Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

interkadra_top.jpg

Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy:

Wyjazd do Pani Marii

Data wyjazdu: 08.04.2025
Wynagrodzenie: 1800 EUR
form.png

 

Atuty oferty:

- brak opieki nocnej,
- seniorka mieszka sama,
- centrum miasta,

Opis oferty:

Opieki potrzebuje 88- letnia Pani Maria. Seniorka mieszka sama w dużym mieszkaniu w centrum miasta. Choruje na umiarkowaną demencję i inkontynencję. Podopieczna jest mobilna, to ciepła i serdeczna osoba. Rano i wieczorem przychodzi do niej Pflegedienst.

Waga: 45 kg
Wzrost: 160 cm

Obowiązki:

- zakupy,
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- dotrzymywanie towarzystwa,
- pomoc w higienie.

Oczekujemy:

-znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
-życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych,

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
• opłacamy składki ZUS,
• podpisanie jednej, czytelnej umowy,
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC,
• atrakcyjne premie za polecenie,
• organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony,
• opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Kontakt:

Interkadra


Tel.: 537-710-740, 537-270-350
Www: https://www.opiekunki.interkadra.pl/

Posiadamy centra rekrutacyjne w całym kraju.

form.png

form.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...