Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, foczka63 napisał:

Pisz podanie do pana Foki:)Uzasadnienie dołącz:)No i moze ze 3 fotki:)Rozpatrzy w trybie ustawowym:)I referencje oczywiście!

Oj bedzie Ci z pyszna jak w uzasadnieniu napisze, ze ten...stary worek , w ktorym chodzisz mu sie spodobal:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na tym niby pchlim targu ....noo...pchli to on jest dla doktorskiej rodziny a nie dla mnie . To jacyś sklepikarze ze starociami ...a ceny takie , że w pale nie może się zmieścić ....Sie poleci w lipcu do córci a tam przy większości ulic" Charity " i za psie grosze można cacka wypatrzeć ...DHL-y tez muszą zarabiać .... Zaliczyłam tyliko DM-a . Zakupiłam trochę chemii gospodarczej ...tudzież kosmetyków . Pomaluśku trzeba kupować , żeby nie na ostatnią chwilę , bo się utacham jak głupia ... Jeszcze ok. 1,5 godziny wolne ...Popołudniową kawkę trzeba wypić ...cagasa na warę zarzucić i gitarra ...Jutro półdniówka wolna normalnie , czyli od 13-tej i mimo , że te " jarmarki " też będą to ja siedzę w domu . Farbę na łeb nałożę , bo już czas ...najwyższy ....i zleci ....Aby do 14-go lipca ...później urlop ....prawdziwy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Co za nieszczescie:szydera:

Noo...i to nie ma dnia w którym udam się na spacer , żebym jeszcze jakiegoś nie odkryła ....Tylko ze mną już coś nie halo ...może chora jestem ?....Oglądam ciuchy ...podoba mi się coś nawet i cena interesująca ( czyt. dostępna dla mojej kieszeni ) a ja popatrzę , pomacam i se powiem pod nosem /tutaj należy wstawić imię i nazwisko biskupa japońskiego zOp.24 / i nie kupuję . Niedobrze coś ze mną ...oj niedobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...i to nie ma dnia w którym udam się na spacer , żebym jeszcze jakiegoś nie odkryła ....Tylko ze mną już coś nie halo ...może chora jestem ?....Oglądam ciuchy ...podoba mi się coś nawet i cena interesująca ( czyt. dostępna dla mojej kieszeni ) a ja popatrzę , pomacam i se powiem pod nosem /tutaj należy wstawić imię i nazwisko biskupa japońskiego zOp.24 / i nie kupuję . Niedobrze coś ze mną ...oj niedobrze .

Ja Ciebie całkiem rozumie, sam tyż jestem w centrum miasta z tym że w koło same butiki,ceny nastawione na przyjezdnych turystów, dobrze że mój PDP był właścicielem butiku, mam go na parterze.Prowadzi go była jego pracownica, ceny- 2 pary  skarpetek 15euro, no dla mnie jest 5euro, jakość super no i nie ucisakają,

W przeliczniku to zapewne kupił bym w Polsce z 5 par tylko że chińszczyzny:szydera:no ale czego się nie robi dla komfortu własnych skoków:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

Ja Ciebie całkiem rozumie, sam tyż jestem w centrum miasta z tym że w koło same butiki,ceny nastawione na przyjezdnych turystów, dobrze że mój PDP był właścicielem butiku, mam go na parterze.Prowadzi go była jego pracownica, ceny- 2 pary  skarpetek 15euro, no dla mnie jest 5euro, jakość super no i nie ucisakają,

W przeliczniku to zapewne kupił bym w Polsce z 5 par tylko że chińszczyzny:szydera:no ale czego się nie robi dla komfortu własnych skoków:d

Ty też masz rację , że patrzysz na wygodę a nie na ceny ....Ze mną naprawę już nie teges , bo mijam mój dawniej ulubiony Dom Mody - KiK ...i nawet nie mam ochoty tam już lukać ...Weszłam do C &A ...H&M ....i to samo . Nawet wieszaki z kuszącym , czerwonym napisem "Sale " mnie nie kuszą ... Połaziłam w Deichmann-ie...i też se pomyślałam , że mam u siebie CCC...buty Lasocki ...małe butiki też z dobrymi butami ....i na / biskup japoński / mi to ? ...Dźwigać ...targać się ? ...Chemia niemiecka jednak lepsza i ceny bardziej opłacalne niż u nas ...Zawsze też poluję na kawę w promocji , bo mimo , że u nas te same marki , ale smak jakiś inny i przeliczeniowo też droższa ...Była promocyjna  Dallmayr w Rewe  , ale dzisiaj jeszcze nie kupowałam.....jeszcze nieraz będzie ...mam ponad miesiąc jeszcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Pisz podanie do pana Foki:)Uzasadnienie dołącz:)No i moze ze 3 fotki:)Rozpatrzy w trybie ustawowym:)I referencje oczywiście!

:dobrze: da się zrobić, fotki mam akurat trzy w różnych ujęciach,referencje też.Od babci czy od dziadka ?:haha: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Haha, duzo czytam, to zapobiega demencji, a czytanie forum nie pozwoli mi zapomniec co jest sola zycia, chyba ze wkradnie sie tu jakis jedynie praworzadny moderator -administrator:szydera:

Myslisz,że "ona tu jest...."Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Starych workó się zawsze trochę znajdzie,mogę sprezentować jakiś:):):)

Sprezentuj jej ...Hawance tej ...a ja jeszcze dołożę ...Pojadę na urlop to przeszukam piwnicę ...Śp. mamusia zawsze jakieś tam po ziemniakach pozostawiła ... Sie da Hawanie ...nieodpłatnie ...niech się @ jedna stroi i przypodobuje ....chłopom :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Sprezentuj jej ...Hawance tej ...a ja jeszcze dołożę ...Pojadę na urlop to przeszukam piwnicę ...Śp. mamusia zawsze jakieś tam po ziemniakach pozostawiła ... Sie da Hawanie ...nieodpłatnie ...niech się @ jedna stroi i przypodobuje ....chłopom :haha:

To dla Radka ma być:)Ten stary worek:)Ha ha ha 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

To dla Radka ma być:)Ten stary worek:)Ha ha ha 

A to sorki ...pomyłeczka ... Hawanka żadna @ w takim razie ...Hawanka kochana jest i śliczna też ...( czy ja nie przesadzam ? ) i słodka ....i w ogóle cacana ...No !

Dla Radka worek ???....To już swoich nie posiada ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A to sorki ...pomyłeczka ... Hawanka żadna @ w takim razie ...Hawanka kochana jest i śliczna też ...( czy ja nie przesadzam ? ) i słodka ....i w ogóle cacana ...No !

Dla Radka worek ???....To już swoich nie posiada ???

"a Ciebie to bym nawet w worku kupił ":):):)Taką mnie,prosze ja ciebie propozycje złozył.....publicznie,ha ha ha 

Natomiast jak u niego z workami to nie wiem,ale chyba cienko ,skoro w ten sposób chce kombinować.Wiesz,niby że mnie  a tak naprawdę o ten worek mu się rozchodzi,hi hi hi.Znam ci ja takiech cwaniaczków:)Na worku worek a w rozporku ino stworek malusi co łebkiem od igły kusi:):):):)Tacy to oni są moja Barbaro-kolekcjonerzy worków..starych w dodatku:):)Kiedyś to facet na znaczki,na płyty winylowe zagramaniczne nęcił kobietę a teraz.....worki....Świat powiem ci zszedł na psy:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Malina 1 napisał:

Witajcie,ale u mnie grad pada,światu nie widać,dopiero upalnie już grad pozamykałam żaluzję bo wali w szyby równo.

U mnie też zmienna pogoda. Rano chłodno, potem prawie 30 stopni a teraz znów się ochłodziło. Gradu tu nie uświadczę, tą wieś to nawet burze omijają. :haha:Kilka słyszałam ale żadna nie dotarła.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...