Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Barbara48 napisał:

Ty się w końcu zbierz i na roboty jedź, odpoczniesz trochę :szydera:

Jeszcze trochę się " pomęczę " w tych luksusach ,zorganizuję prace " zlecone" dla Osobistego ( rozwalam łazienkę w drobny mak ,stara już jest :szydera:),coby się nie nudził i głupoty mu się we łbie nie zalęgły i se pojadę na..." urlop " :szydera:....i se wrócę na gotowe ,wysprzątane itd. Ma się te kiepełę.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu mam wolnego dużo....i wymyśliłam zajęcie na nudę...:haha:...............ano.................ZACZNĘ PAKOWANIE...:oklaski: I wcieliłam myśl w czyn...:oklaski:  Walizki na środku pokoju stoją, niepotrzebne klamotki już zapakowane....jak ja lubię tę czynność....:hura: I stosowną piosenkę znalazłam, aczkolwiek zamiast słowa "lato" powinno być "dom"...ale kto by zwracał uwagę na takie drobiazgi.....:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Afryka napisał:

Jeszcze trochę się " pomęczę " w tych luksusach ,zorganizuję prace " zlecone" dla Osobistego ( rozwalam łazienkę w drobny mak ,stara już jest :szydera:),coby się nie nudził i głupoty mu się we łbie nie zalęgły i se pojadę na..." urlop " :szydera:....i se wrócę na gotowe ,wysprzątane itd. Ma się te kiepełę.:haha:

Masz racje Afryko.....trzeba mieć na czym czapkę nosić....:szydera: foto-relacji zazadaj jak postępuje robota....pod Twoim czujnym okiem :d ja tak robię i wracam na gotowe :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Dzień dobry. I ja się przyłączę do życzeń miłego dnia.

Czas pakowania i u mnie,tyle tylko,że z wczasów w górach,haha. Potem znów pakowanie do Chorwacji i znów pakowanie powrotne. Jeszcze później pakowanie do pracy...Jakże właściwe jest określenie, że człek żyje cały czas na walizkach:cześć3:

Pozdrawiam :dobrze:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Wam, 

jak zwykle z Alutka jestesmy juz napracowane i wyspacerowane. Powyrzucalam z kubla na papier wszystkie ceramiczne oslonki na doniczki, ktore w niewiadomy sposob sie tam znalazly,

a Alutka wystrojona na bialo-pomaranczowo podlala oleandry i inne drzewiaste doniczkowe.

One wyjechaly na taczkach z ogrodu zimowego i stoja  bardzo blisko szklanej sciany, wiec jest dokladnie zapryskana, bo lala z weza.

To nic, pani Puc posprzata, a Alutka przeciez musi sie bawic:d.

Spacerek byl udany, bo dzisiaj wielu ludzi udalo sie zaczepic. Nawet kierowca autobusu "odmachal", a taki przystojny, ze od niechcenia zapytalam Alutke czy go zna.

Odpowiedziala, ze nie, tak sobie tylko macha:d

I niech macha, wazne , ze cala promienieje ze szczescia.

Milego dnia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radek50 napisał:

....to najpierw ślub, a potem namiętny, dziki, wyuzdany, miły seks :haha:akceptujesz ? :$:love:

Witaj, uwazaj na jezowce w Chorwacji.

A slubu nie akceptuje, bo lubie wyzwania. Czysta relacje zdecydowanie trudniej utrzymac w dobrej kondycji:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czasu mam wolnego dużo....i wymyśliłam zajęcie na nudę...:haha:...............ano.................ZACZNĘ PAKOWANIE...:oklaski: I wcieliłam myśl w czyn...:oklaski:  Walizki na środku pokoju stoją, niepotrzebne klamotki już zapakowane....jak ja lubię tę czynność....:hura: I stosowną piosenkę znalazłam, aczkolwiek zamiast słowa "lato" powinno być "dom"...ale kto by zwracał uwagę na takie drobiazgi.....:haha:

 

To Ty masz tę samą chorobę co ja, tez jestem już prawie spakowany, a co na ostatnią chwilę zostawiać?

A tak systematycznie i nic nie zostawię:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, geronimo napisał:

To Ty masz tę samą chorobę co ja, tez jestem już prawie spakowany, a co na ostatnią chwilę zostawiać?

A tak systematycznie i nic nie zostawię:d

Powariowali !

Dwa dni przed wyjazdem dopiero zaczynam myśleć o pakowaniu. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Powariowali !

Dwa dni przed wyjazdem dopiero zaczynam myśleć o pakowaniu. :haha:

Ja zawsze pakuję się w wieczór poprzedzający wyjazd . Jadąc do domu nie zastanawiam się co zabrać ze sobą , tylko opróżniam szafki w parę minut i gotowe :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, hawana napisał:

Witaj, uwazaj na jezowce w Chorwacji.

A slubu nie akceptuje, bo lubie wyzwania. Czysta relacje zdecydowanie trudniej utrzymac w dobrej kondycji:d

Poza tym Hawanka:)Kota w worku kupować?Eeeeeee.Najpierw dziki seks a potem ewentualnie ślub,ha ha ha ,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, awe59 napisał:

Masz racje Afryko.....trzeba mieć na czym czapkę nosić....:szydera: foto-relacji zazadaj jak postępuje robota....pod Twoim czujnym okiem :d ja tak robię i wracam na gotowe :d

Robota to się zacznie jak ja ..... akurat pech , muszę jechać .:szydera:...majstry takie zalatane ...a tak na marginesie... jakiego mam wkr....:papieros:....i jak tu nie wierzyć w złośliwość przedmiotów martwych !? Wyobraźcie sobie ,że planując remont łazienki zdecydowaliśmy ,że pralka nasza ukochana zostanie " jeszcze" ," chodzi" ,to niech se chodzi i.... gówno !!!! Załadowałem ją z rana ręcznikami z całego tygodnia i zabrałam się za gotowanie i pieczenie ,w pewnym momencie coś strzeliło ,jak " wystrzał" z nagazowanej butelki po otwarciu . Nie zwróciłam na to uwagi , weszłam przed chwilą do łazienki ,coby pranie wyjąć ,a pralka ...stoi , nie " chodzi " ," ciemno wszędzie,głucho wszędzie" ,nic nie świeci , nie mryga ,woda z ręcznikami w bębnie ....Noż , budżet mnie się nie zepnie !!!! ...a wczoraj dywagowaliśmy czy potrzebna jest nam deszczownica i al`a kabina na wannę ,bo wanna musowo...i tak myślę,że jest mi to ustrojstwo całkiem zbędnę ...uprę się na pralkę ,a co taki kaprys mam.:papieros::hura: :szydera:.

I tak całkiem na marginesie ... dwadzieścia roków miał ten porządny Bosch.:smutek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...