Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dodaj torbę na laptopa i torebkę wielkości namiotu cyrkowego...:szydera: A że jak wielbłąd jest się obładowanym, to już inna para kaloszy....:szydera:

U mnie plecaczek ze sprzętem to 23-24 kg reszta w walizce, dobrze że na kółkach.

Walizeczka tak skromnie szacuje ok. 35-40kg

jest co targac:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Afryka napisał:

Robota to się zacznie jak ja ..... akurat pech , muszę jechać .:szydera:...majstry takie zalatane ...a tak na marginesie... jakiego mam wkr....:papieros:....i jak tu nie wierzyć w złośliwość przedmiotów martwych !? Wyobraźcie sobie ,że planując remont łazienki zdecydowaliśmy ,że pralka nasza ukochana zostanie " jeszcze" ," chodzi" ,to niech se chodzi i.... gówno !!!! Załadowałem ją z rana ręcznikami z całego tygodnia i zabrałam się za gotowanie i pieczenie ,w pewnym momencie coś strzeliło ,jak " wystrzał" z nagazowanej butelki po otwarciu . Nie zwróciłam na to uwagi , weszłam przed chwilą do łazienki ,coby pranie wyjąć ,a pralka ...stoi , nie " chodzi " ," ciemno wszędzie,głucho wszędzie" ,nic nie świeci , nie mryga ,woda z ręcznikami w bębnie ....Noż , budżet mnie się nie zepnie !!!! ...a wczoraj dywagowaliśmy czy potrzebna jest nam deszczownica i al`a kabina na wannę ,bo wanna musowo...i tak myślę,że jest mi to ustrojstwo całkiem zbędnę ...uprę się na pralkę ,a co taki kaprys mam.:papieros::hura: :szydera:.

I tak całkiem na marginesie ... dwadzieścia roków miał ten porządny Bosch.:smutek:

 

To nawet na Boscha sporo.....ja też mam takie zasrane szczęście, że ciągle jakiś nieprzewidziany wydatek wyskakuje   :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, geronimo napisał:

U mnie plecaczek ze sprzętem to 23-24 kg reszta w walizce, dobrze że na kółkach.

Walizeczka tak skromnie szacuje ok. 35-40kg

jest co targac:szydera:

To tak, jakbyś kawałki muru berlińskiego na ojczystą ziemię przenosił...:haha:Ja nam 23 w walizce, ok.10 w podręcznym,  parę kilo z lapkiem, no i ta torebusia słoniowa....:szydera: Ale Lufthansa da radę...:oklaski: A że ja uhetana będę jak dziki osioł to inna para kaloszy...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A ja kocham spontan. :oklaski:

Dlatego teraz mam dwie spódnice których na pewno nie ubiorę. Pojęcia nie mam skąd wzięły się w walizce. :haha:

Ja nie spontan, a i tak mam rzeczy które nie wiem po jakie licho brałam...:haha: Takich "przyda się" nie da się uniknąć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To tak, jakbyś kawałki muru berlińskiego na ojczystą ziemię przenosił...:haha:Ja nam 23 w walizce, ok.10 w podręcznym,  parę kilo z lapkiem, no i ta torebusia słoniowa....:szydera: Ale Lufthansa da radę...:oklaski: A że ja uhetana będę jak dziki osioł to inna para kaloszy...:haha:

Latałem Lufthansą, kurde zawsze mnie kasowali za nadbagaż, są bezwzględni,ale do plecaczka nikt się nie czepiał

Dobrze że nie ważyli go, jak wkładałem do schowka to personel dziwnie sie patrzył:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Latałem Lufthansą, kurde zawsze mnie kasowali za nadbagaż, są bezwzględni,ale do plecaczka nikt się nie czepiał

Dobrze że nie ważyli go, jak wkładałem do schowka to personel dziwnie sie patrzył:d

Taki ciężki plecak do schowka ??? A jak w czasie turbulencji spadnie Tobie lub komuś na głowę ? Pod fotel, mój drogi.....pod fotel go laduj.....:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

Latałem Lufthansą, kurde zawsze mnie kasowali za nadbagaż, są bezwzględni,ale do plecaczka nikt się nie czepiał

Dobrze że nie ważyli go, jak wkładałem do schowka to personel dziwnie sie patrzył:d

Waliza jest ZAWSZE korrekt...:haha: Podręcznego nie ważą...grunt, aby wymiary się zgadzały...i tu pole do popisu...:szydera: A torba na lapka i damska torebunia to insza para kaloszy...:haha: Po pierwszym locie, gdy próbowałam podręczny upchnąć do schowka mam nauczkę, żeby oddawać go do luku bagażowego...:szydera: I teraz tylko lapka i torebunię upycham z wielkim trudem do schowka...:haha:Ale nikt się nie czepia...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Taki ciężki plecak do schowka ??? A jak w czasie turbulencji spadnie Tobie lub komuś na głowę ? Pod fotel, mój drogi.....pod fotel go laduj.....:szydera:

Taki wielki, to pod żaden fotel nie wejdzie...:haha: Samolotki na krótkich trasach są za małe na nasze potrzeby...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nie spontan, a i tak mam rzeczy które nie wiem po jakie licho brałam...:haha: Takich "przyda się" nie da się uniknąć...:szydera:

A ja biore torebkę, karte pokladowa i jadę na lotnisko. Co sobie bede glowe zawracac bagazem :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, hawana napisał:

Juz bede grzeczna mamusiu:szydera:

A wirtualu to tylko slowa:d

 

Tylko słowa ,ale jak wiesz nic w nim nie ginie ha ha :)Ależ możesz być niegrzeczna ,nawet powinnaś:)Bo jak nie teraz to kiedy?Po 90tce????

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Tylko słowa ,ale jak wiesz nic w nim nie ginie ha ha :)Ależ możesz być niegrzeczna ,nawet powinnaś:)Bo jak nie teraz to kiedy?Po 90tce????

Masz racje , 90-tki moge nie dozyc:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Radek50 napisał:

a Ciebie to bym nawet w worku kupił :szok::haha:

Pisz podanie do pana Foki:)Uzasadnienie dołącz:)No i moze ze 3 fotki:)Rozpatrzy w trybie ustawowym:)I referencje oczywiście!

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

A jak dożyjesz to i tak nie będziesz pamiętać ,co chciałaś jeszcze nawywijać:)Ha ha ha

Haha, duzo czytam, to zapobiega demencji, a czytanie forum nie pozwoli mi zapomniec co jest sola zycia, chyba ze wkradnie sie tu jakis jedynie praworzadny moderator -administrator:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...