Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo....też jestem ciekawa ....mocno . Zapytaj Joy..stick ...coo ?:haha:

Basia ,zapytam ale po 15 bo kobieta jest na urlopie.I tak nie skorzystam z oferty ale jestem mocno ciekawa.

.Umowa o prace jest niemiecka.Nie jest to praca 24 godziny na dobe tylko zmianami. 06.45 do 14.15 lub 13.45 do 20.30. Zarobki 2240 euro brutto plus 13 wyplata swiateczna, dodatki, niedziele i swieta platne ekstra. Ubezpieczenie niemieckie, zameldowanie,renta niemiecka plus dodatkowa renta koscieln, poniewaz ten Dom Starcow nalezy do Kosciola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Teresadd napisał:

Witam z domu, a właściwie z nad polskiego morza.Urlop trwa,jest przyjemnie.Temperatura powyzej dwudziestu.

Miłego dnia pracusiom i urlopowiczom.:cześć:

 

nad morze sie urlopujesz? moze niedaleko ode mnie???

milego byczenia...pogoda iscie prawie letnia..ale bez goracego tropiku.....moze ranki juz chlodnawe ale potem w ciagu dnia...cuuuuuudnie

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berek berek...caaaaaala noc dziergalam specjalnie dla foremekfull.jpg.4e0c140c00f6557b964894f66ab8c54f.jpg:d

zeby nie bylo kazdy cos dla siebie znajdzie...nawet kozyjakorszowo.jpg.5356824f154671b6868478540873e697.jpg

ale nie chcemy zadlawienia wiec i plyn jakowys zapodamkawa-main.jpg.4007a0ad1347addb5fd7d19f3b1b8602.jpg

jak to powiadaja kto rano wstaje temu pan bog daje

wiec jestem duchem siorbiac moja plujke....

komu nalac???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapakowalam sie juz wczoraj ....czekam tylko na 100%wybudzenie.....dzisiaj karlino....zawsze kiedy mijam ten zapominany zakatek widze opuszczony stary ...chyba pgr...a moze jakis majatek...nie wiem...ale neci mnie stanac kiedys i popstrykac...no  i sie zmotywowalam....jadziemy z grupka zapalencow....wczesnym...baaaaardzo  switem bladym bo i kilometrow mamy ze dwiescie do przejechania...ten dreszczyk juz czuje...co tam znalezc mozna...czy nas jaki ciec wpusci czy musimy skladke na wode zycia zrobic....:haha:

milego jeszcze raz zycze.....spokojnego....

dni na wolnym stanowczo za szybko ZA SZYBKo mijaja :przekleństwa:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wstałam sobie....żeby nie było, że leniwiec jestem...:haha: I siorbanko odstawiam...czuję jak kofeina zaczyna krążyć w żyłąch...:haha: I po szlugasku już jestem...żeby nie było, że odzwyczajam się...:haha: 1936078601_dziedobryczwarteczek.jpg.44d9ea98157fbe974b476a78e5fddcca.jpg  i życzenia miłego dzioneczka przekazuję od serca...wszystkim...żeby nie było, że chytra jestem...:oklaski:

 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Jak zwykle ....ostatnio ...coś ciężko mi się z rańca  rozbujać ....Co tam ...pomaluśku ...kawę dopiję ...zastanowię się od czego mam zacząć ....i ...jak koło południa ruszę doopsko do roboty ...to klękajcie narody ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Narzekałam na lato, ale teraz jak już jest mgliście, ciemnawo i bez słońca jakoś trudniej się zmobilizować. Wczoraj zaliczyliśmy urodziny jednej z tysiąca wnuczek. Kilka godzin przy torcie i kawie, a potem kolacji. Przeważnie na kolację jest coś ciepłego czyli jakieś mięsko przygotowane przez rodzinę jubilata i 5 - 6 sałat przyniesionych przez gości. Do tego piwo, wino w ilościach homeopatycznych i woda do woli. Wczoraj było inaczej. Na kolację były kanapki i różne rodzaje warzyw na tacach. Każdy brał serwetkę i nakładał co lubi. Kanapki były ok, ale już marchewki, rzodkiewki i inne kalarepy doprowadzały mnie do załamania nerwowego. W autobusie miałam szczęście siedzieć obok wielbicieli chipsów i prażynek i z kierowcą, który całą noc łupił słonecznik, już prawie doszłam do siebie, a tu taaaaka marchewkowa impreza. Ja jestem normalna inaczej i nie lubię chrupania, mlaskania i siorbania. Próbuję jakoś to okiełznać, ale nie idzie. Nic to, nowy dzień, żadnych imprez i na liczniku powolutku leci dzień za dniem. Nieustannie zachwycam się stelomierzem.

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...