Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, awe59 napisał:

No więc tak :

1. Chutney wyszedł lecker

2. 1 słoik powideł tyź pycha

3. Babcia czuje się dobrze :d

4. Leżę i obżeram się czekoladą.....I sen mnie morzy.....:cześć:

Ewus, skarbie,  przepisz ten sos do poradnikow. Zrobie go,bo juz mi slinka cieknie:p,  nawet tarke kupie , zeby imbir zetrzec, ale jeszcze nie wiem kiedy, wiec recepturka zginie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry!

U mnie się pogmatwało! Zjeżdżam do domu bo Pdp zmarła.

Ufff .....jakoś ta wymarzona sztela ciągle nie do osiągnięcia :d

To sie narobilo:(

Przyjedz do mnie:d, odstapie Ci moja sztele:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry!

U mnie się pogmatwało! Zjeżdżam do domu bo Pdp zmarła.

Ufff .....jakoś ta wymarzona sztela ciągle nie do osiągnięcia :d

Trafisz. Może niespodziewanie ale trafisz w miejsce gdzie chce się wracać. 

Mnie tam wszędzie dobrze ale u Kasieńki czuję się swobodnie, dlatego wracam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień pobolewa mnie głowa O.o Na pauzie nie mogłam pospać , jakieś niedouki nie wiedzą co to znaczy niemiecka cisza poobiednia i przyjechali w tym czasie sprzątać liście pod domem , oczywiście tą chole.ną dmuchawą .>:(  Na zewnątrz gorąco jak diabli więc spacerek musi poczekać O.o Z dobrych wiadomości mam takie , że nie ma gorszych wieści :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Ewus, skarbie,  przepisz ten sos do poradnikow. Zrobie go,bo juz mi slinka cieknie:p,  nawet tarke kupie , zeby imbir zetrzec, ale jeszcze nie wiem kiedy, wiec recepturka zginie. 

Już to zrobiłam wczoraj, Hawanko. Jak lubisz słodko-kwasno-ostry to będzie Ci smakował.

Mnie się ciut za duzo sypnelo pieprzu cayenne.....:szydera:  ale mi smakuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba mi się coś na mózg rzuciło. Owszem, jest ciepło, jest słoneczko ale dopiero przed chwilą zorientowałam się dlaczego w domu jest gorąco. Kasieńka kaloryfery poodkręcała. :haha:

Ale ta Kasieńka dba o Ciebie :d martwiła się bidulka , że zmarzniesz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato i wakacyjny sezon minęły szybko, zbyt szybko jak dla mnie. Po letnich wybrykach pora przysiąść fałd i nieco zwolnić tempo. Wracam więc na forumowe łono witając się serdeczne ze "starymi" znajomymi i pozdrawiając nowe twarzyczki.  Mam zamiar gościć tu od czasu do czasu. Wiem, wiem, nie wszyscy za mną tęsknili  ale tym się najmniej przejmuję. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrew napisał:

Lato i wakacyjny sezon minęły szybko, zbyt szybko jak dla mnie. Po letnich wybrykach pora przysiąść fałd i nieco zwolnić tempo. Wracam więc na forumowe łono witając się serdeczne ze "starymi" znajomymi i pozdrawiając nowe twarzyczki.  Mam zamiar gościć tu od czasu do czasu. Wiem, wiem, nie wszyscy za mną tęsknili  ale tym się najmniej przejmuję. 

guggy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Andrew napisał:

Lato i wakacyjny sezon minęły szybko, zbyt szybko jak dla mnie. Po letnich wybrykach pora przysiąść fałd i nieco zwolnić tempo. Wracam więc na forumowe łono witając się serdeczne ze "starymi" znajomymi i pozdrawiając nowe twarzyczki.  Mam zamiar gościć tu od czasu do czasu. Wiem, wiem, nie wszyscy za mną tęsknili  ale tym się najmniej przejmuję. 

Mam nadzieję że to o twarzyczkach to było o mnie ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...