Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LACH napisał:

Serwus @Heidi :hura:

Co słychać w wielkim świecie? Jak się żyje?:tak2:

Serwus Filutku :d. O emocje nie pytaj, bo kipi we mnie wiele emocji jednocześnie tak dobrych jak i złych (walizka) od wczoraj. 

Jedną chwilą tylko, ułamkiem sekundy poprawiam sobie humor . Podziele sie nią z Wami:

Ugaduję się z córką PoP o współpracy/poleceniach odnośnie poszukiwań prywatnych zleceń. Córka po krótkiej chwili oznajmia mi,że to doskonały pomysł ,  że ma znajomą co ma zakład pogrzebowy, a ja jej na to, że to już jest dla nas zapóźno:szok:. Ta sytuacja wywołała w nas tak szaleńczy śmiech, że musiała zatrzymać auto na 3-pasmowej drodze :szydera:. Pękałyśmy ze śmiechu do dziś mnie to trzyma:szydera:

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Serwus Filutku :d. O emocje nie pytaj, bo kipi we mnie wiele emocji jednocześnie tak dobrych jak i złych (walizka) od wczoraj. 

Jedną chwilą tylko, ułamkiem sekundy poprawiam sobie humor . Podziele sie nią z Wami:

Ugaduję się z córką PoP o współpracy/poleceniach odnośnie poszukiwań prywatnych zleceń. Córka po krótkiej chwili oznajmia mi,że to doskonały pomysł ,  że ma znajomą co ma zakład pogrzebowy, a ja jej na to, że to już jest dla nas zapóźno:szok:. Ta sytuacja wywołała w nas tak szaleńczy śmiech, że musiała zatrzymać auto na 3-pasmowej drodze :szydera:. Pękałyśmy ze śmiechu do dziś mnie to trzyma:szydera:

 

Normalnie rżę jak pies to psisko. :szydera:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Serwus Filutku :d. O emocje nie pytaj, bo kipi we mnie wiele emocji jednocześnie tak dobrych jak i złych (walizka) od wczoraj. 

Jedną chwilą tylko, ułamkiem sekundy poprawiam sobie humor . Podziele sie nią z Wami:

Ugaduję się z córką PoP o współpracy/poleceniach odnośnie poszukiwań prywatnych zleceń. Córka po krótkiej chwili oznajmia mi,że to doskonały pomysł ,  że ma znajomą co ma zakład pogrzebowy, a ja jej na to, że to już jest dla nas zapóźno:szok:. Ta sytuacja wywołała w nas tak szaleńczy śmiech, że musiała zatrzymać auto na 3-pasmowej drodze :szydera:. Pękałyśmy ze śmiechu do dziś mnie to trzyma:szydera:

 

probuja wyobrazenia sobie ....i atak kolki ze smiechu...dobre dobre:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heidi napisał:

Serwus Filutku :d. O emocje nie pytaj, bo kipi we mnie wiele emocji jednocześnie tak dobrych jak i złych (walizka) od wczoraj. 

Jedną chwilą tylko, ułamkiem sekundy poprawiam sobie humor . Podziele sie nią z Wami:

Ugaduję się z córką PoP o współpracy/poleceniach odnośnie poszukiwań prywatnych zleceń. Córka po krótkiej chwili oznajmia mi,że to doskonały pomysł ,  że ma znajomą co ma zakład pogrzebowy, a ja jej na to, że to już jest dla nas zapóźno:szok:. Ta sytuacja wywołała w nas tak szaleńczy śmiech, że musiała zatrzymać auto na 3-pasmowej drodze :szydera:. Pękałyśmy ze śmiechu do dziś mnie to trzyma:szydera:

 

Heidi Koffana,jak ta znajoma ma zakład w Dusseldorfie i na dodatek potrzebuje florystki to masz u mnie dożywotnio kawę,koniaczki i kwiaty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Heidi Koffana,jak ta znajoma ma zakład w Dusseldorfie i na dodatek potrzebuje florystki to masz u mnie dożywotnio kawę,koniaczki i kwiaty :cmok:

Co masz do florystek ? Dożywotnio ? W zakładzie pogrzebowym ?

Sorki Joy, głupawki od rana dostałam, albo mnie jeszcze trzyma od wczoraj. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Co masz do florystek ? Dożywotnio ? W zakładzie pogrzebowym ?

Sorki Joy, głupawki od rana dostałam, albo mnie jeszcze trzyma od wczoraj. :haha:

Jak to co mam ? Nie lubię konkurencji,niech siedzą dożywotnio w pogrzebówce:szydera: A tak na serio to chciałabym wrócić do zawodu,ale za konkretne pieniądze :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Posiedzę sobie z Wami na " długość " wypijanej kawy .....a piję wolniutko ...z takim namaszczeniem....prawie  :haha:Później zrywka i ...za robotę ....i znów przerwa . Nie mogę się przemęczać ...przecież .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja...:oklaski: Jestem umyta, świeżutka...ale zmartwiona, bo krzywa nikotynowa mi wzrosła...:szydera: Od dzisiaj mam najazd barbarzyńców w postaci krewniaków dwóch generacji...ilości nawet nie będę podawać...:słabo: Ale mam autko pod zamkiem...:oklaski: I w weekend jadę do W. na spotkanie z FM...:oklaski: Poszalejemy...:oklaski: Melduję, że kawusię wysiorbałam tak, jakby to wódeczka była...:haha: A teraz...uwaga...uwaga...postanowiłam, że dostosuję się takiej rady....image.png.5006531fb079c9d948b48c848ac05500.png Zatem do dzieła...:oklaski: No...i jeszcze miłego dzioneczka życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...