Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry i milego popoludnia. Fryzjer zaliczony, obiad zjedzony, mozna poleniuchowac:)

Cześć kochanie moje Ty! Co za fryzurkę wyczatowałaś na swojej ślicznej głowce? Coś zmieniłaś?

P.S. Ostatnio nie noszę butów w torebce gdyż koniaczek mi się skończył

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, LACH napisał:

Mam to szczęście, że mnie się takie typy boją i tego nie robią :szydera: (przy stole). W toalecie daje im szczotkę i pastę do protez i jadą, ile wlezie:hura::szydera::hura: Chowam tylko koregatabsy, żeby nie poszły jak dropsy.:zdrówko: i ciśnienie im nie skakało zanadto ;)

 

 

Screenshot_20180904-133513.png

No i tego Wam, facetom, zazdroszczę. Po powrocie na stellę zauważylam coś dziwnego! Wystarczy, że Orim na babke spojrzy a ona karnie zasuwa i szoruje ząbki. Chciałam sie już obrazić bo jak tak można? Ja zero posluchu a gdy facet każe to babcia mięknie?!  No ale jak tylko mnie zobaczyła od razu zesikała się porządnie, zmoczywszy nawet papucie. Chyba to respekt co?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz przekonałam się , że moja spostrzegawczość jest nie do pobicia :haha: Dzisiaj mi doniesiono , że za Lidlem , a dokładnie od tyłka strony , jest ogromny sklep dla majsterkowiczów :oklaski: Biorę zaraz Anielicę na spacer , może wreszcie uda mi się trochę gotówki roztrwonić :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Kolejny raz przekonałam się , że moja spostrzegawczość jest nie do pobicia :haha: Dzisiaj mi doniesiono , że za Lidlem , a dokładnie od tyłka strony , jest ogromny sklep dla majsterkowiczów :oklaski: Biorę zaraz Anielicę na spacer , może wreszcie uda mi się trochę gotówki roztrwonić :d

Udanych łowów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

To tylko brudnawy paluch. A co powiesz na cudnej urody, porządnie wyświechtaną szczenę, która jest czyszczona przy suto zastawionym stole, za pomocą turbo języka? Bo zanim się dopatrzyłam o co kaman, to bylam święcie przekonana, że podopieczna kawałkiem arbuza się delektuje. Prawie modlić się zaczęlam w intencji cudu domniemanego, wierząc że babci udało się pokonać lenistwo, i sięgnąć do lodówki. A tu zonk. Zwyczajne mycie zębów.

 

Aaaaa fuuuj O.o oby ten obraz zniknął z mej pamięci zanim usiądę delektować się ciastem do kawy  :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

No i tego Wam, facetom, zazdroszczę. Po powrocie na stellę zauważylam coś dziwnego! Wystarczy, że Orim na babke spojrzy a ona karnie zasuwa i szoruje ząbki. Chciałam sie już obrazić bo jak tak można? Ja zero posluchu a gdy facet każe to babcia mięknie?!  No ale jak tylko mnie zobaczyła od razu zesikała się porządnie, zmoczywszy nawet papucie. Chyba to respekt co?

Respekt jak nic :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje :o ale jakaś cholerka czuwa nade mną , i nad mym stanem konta O.o Wyszłyśmy z babcią , ale słońce dzisiaj tak operuje , że bidulka doszła do ulicy i już szukałyśmy ławki . Niestety cudownego sklepu nie było mi dane zobaczyć , ale jak to mówią........... co się odwlecze , to nie uciecze . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Nie wiem co się dzieje :o ale jakaś cholerka czuwa nade mną , i nad mym stanem konta O.o Wyszłyśmy z babcią , ale słońce dzisiaj tak operuje , że bidulka doszła do ulicy i już szukałyśmy ławki . Niestety cudownego sklepu nie było mi dane zobaczyć , ale jak to mówią........... co się odwlecze , to nie uciecze . 

U mnie tez letnia aura. Wyszlam z pdp(wzielam spacerowiczke , zeby nie siedziec ciegiem w chalupie) i pieskiem(ten okazal sie duza psica, a ja glupia nie spytalam jaka rasa tego piesela) i babuszka mi sie zapocila. Mowilam jej, ze na dworze cieplo i slonce grzeje i ma nie zakladac bluzy, ale nie dotarlo. Trudno, jej strata. Ja sie wietrzylam w bluzeczce na krotki rekaw, ona meczyla sie w dwoch rekawach i jeszcze musiala pchac rollator. Przeciez ja nie bylam w stanie trzymac jej i psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapowiada się ciekawie . Po tym jak moja zmienniczka zrezygnowała , rodzina szuka teraz zmienniczki przez agencję . Wczoraj już molestowałam bratanicę , że ma porozmawiać z prawną / która twierdzi , ze zna wiele dobrych agencji ,/ żeby zaczęła szukać zmienniczki dla mnie , bo nie będę tutaj czekać w nieskończoność . Dzisiaj zostałam poinformowana , że mam się nie martwić , ponieważ już mają agencję za .......... całe 1800 euro miesięcznie O.o  ciekawe ile ta wspaniała agencja zapłaci opiekunce O.o dla smaczku dodam , że opiekunka musi dobrze mówić po niemiecku . 

Jak myślicie ? Mam zacząć się martwić ? :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No jasne , że nie wypada ....Może byś zabrała ją gdzieś do wód w Pl ?:haha:

Wypada , czy nie , ja chcę tutaj wrócić . Dla mnie to jest dobre miejsce i kasuję od rodziny więcej jak ta cudowna agencja , którą ponoć znalezli . Nieprofesjonalnie przywiązałam się do dobrego człowieka i egoistycznie patrzę również na swój tyłek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Wypada , czy nie , ja chcę tutaj wrócić . Dla mnie to jest dobre miejsce i kasuję od rodziny więcej jak ta cudowna agencja , którą ponoć znalezli . Nieprofesjonalnie przywiązałam się do dobrego człowieka i egoistycznie patrzę również na swój tyłek 

I masz rację . O dobre dla nas miejsca trzeba dbać ....Wcześniej żartowałam :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Przecież się nie gniewam , lubię wyjaśniać sprawy do końca :d:cmok:

Wiem :cmok:....Dzisiaj byłam w NFZ w Łodzi ...Wyrobiłam sobie kartę EKUZ na 5 lat . Zbierałam się jak sojka za morze ....zawsze wykupowałam sobie tylko prywatne ubezpieczenie ....ciągle coś stało na przeszkodzie ....albo brak czasu ...albo opanowanie przez demona lenistwa ....W NFZ spędziłam ...15 minut i wyszłam z wyrobioną kartą :haha:....Później , po drodze zaliczyłyśmy Ikeę ....nooo....tam to już ciutkę dłużej ...2.5 godziny :szydera:....Opuściłam Ikeę z bardzo uszczuplonym portfelem ....Co tam ...bus na sobotę zamówiony ...sie pojedzie ...sie zarobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...