Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rekomendowane odpowiedzi

portus_top_logo_K.png

Opieka Portus jest firmą rodzinną dla której nadrzędną wartością jest zaufanie. Skład zespołu tworzą specjaliści z 5-letnim doświadczeniem znający od podszewki pracę rekrutera w Polsce, koordynatora w Niemczech oraz pracę opiekunki na zleceniu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami Niemieckimi. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Oldenburg! oferta od 28.04 do Pana/ dobry niem./ 2000 Euro

Miejscowość: Oldenburg
Pacjent: Pan 76 lat, 73 kg.
Mobilność: wózek inwalidzki
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: 2000 Euro
Oferta z dnia: 14.04.2025
Numer oferty: 26122 Oldenburg

aplikuj.png

 

Stan zdrowia pacjentki

Pan ma Parkinsona, niskie ciśnienie, jest osłabiony po niedawnej operacji po złamaniu szyjki kości udowej. Dlatego też na razie porusza się na wózku, ale aktywnie pomaga w transferze. Senior był w życiu zawodowym laryngologiem, jest miły i ma poczucie humoru. Mieszka z nim żona, nie do opieki.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece,
- referencje (mile widziane).







Zakres obowiązków

- prowadzenie gospodarstwa domowego

















Warunki mieszkalne:

Dom
osobny pokój
oddzielna łazienka
internet





Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.

Kontakt:

Wyślij zgłoszenie mailowo: [email protected]
Znajdź nas na fb (https://www.facebook.com/Opieka-Portus-170038133916479/)
Wyślij sms na nr 510 799 272
Zadzwoń do nas 71 315 45 88
form.png

form.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...