Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

poszukuje

Opiekunka do Pani

Wynagrodzenie: 1800-1900€
Miejscowość: 86899 Landsberg am Lech
Termin: od 20.06-21.06.2025
Znajomość języka: komunikatywny

zr.png

 

Informacje o zleceniu

Stan zdrowia:
Podopieczna, Pani Rosina (86 lat, 48 kg, 155 cm wzrostu) jest osoba samotnie mieszkająca.
Seniorka choruje na dolegliwości wieku starczego, bywa zdezorientowana, może odczuwac ogolny stan niepokoju. Nie ma stwierdzonej demencji, jej stan umyslowy zalezy od danego dnia.
Nie ma problemow z mowieniem, sluchem ani wzrokiem.
Porusza sie przy rollatorze, sama wstaje, nie ma dzwigania.
Je i pije samodzielnie, nie ma problemow z przełykaniem.
W zakresie moczu jest czesciowo inkotynentna: stara sie korzystac z toalety, ale nosi też pieluchy. W zakresie kału jest kontynetna i korzysta z toalety. Ma też krzesło toaletę jako środek pomocniczy.

Wstawanie nocne:
nie jest regularne, ale sporadycznie moze sie zdarzyc, ze seniorka 1 raz w nocy wstanie- wtedy jesli by odczuwala jakis stan niepokoju, wtedy opiekunka musi tez wstac zeby ja zaprowadzic do lozka i powiedziec, ze wszystko w porzadku.

Czas wolny:
2h czasu wolnego codziennie + 1 dzien wolny w tygodniu

Warunki mieszkalne:
Dom o powierzchni 90m2. Dla opiekunki jest oddzielny, duży (20 m2). umeblowany pokoj z telewizorem. Jest dostep do internetu.

Zakupy:
Robi opiekunka, sklepy sa 400 metrow od domu seniorki.

Rodzina i Pflegedienst:
Rodzina mieszka okolo 15 min jazdy samochodem od seniorki (seniorka ma syna).
Pflegedienst nie przychodzi.

Plan dnia:
08:00 - sniadanie
12:00 - obiad
18:00- kolacja

Wymagania

język komunikatywny, budowa prostych zdań po niemiecku

Kontakt

Agnes Personal 24 Sp. z o.o.
ul. Lipowa 7
86-260 Unisław

m. +48 600 390 419
m. +48 600 140 419

www.agnespersonal24.com 
[email protected]

 

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...