Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, LACH napisał:

A co, korona z głowy spadła(tfu, tfu z awatarka)?(:hura::szydera::hura:)"

Nie, nie spadła...zdjęta została, bo diamenty, tudzież inne kosztowności ze złotem włącznie ciężkie są...a moja główka delikatna jest...A co? Czyżbyś się za nią stęsknił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie, nie spadła...zdjęta została, bo diamenty, tudzież inne kosztowności ze złotem włącznie ciężkie są...a moja główka delikatna jest...A co? Czyżbyś się za nią stęsknił?

Niegrzecznie jest nie odpowiadać na adresowane posty ale nic tu nie odpowiem. :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LACH napisał:

Chyba już dobry wieczór.

Czytam niektóre posty i potrzebne mi tu jest narzędzie typu dodaj do ulubionych , by w każdej chwili odnaleźć interesujący post.

Szanowna @Moderator proszę mieć moją prośbę w poważaniu :).

Napisałem Szanowna a tu lip i może Szanowny?!?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZKOSZNE CIASTO:haha:

Składniki:
- 2 śmiejące się oczka,
- 2 zgrabne nóżki,
- 2 kochane rączki,
- 2 twarde kontenery z mlekiem,
- 2 jajka,
- 1 wyściełana futerkiem miska do mieszania,
- 1 twardy banan.

Wskazówki:
1. Spójrz głęboko w śmiejące się oczka.
2. Rozdziel dwie zgrabne nóżki dwiema kochanymi rączkami.
3. ¦ciskaj i masuj kontenery z mlekiem bardzo delikatnie, aż wyściełana futerkiem miska do mieszania będzie dobrze natłuszczona (sprawdzaj w regularnych odstępach czasu palcem).
4. Delikatnie dodawaj twardego banana do miski, pracując nim w przód i w tył, aż do ubicia piany (dla lepszych rezultatów wyrabiaj w międzyczasie kontenery z mlekiem).
5. Gdy temperatura wzrośnie, wsuń banana głęboko do miski i nakryj jajkami (pozwolić aby wszystko przesiąkło - byle nie przez cala noc).
6. Ciasto będzie gotowe gdy banan stanie się miękki. Powtarzaj kroki od trzeciego do piątego lub zmieniaj miski do mieszania.

Uwaga:
Jeśli pieczesz w nieznanej kuchni wyczyść dokładnie przybory kuchenne przed i po użyciu. Nie wylizuj miski do mieszania po użyciu.
Jeśli ciasto zbyt urośnie, ulotnij się z miasta...:szydera:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Basiu.....czy już się spakowałaś na wyjazd.....? Bo zdaje się, ze w sobotę jadziesz....? Tak tylko się pytam żebyś nie zapomniała......:szydera:

Można powiedzieć , że tak . Rzucam do walizki ....resztę w torby i do pawlacza ....Zaraz syneczek powinien się zjawić i dopchnąć wrzucone torby , bo ja sama nie dawałam rady . Reszta " szaf " czeka na wrzutkę :szydera:.... Po opuszczeniu przeze mnie mieszkania większość mebli wyjeżdża ....i niech się dzieje co chce ...ja też na wyjeździe będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Basiu.....czy już się spakowałaś na wyjazd.....? Bo zdaje się, ze w sobotę jadziesz....? Tak tylko się pytam żebyś nie zapomniała......:szydera:

Dzisiaj za pozno na pakowanie. Ledwo siedzi przy barze:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Można powiedzieć , że tak . Rzucam do walizki ....resztę w torby i do pawlacza ....Zaraz syneczek powinien się zjawić i dopchnąć wrzucone torby , bo ja sama nie dawałam rady . Reszta " szaf " czeka na wrzutkę :szydera:.... Po opuszczeniu przeze mnie mieszkania większość mebli wyjeżdża ....i niech się dzieje co chce ...ja też na wyjeździe będę ;)

Z meblami :kopara:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ewa14 napisał:

ROZKOSZNE CIASTO:haha:

Składniki:
- 2 śmiejące się oczka,
- 2 zgrabne nóżki,
- 2 kochane rączki,
- 2 twarde kontenery z mlekiem,
- 2 jajka,
- 1 wyściełana futerkiem miska do mieszania,
- 1 twardy banan.

Wskazówki:
1. Spójrz głęboko w śmiejące się oczka.
2. Rozdziel dwie zgrabne nóżki dwiema kochanymi rączkami.
3. ¦ciskaj i masuj kontenery z mlekiem bardzo delikatnie, aż wyściełana futerkiem miska do mieszania będzie dobrze natłuszczona (sprawdzaj w regularnych odstępach czasu palcem).
4. Delikatnie dodawaj twardego banana do miski, pracując nim w przód i w tył, aż do ubicia piany (dla lepszych rezultatów wyrabiaj w międzyczasie kontenery z mlekiem).
5. Gdy temperatura wzrośnie, wsuń banana głęboko do miski i nakryj jajkami (pozwolić aby wszystko przesiąkło - byle nie przez cala noc).
6. Ciasto będzie gotowe gdy banan stanie się miękki. Powtarzaj kroki od trzeciego do piątego lub zmieniaj miski do mieszania.

Uwaga:
Jeśli pieczesz w nieznanej kuchni wyczyść dokładnie przybory kuchenne przed i po użyciu. Nie wylizuj miski do mieszania po użyciu.
Jeśli ciasto zbyt urośnie, ulotnij się z miasta...:szydera:

Mówiłaś,że nie umiesz piec.Kłamczuszka :szydera:

timthumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...