsiadce. Zaznaczyłam, że miałam przerwę. Przy niej też powiedziałam, że jeśli jestem złą opiekunką to wracam do domu I zapadła cisza.... 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

... jakim cudem nie słyszałam dzwonka?!!! Trzy razy byłam przywoływana bo szklanka z wodą nie stała pod ręką.  Popisowa gadka przy sąsiadce. Zaznaczyłam, że miałam przerwę. Przy niej też powiedziałam, że jeśli jestem złą opiekunką to wracam do domu I zapadła cisza.... 

miałam kiedyś taką pdp,wtedy kuliłam uszy po sobie,nie potrafiłam odpyskować,teraz mówię /jak nie jestem dobra to jadę do innej rodziny,pracy jest dużo i wiele niemieckich rodzin czeka na opiekunke z Polski

Takie rozumowanie trzeba wypracować w swojej głowie

wtedy jak ktoś powiedział ;nie przejmuj się ; jeszcze bardziej byłam zdenerwowana

Dlatego tego nie pisze

Trzymaj się ,myślami jestem z tobą :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

... jakim cudem nie słyszałam dzwonka?!!! Trzy razy byłam przywoływana bo szklanka z wodą nie stała pod ręką.  Popisowa gadka przy sąsiadce. Zaznaczyłam, że miałam przerwę. Przy niej też powiedziałam, że jeśli jestem złą opiekunką to wracam do domu I zapadła cisza.... 

@BabaJagusia sasiadka nie mogla podac szklanki?

Starsza pani robi popisowke.

Tez to przerabialam w Bawarii.

Brawo ty!:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Hillary napisał:

miałam kiedyś taką pdp,wtedy kuliłam uszy po sobie,nie potrafiłam odpyskować,teraz mówię /jak nie jestem dobra to jadę do innej rodziny,pracy jest dużo i wiele niemieckich rodzin czeka na opiekunke z Polski

Takie rozumowanie trzeba wypracować w swojej głowie

wtedy jak ktoś powiedział ;nie przejmuj się ; jeszcze bardziej byłam zdenerwowana

Dlatego tego nie pisze

Trzymaj się ,myślami jestem z tobą :cmok:

@Hillaryo!

O wlasnie!

Ta praca nauczyla mnie asertywnosci i nie kladzenia uszu po sobie.

Nie umialam,ale nauczylam sie odpowiedziec jak trzeba ,zimno i wyniosle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Hillaryo!

O wlasnie!

Ta praca nauczyla mnie asertywnosci i nie kladzenia uszu po sobie.

Nie umialam,ale nauczylam sie odpowiedziec jak trzeba ,zimno i wyniosle.

Że jak wyniośle ....na krześle stajesz , czy jaki sosna ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hillary dziękuję:cześć:. Ja od początku, no prawie-a właściwie od drugiego wyjazdu-mówię otwartym tekstem, stojąc twarzą w twarz. Oczywiście nie dyskutuję tylko mówię krótko i na temat. Grzecznie i po pańsku:haha:

    Działa. Uważam, że postawa "na klęczkach" jest w lot wyczuwana przez pdp. I wtedy jeździ jak po przysłowiowej łysej kobyle.  Od początku stawiam granicę i podkreślam, że jestem pracownikiem-po tym jak zauważyłam próby grania na emocjach.  Pracę wykonuję najlepiej jak potrafię i tyle. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie sie choleryk,czy jaki sosna?

Pani sprztajaca, nie dosc ,ze miota sie bez sensu, zaczyna w kilku miejscach ,potem leci ogladac krzoki w ogrodzie:przekleństwa:

To wciaz wisi na telefonie, rzekomo sluzbowo.

A robota lezy.

Jak mi znow zostawi

 nie tknieta   kuchnie to wsciekne sie.

A!

wlasnie nadaje po wegiersku z kims.

Babka na tarasie nie slyszy, ale mna rzuca, bo kolejny raz zostawia polowe roboty ,ktora ja musze zrobic ,,all inklusiv,,

choc to ona bierze kase za sprzatanie.

Za chwile okaze sie,ze musi leciec do drugiej pracy,qurcze czemu ludzie sa tacy bezczelni???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...