Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

adiutor-omnie.jpg

poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka do Seniorki
Miejsce pracy: 73566 Bartholomä
Termin: 30.05.2025
Wynagrodzenie: 1800 euro netto za m-c
Wymagania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

form.png

 

Opis zlecenia:

Do opieki jest 80-letnia seniorka, która mieszka samotnie w domku jednorodzinnym. Choruje na cukrzycę, jest w pełni świadomą osobą, która porusza się przy pomocy balkonika. Ze względu na problemy z nietrzymaniem moczu nosi pampersy. Seniorka wymaga wsparcia w codziennych czynnościach, takich jak ubieranie czy kąpiel. Noce są spokojne.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym, zlokalizowanym w spokojnej okolicy, 5-10 minut pieszo od sklepów. Dla opiekunki jest osobny pokój.

Kontakt:

adiutor-kontakt.jpg

ADIUTOR
Szewska 6/7
87-100 Toruń
Tel. +48 56 655 10 10
Tel. kom. 536 080 880
Adres e-mail: [email protected]

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...