Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

🅰️😎 KOBLENZ! NR 9274! 2100,00EUR NETTO ZA M-C PLUS 💶AMBER-PREMIE! SUPER ZLECENIE! SAMOTNA, SPOKOJNA MOBILNA SENIORKA! START 18.06.!❤️


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i innych krajów niemieckojęzycznych. ZAROBKI do 2500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy w 1-2 dni robocze.

 

🅰️😎 KOBLENZ! NR 9274! 2100,00EUR NETTO ZA M-C PLUS 💶AMBER-PREMIE! SUPER ZLECENIE! SAMOTNA, SPOKOJNA MOBILNA SENIORKA! START 18.06.!❤️
Numer oferty: 9274

Planowany termin wyjazdu: 18.06.2025
Lokalizacja: KOBLENZ
Wymagana znajomość języka: KOMUNIKATYWNY LUB DOBRY J. NIEMIECKI
Wynagrodzenie: 2100,00EUR NETTO ZA M-C

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Wsparcia potrzebuje Seniorka, która jest osłabiona z racji wieku oraz chorób. Seniorka ma problemy z nerkami, sercem oraz lekką demencję. Korzysta z rollatorka, wózka inwalidzkiego w słabsze dni. Lubi krótkie spacerki, oglądanie TV, gry planszowe, kwiaty. Jest bardzo spokojna, dobrze przesypia noce. Nie ma inkontynencji.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa <br>
prowadzenie domu <br>
przygotowanie posiłków <br>
robienie zakupów <br>
wsparcie w ubiorze <br>
wsparcie w higienie
pomoc przy chodzeniu
pomoc w toalecie



Warunki zakwaterowania:

opiekunka ma komfortowe warunki zamieszkania <br>
pokój jest w domu jednorodzinnym <br>
pokój z Internetem <br>
W pokoju jest TV <br>
do dyspozycji własna łazienka <br>

Wymagania:

DOBRY LUB KOMUNIKATYNY J. NIEMIECKI oraz doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...