Skocz do zawartości

Rekruterki i koordynatorki są za młode?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie na forum! To mój pierwszy post zainspirowany obserwacjami. Wszystkie rekruterki czy koordynatorki z którymi dotąd rozmawiałam to młode dziewczyny, które nie znają pracy w opiece a same są jeszcze przed macieżyństwem. Jedna z nich powiedziała mi, żebym zacisnęła zęby i że będzie dobrze i żebym wzięła nos do góry. Zapytałam ile ma lat a ona na to, że 22. Jak one mają nam pomagać i jak traktować je poważnie? Chętnie zobaczyłabym je tu w niemczech to może wtedy przestałyby gadać te swoje głupoty i wyuczone regułki. Jednym zdaniem: jesteśmy w rękach bardzo młodych dziewczyn, które nie wiedzą o życiu i załatwiają nam pracę. Też macie takie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam takie same spojrzenie -identyczne jak Ty,,zgadzam się z Tobą w 100%,,,,

młode młode i nic nie wiedzące na czym taka praca polega,,,ich zadaniem jest wystukac właśnie te regułki i zachęcic do pracy i znaleśc jak najwięcej osób i taka jest ich praca,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tylko w tej branży tak jest...teoria teorią a życie swoją drogą...owszem i teoria tutaj jest na miejscu bo taka branża ,ale praktyka to nr.1 no ale w końcu te młode dziewczyny ,muszą pracować ,wiem powinny popracować z takimi osobami a potem zająć się biurkiem,no ale jest jak jest.Dlatego róbmy swoje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy tylko produktem i tak jesteśmy traktowani. Same dbajmy o siebie, bo nikt inny a zwłaszcza obcy nie będzie dla nas tak fajny jak my same dla siebie. Te dziewczynki trzeba traktować tak samo. Kawa na ławę, że jeżeli nie będzie tego czy tamtego to takich agencji jest kilkadziesiąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...