Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobijam i ja do krainy szczęśliwości kawą i euraskami płynącej...:haha: Widzę, że nasza Kawiarka na stanowisku się pojawiła, zatem garścią, tfu...chochlą zaczerpnę i siorbię...:oklaski: Z lekka niewyspana jestem, mimo to rzec  chcę image.png.04acad24e4b8c40046f552adaeb398c2.png i pożyczyć wszystkim miłego dzioneczka...:oklaski: A teraz zaległości będę odrabiać...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie śpię już od półtorej godziny ...ale rozbujać się nie mogłam ....Dopiero kilka rundek " piłeczek " pozwoliło mi na szersze otwarcie oczu ....Jak mi szło to haratanie w gałę - proszę nie pytać ...lepiej :szydera:.....No ..teraz kawa wysiorbana do samych fusów ...Może nawet sobie powróżę z nich ? ....Iiiii....może lepiej nie ...nie będę wróżyła , bo po kiego grzyba mi to potrzebne ....Stawiam na spontan ...co będzie to będzie ....

Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Wstałam w złym humorze, zastanawiam się czy gryźć czy przeklinać. :przekleństwa: Wścieku można dostać. Musiałam w nocy drapać ugryzienia po komarach i teraz te czerwone banie nie dają spokoju.

Kurczę ! Nawet na wewnętrznej stronie dłoni mam baniaka. :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Wstałam w złym humorze, zastanawiam się czy gryźć czy przeklinać. :przekleństwa: Wścieku można dostać. Musiałam w nocy drapać ugryzienia po komarach i teraz te czerwone banie nie dają spokoju.

Kurczę ! Nawet na wewnętrznej stronie dłoni mam baniaka. :mur:

A może by tak Fenistil kupić? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Dumam. Chyba w końcu kupię albo ręce sobie zawiążę w długie rękawki, jak wariatom. :haha:

Gdzieś Ty trafiła?.Tyle lat jeżdżę i jeszcze nigdy w D nie miałąm problemów z komarami.Tu nawet ciem nie ma,okno na oścież otwieram i najwyżej jaka zbłakana mucha się zapuści,ale komara na oczy nie widziałam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Wciąż z domowych pieleszy, ale już niebawem....

 

Przypadkiem trafiła mnie propozycja pracy w idealnym dla mnie miejscu, za dużo wyższą niż dotychczas stawkę. Długość zlecenia też taka, jak chcę.

Czekam na akceptację ze strony niemieckiej, ale mam nadzieję, że skoro jestem tam zarekomendowana przez będąca tam akuratnie opiekunkę, to powinno to być pro forma  

Hmmmm....nie jest to zbyt piękne...? :cool:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Gdzieś Ty trafiła?.Tyle lat jeżdżę i jeszcze nigdy w D nie miałąm problemów z komarami.Tu nawet ciem nie ma,okno na oścież otwieram i najwyżej jaka zbłakana mucha się zapuści,ale komara na oczy nie widziałam.

W pobliże zbiornika wodnego trafiła...tam nietrudno o komary...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Wciąż z domowych pieleszy, ale już niebawem....

 

Przypadkiem trafiła mnie propozycja pracy w idealnym dla mnie miejscu, za dużo wyższą niż dotychczas stawkę. Długość zlecenia też taka, jak chcę.

Czekam na akceptację ze strony niemieckiej, ale mam nadzieję, że skoro jestem tam zarekomendowana przez będąca tam akuratnie opiekunkę, to powinno to być pro forma  

Hmmmm....nie jest to zbyt piękne...? :cool:

Nie...nie jest...:szydera: Tak powinno być...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A odzyskasz dane ? Z tego co zrozumiałam, sporo się napracowałeś....

Z tym problemu nie ma siadło tylko zabezpieczenie zasilania w kompie, maleńki element do wymiany ale tu naprawa jest zbyt droga. Lepiej kupić nowych

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...