Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie zmienię ! Już nie pozwolę przymuszać się do " e.....napisz jakie wszystko fajne ...niech zazdraszczają ! " .....Napisałam o Kamieńcu Podolskim , bo : moją teściową martwił marny wzrost mojego mana w dzieciństwie . Wybrała się z nim do lekarza " na miejscu " , ale pochodzącego z jej rodzinnych stron ....Oboje mówili śpiewnym akcentem ....Wyłożyła mu jak kawę na ławę swoje troski a ten jej odpowiedział ( spróbuję napisać fonetycznie ...tak ja zapamiętałam akcent Mamy ) ...." łoj ...pani Donieczko ( Dominika ) ....un bedzje jeszczie wielki chłop ...toż un łapska ma ogromne ....jak podolski złodzjej ! " .......Pan doktor miał rację ....w wieku ok .18-tu lat śmignął do ok. 180 ! .....A w wyrobionym już dowodzie miał napisane " wzrost niski "....u mnie było napisane ....w  moim " wzrost średni " :szydera:....Nooo...teraz wiesz , że na Podolu wszystko wielkie ...nawet łapska złodzieja ....kamienie też !:szydera:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Gdzie Ty buszowałas przez pół roku??Czyżby ktoś zamknął Cię w złotej klatce:haha: poił nektarem bogów i karmił złotymi ziarenkami .Przyznaj się:d

Co Ty? Ja i klatka! Szczerbata bym zostala od przegryzania tych pretow z tombaku, a i tak dałabym nogę. Poza tym lubię salceson i kaszankę przegryzane kiszonym ogórem, gdzie mi do zlotych ziarenek! Never!:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Śpiewać śpiewa....całkiem, całkiem...a jak się oczy zamknie, to też może być całkiem,  całkiem...:haha: 

Kontemplowac wolę w ciemności. Tak jakoś...Zeby nie zauwazyć szczeciny wieprza na paszczy, albo włosów w nosie jak u buhaja. Ta dzisiejsza młodzież strasznie niechlujna się zrobiła. Lepiej nie ryzykować:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Kontemplowac wolę w ciemności. Tak jakoś...Zeby nie zauwazyć szczeciny wieprza na paszczy, albo włosów w nosie jak u buhaja. Ta dzisiejsza młodzież strasznie niechlujna się zrobiła. Lepiej nie ryzykować:p

Tak, tak...ta młodzież...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Melduję,że ja już po pracy :) :) Spacer z psem odwalony,całe 3 godziny.Obiado kolacji gotować nie muszę,bo pdp wczoraj napchał się słodyczami i nie jadł to mam na dzisiaj.Więc odsapnę i jadę do Budingen trochę poszaleję w sklepach:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LACH napisał:

Vip Service in Deutschland.
Bez mycia rąk, dezynfekcji, rękawic, z manelami na pościeli, po dezynfekcji miejsca wkłucia szukanie żyły GOŁYM, BRUDNYM PALUCHEM itd...
Takie tam pobranie krwi...
JPD!!! Bezcenne nagranie!!!:hura:

20180904_101407.png

To tylko brudnawy paluch. A co powiesz na cudnej urody, porządnie wyświechtaną szczenę, która jest czyszczona przy suto zastawionym stole, za pomocą turbo języka? Bo zanim się dopatrzyłam o co kaman, to bylam święcie przekonana, że podopieczna kawałkiem arbuza się delektuje. Prawie modlić się zaczęlam w intencji cudu domniemanego, wierząc że babci udało się pokonać lenistwo, i sięgnąć do lodówki. A tu zonk. Zwyczajne mycie zębów.

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Co Ty? Ja i klatka! Szczerbata bym zostala od przegryzania tych pretow z tombaku, a i tak dałabym nogę. Poza tym lubię salceson i kaszankę przegryzane kiszonym ogórem, gdzie mi do zlotych ziarenek! Never!:haha:

O widzisz to mam teraz jasną sytuację:szydera: bo nie wiedziałam co lubisz .no i basta ha:cmok:a teraz wiem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Fraktalnie będzie kiedyś ... bo te fraktale przyczepiły się do mnie jak przywry jakie i nie puszczają :szydera:, choć często mam chęć :pejcz:(batem przyłożyć). Teraz mam trochę gorszy okres, dwa razy zgorzel zaliczyłam, a nie chce tu na zęby narzekać bo to nie miejsce dziewczynom psuć humor i plakac im w mankiety :smutek:, ale weny mam brak :(

Wspolczuje, kochane zabki, jak nie bola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Vip Service in Deutschland.
Bez mycia rąk, dezynfekcji, rękawic, z manelami na pościeli, po dezynfekcji miejsca wkłucia szukanie żyły GOŁYM, BRUDNYM PALUCHEM itd...
Takie tam pobranie krwi...
JPD!!! Bezcenne nagranie!!!:hura:

 

Ale pdp zyje, wiec nie ma stracha:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

To tylko brudnawy paluch. A co powiesz na cudnej urody, porządnie wyświechtaną szczenę, która jest czyszczona przy suto zastawionym stole, za pomocą turbo języka? Bo zanim się dopatrzyłam o co kaman, to bylam święcie przekonana, że podopieczna kawałkiem arbuza się delektuje. Prawie modlić się zaczęlam w intencji cudu domniemanego, wierząc że babci udało się pokonać lenistwo, i sięgnąć do lodówki. A tu zonk. Zwyczajne mycie zębów.

 

Mam to szczęście, że mnie się takie typy boją i tego nie robią :szydera: (przy stole). W toalecie daje im szczotkę i pastę do protez i jadą, ile wlezie:hura::szydera::hura: Chowam tylko koregatabsy, żeby nie poszły jak dropsy.:zdrówko: i ciśnienie im nie skakało zanadto ;)

 

 

Screenshot_20180904-133513.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

kawałkiem arbuza się delektuje.

Porównanie bezcenne!!!:hura:

Przy najbliższej okazji, pozwolisz, że wyciągnę ten szlagier w gronie znajomych oh ah, przy suto zastawionym stole( oczylywiście przed daniem głównym)!!!:szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...