Skocz do zawartości

Czy to normalny rozkład dnia?


Gość ja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uparłam się i dostałam rozkład dnia i zastanawiam się jak to ma się do umowy i mojego czasu na zregenerowanie sił. Jadę po raz pierwszy i nie wiem czy to normalne. Przeczytajcie i napiszcie czy tak to wszędzie wygląda? A do tego mam wrażenie, że na miejscu dojdą jeszcze inne obowiązki.

6:30 - Podanie lekarstw

7:00 - Poranna toaleta

8:00 – Śniadanie

9:00 - ćwiczenia

11:00 – Lekarstwa

12:00 - spacer

13:00 - obiad

14:00 - 15:30 - drzemka, sprzątanie

16:00 - podanie lekarstw

17:00 –Kolacja.

18:00 - Podanie lekarstw, ćwiczenia

19:00-20.30 - telewizja

21:00 – lekarstwa, toaleta, spanie.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparłam się i dostałam rozkład dnia i zastanawiam się jak to ma się do umowy i mojego czasu na zregenerowanie sił. Jadę po raz pierwszy i nie wiem czy to normalne. Przeczytajcie i napiszcie czy tak to wszędzie wygląda? A do tego mam wrażenie, że na miejscu dojdą jeszcze inne obowiązki.

niby normalne ,ale Ty nie jesteś w wojsku ,życie podyktuje Ci nieraz co innego...rzecz jasna nim więcej wiesz co robić ,ale nie trzymaj się tego kurczowo.Lekarstwa wiadomo o jednakowej porze ,ale czy aż tak rano? Czuj się jak u siebie a nie jak niewolnica i w tedy bedzie dobrze.Nie lubię szablonów i robienie wszystkiego pod jakieś dyktando,jest to dobra cecha ,ale i zła.

Powodzenia:)

6:30 - Podanie lekarstw

7:00 - Poranna toaleta

8:00 – Śniadanie

9:00 - ćwiczenia

11:00 – Lekarstwa

12:00 - spacer

13:00 - obiad

14:00 - 15:30 - drzemka, sprzątanie

16:00 - podanie lekarstw

17:00 –Kolacja.

18:00 - Podanie lekarstw, ćwiczenia

19:00-20.30 - telewizja

21:00 – lekarstwa, toaleta, spanie.

pozdrawiam!

-------

tu jeszcze widzę ,że dla siebie masz mało czasu....ale życie podyktuje co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem wcześniej szerszy komentarz i go nie ma ,ale powtórzę ...nie lubię szablonów ...ma to zalety jak i strony ujemne,ale wiesz co robić...ale bądz sobą ,nie jesteś w Wojsku,życie podyktuje nieraz zmiany,nie czuj się jak niewolnica,lekarstwa ,rzecz jasna stała pora ale czy aż tak rano?zrywać kogoś na nogi..? zobaczysz jaka będzie sytuacja ,ale nie trzymaj się tego kurczowo.

[ Data: 17-04-2015, 11:53 ]

jednak widzę ,że jest mój komentarz tylko podpięty z Twoim ,ale już nic nie zmieniam-powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całkiem inny plan:

między 9:00 a 10:00 pobudka,mycie ściereczką,kremowanie ubieranie

10:15 śniadanie

do 11:00 ogarnianie domu po nocy,mycie łazienki

11:15 spacer do około 12

od 12 do 13 przygotowanie i spozycie obiadu

od 13 do 16 przerwa od pracy

około 16:15 spacer do 17:00

17:00 kawa lub herbata

do 19:30 czas wolny

19:40 kolacja

do 20:30 tv

po 20:30 czas nocny do 8:30 rano dnia nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ania masz trochę mądrzejszy plan zajęć ha ha ---

[ Data: 17-04-2015, 19:03 ]

odpowiadam-----wszystko zależy od PDP i jej stanu...musisz jechać i zobaczyć ,trudno określić na odległość ...ale ten plan zajęć mi się nie podoba ....jeżeli PDP jest sama to sama ustawisz sobie ten Plan,chyba ,że rodzinka będzie ingerować bo i tak jest,to w tedy mówi się trudno i kocha się dalej...a jak umiesz po niemiecku to i z nią dasz sobie radę...nie pozwól sobą kierować,bo niektórzy tak próbują --powodzenia.Plan układają Panie z Agencji ,które najczęściej nie mają zielonego pojęcia o tej pracy.Tym się nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i tak myślę ,czy ja tak dobrze trafiłam ,że nie mam żadnego planu dnia -żadnych myć i żadnych ubierań,,,,żadnych lekarstw i codziennych spacerków,toalet itd.

Kiedy babcia wstanie to wtedy się zaczyna dzień i bez żadnego pośpiechu i wszystko spokojnie,,,raz jest obiad bo babcia chce a innym razem nie ma, bo nikomu się nie chce jeśc,,,dlatego jest bardzo dużo czasu wolnego ,,,wszystko zależy tak jak piszą tutaj inni od PDP,,

przecież agencje to w tych sprawach to tłumoki-oni wiedzą tylko co nie co i wiedzą tylko to, co chcą wiedzieć i same dobre rzeczy,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i tak myślę ,czy ja tak dobrze trafiłam ,że nie mam żadnego planu dnia -żadnych myć i żadnych ubierań,,,,żadnych lekarstw i codziennych spacerków,toalet itd.

Kiedy babcia wstanie to wtedy się zaczyna dzień i bez żadnego pośpiechu i wszystko spokojnie,,,raz jest obiad bo babcia chce a innym razem nie ma, bo nikomu się nie chce jeśc,,,dlatego jest bardzo dużo czasu wolnego ,,,wszystko zależy tak jak piszą tutaj inni od PDP,,

przecież agencje to w tych sprawach to tłumoki-oni wiedzą tylko co nie co i wiedzą tylko to, co chcą wiedzieć i same dobre rzeczy,,,,

dokładnie,masz racje i ja jestem taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałam planu przez 3 tyg,ale byłam już kłębkiem nerwów,bo ile razy dziennie mogę powtarzać - wiem,że to choroba,ale ja tez impulsywna nieco jestem,że teraz nie czas na spacer albo,że do 16 godz mnie w domu nie ma,bo mam pausę? Albo,że po kolacji to już jest koniec pracy dla mnie i czas do mojej dyspozycji ?

Ja jednak od 2 tyg lepiej pracuję, w sensie jestem zadowolona z godzinowym planem dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jednak bardzo dużo cierpliwości i zawsze dostosuje się do nagłych zmian i decyzji mojej PDP i mi to nie przeszkadza,aby moja PDP była zadowolona.Nienawidziłam nigdy planu dnia ,bo to dopiero monotonia,dlatego nigdy nie pojechałam na kolonie bo tam wszystko o jednej porze ,ja lubię jak coś się dzieje i mogę coś nowego wprowadzić do całości dnia.A co? np. muzykę na powietrzu przy kawce-takie małe coś a jak cieszy PDP,,,,także rozkład dnia zależy też duzo od opiekunki,też jest to temat rzeka,bo u każdego jest inna sytuacja i choroba PDP itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...