Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mirelkaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

Szarlotka sypana.............pychota:cmok: To za przepis.

 

A odnośnie pozostania w miejscu pracy po śmierci PDP........... Zdarzyło mi się to raz........poinformowałam agencję, ta natomiast decyzję pozostawiła mi i rodzinie. Natomiast rodzina zaproponowała bym została jeszcze miesiąc i miałam miesiąc płatnych wakacji wiosennych. Co do zapisu w umowie, nie wiem czy jest taki czy nie, czy to tylko dobra wola rodziny zmarłego.......więc się nie wypowiem.

Napisałam się........a zapomniałam........zdjęcia ciacha nie wstawię, bo..............jestem techniczna inaczej...........ale wirtualnie dzielę się z Wami Wszystkimi:dyskusja:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Tak. Probowala chyba nawet przez okno szukac ratunku, bo bylo niezle "wykopyrtniete"(rozwarte i uchylone).

Ale mam szczescie, bo baby fona jeszcze mi nie zainstalowali:szydera: i nocnych ekscesow nie slysze. Spodziewam sie w najblizszym czasie czerwonych mundurkow od magicznego guzika:szydera:

 Babunia zrekompensowala mi strate czasu, bo rano byla umyta i ubrana. Slady ablucji znalazlam w lazience. Teraz odsypia, zapowiedziala, ze na spacer nie pojdzie, ale jak sie wyspi, to moze zmienic zdanie:haha:

Komedia....jako żywo...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ewa14 napisał:

Mirelkaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

Szarlotka sypana.............pychota:cmok: To za przepis.

 

A odnośnie pozostania w miejscu pracy po śmierci PDP........... Zdarzyło mi się to raz........poinformowałam agencję, ta natomiast decyzję pozostawiła mi i rodzinie. Natomiast rodzina zaproponowała bym została jeszcze miesiąc i miałam miesiąc płatnych wakacji wiosennych. Co do zapisu w umowie, nie wiem czy jest taki czy nie, czy to tylko dobra wola rodziny zmarłego.......więc się nie wypowiem.

Napisałam się........a zapomniałam........zdjęcia ciacha nie wstawię, bo..............jestem techniczna inaczej...........ale wirtualnie dzielę się z Wami Wszystkimi:dyskusja:

A ja robię jutro....:oklaski: I będę się obżerać do wypęku...:oklaski: Ale cieszę się, że tobie wyszła...:oklaski: I że smakuje...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko oraz miłego dnia życzę :całus:

Nie udało mi się zaspać bo chłopak z Caritasu przyszedł babkę duszować, a że ich łazienka przylega do mojej sypialni to mnie obudzili.

Zatem zapraszam na kawę a @1bozka na śniadanie. 

received_419539118450248.jpeg

received_302799480523291.jpeg

Kochana jestes:cmok:bo dopiero zjadlam sniadanko:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Czas myślę że przez tą naszą 24-godzinną pracę za bardzo przywiązujemy się do podopiecznych. Zwłaszcza tych sympatycznych. 

Dobrze że córka chociaż to rozumie...

Z moją Pdp już jest dobrze, wyciszyła się. 

Za to były następne,, atrakcje ".

Ta druga Pani która z nami mieszka przy wychodzeniu na taras przewróciła się .

Ja tylko na chwilkę wróciłam do domu po wodę dla Pdp. 

Nawet nie probowalam jej podnosic tylko pobieglam po córke babci. 

Na szczęście skonczylo sie na otarciu ręki,i lekkim skaleczeniu w czoło,   ale obserwujemy ją czy nie bedzie następstw.

Oby nie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda też wariuje O.o Przed południem poszłam na zakupy , niby nie było gorąco ale duszno niemiłosiernie . W południe zaczęło porządnie lać ale już po godzinie przestało więc wzięłam babcię na spacer . Niestety przedobrzyłam z trasą , w drodze powrotnej słońce zaczęło grzać jak durne i Anielica dostała zawrotów głowy . Musiałam wezwać taksówkę , żeby podrzuciła nas 500 m do domu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ta druga pani to lokatorka czy jest jakoś powiązana z rodziną ? 

Rodzice mojego szefa przyjęli ją pod swój dach 65 lat temu, więc jest jakby członkiem rodziny. Wychowala wszystkie dzieci, pomagala w domu i w polu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Dzisiaj pogoda też wariuje O.o Przed południem poszłam na zakupy , niby nie było gorąco ale duszno niemiłosiernie . W południe zaczęło porządnie lać ale już po godzinie przestało więc wzięłam babcię na spacer . Niestety przedobrzyłam z trasą , w drodze powrotnej słońce zaczęło grzać jak durne i Anielica dostała zawrotów głowy . Musiałam wezwać taksówkę , żeby podrzuciła nas 500 m do domu 

Właśnie te zachowania zdrowotne Pdp, zrzucam na warunki pogodowe .

Masakra jakaś. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LACH napisał:

Chyba już dobry wieczór.

Czytam niektóre posty i potrzebne mi tu jest narzędzie typu dodaj do ulubionych , by w każdej chwili odnaleźć interesujący post.

Szanowna @Moderator proszę mieć moją prośbę w poważaniu :).

Lachuuuuuu.....bo nie dojdę do toalety przez Ciebie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dałam radę .....dojszłam ...na sucho :szydera:.....Malutkie pytanko : o jakie konkretnie " w poważaniu " się rozchodzi ....czyżby biegało o " głębokie poważanie " ?:szydera:

O nie, co głęboko, to nie!:szydera: nie potrafię pływać!!!:hura:

Screenshot_20180906-191400.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...