Skocz do zawartości

Debata SE


Gość Krzysztof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najświeższe wyniki

Łącznie przeciwko wyjściu z Unii było 65,7 proc. ankietowanych. Innego zdania było natomiast 24,7 proc. uczestników badania. Za polexitem zdecydowanie opowiedziało się 11,6 proc. osób, a 13,1 proc. wybrało odpowiedź "raczej tak". Niezdecydowanych było 9,6 proc. - Jeszcze kilkanaście lat temu wyjście Polski z Unii Europejskiej było polityczną fantastyką. 

Szczegółowe wyniki sondażu pokazują, że poparcie dla wyjścia z Unii Europejskiej jest najwyższe u wyborców Prawa i Sprawiedliwości. 47 proc. osób z tej grupy opowiedziało się za polexitem, a jedynie 33 proc. odpowiedziało "zdecydowanie nie". Dużo zwolenników jest też w elektoracie Konfederacji - łącznie 41 proc. Badanie wykazało, że wyborcy tego ugrupowania rzadziej niż wyborcy PiS wybierali opcję "zdecydowanie tak" i najrzadziej ze wszystkich grup odpowiadali się zdecydowanie przeciwko wyjściu z Unii.

Antyunijny Braun poleciał po europejskie srebrniki wciskając swoim przygłupim wyborcom, że on rozbraja unię od środka. Mistrz. Więcej, ci idioci jeszcze na niego głosowali. Hahahahahahahahahahahahaha

Brawo PiS, brawo Konfederacja. Wyjdźmy z unii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 21.10.2025 o 11:28, Gość Pit napisał(a):

Kaufland jest fresh

U mnie taki jest fresh jak na zdjęciu. To się dzieje niemal każdego razu gdy tam jestem. Paniusie chodzą i nie widzą,. 

kau.thumb.jpg.b75a697804ba6b4f755b746f959ce99d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kaufie brakuje koszykow przy wejsciu, kasy samoobslugowe za kazdym rqzem zatrzymuja sie na tychch samych produktach a reqkcja bramki wyjsciowej na paragon trwa nawet sekund. Chodze gdy ttlko muszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

A wetomat to chyba mentalnie nadal siedzi w swoim wcześniejszym życiorysie czyli w boksie, w ustawkach bijatyki, w poslugach hotelowych itp. Nie będzie mu przeszkadzać,  że np syn będzie atakowany treściami niepożądanymi z internetu, że będzie mógł śmiać się do rozpuku z koleżanek rozebranych przez IA, albo z hejtu, albo z kreatywnego obsadzenia go w spreparowanym osmieszajacym zdjęciu w socjalach.

Itd, itp  itd - To ani wstydu nie ma,  ani honoru, ani klasy, ani przyzwoitości. I kim są te 10mln spośród narodu hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu ucznia klasy 6 zabrała ze szkoły matka z objawami zatrucia po zażyciu snusa.

To zapewne przypadek że prezydent przygłup się z tym nie kryje i świeci przykładem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LucyNa

Kilka dni temu w klasie mojej 6-letniej córki po chłopca przyjechała matka bo jej syn spróbował snusa i zaczął wymiotować. Chętnie naplułabym temu co to nie może się powstrzymać i publicznie wali w dziąsło. 

image.png.12d75b1a2ef72eaf369c1e55f794a3c5.png

P.S. Wcześniej nakopałabym temu co to im sprzedał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

 Udostępnij



Sprawdź: Katalog agencji ZARABIAJ WIĘCEJ! SYMULATOR WYNAGRODZEŃ Ranking agencji Oferty pracy

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 12 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 360 tysięcy postów w ponad 30 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji naraz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...